İçeriğe Yönlendir

C-max Dvd Teyp Tavsiye

Sinan Yalçın Durmuş

Recommended Posts

Serkan Toker

Çerçevesi var, bence olur Yalçın...Diğer navigasyonlu falan olan modeller eğer bende müzik kulağı varsa çok vasat ses veriyorlar...Benim evdeki pikap daha iyi ses çıkarıyor bence..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Hakan çinlinin bir benzeri bizim c-maxta var..İnanmazsın saati haftada yaklaşık 20 dakika geri kalıyor...Daha bu sabah ayarladım...:) Kalite o biçim yani... :)

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Çerçevesi var, bence olur Yalçın...Diğer navigasyonlu falan olan modeller eğer bende müzik kulağı varsa çok vasat ses veriyorlar...Benim evdeki pikap daha iyi ses çıkarıyor bence..

Evet Serkan abi çerçeveli yeni titanıumların teybi galiba bu yanlış bilmiyorsam...

Navigasyonlu olanlara ses kalitesi kötü olacagından dolayı yanaşmıyorum zaten. Fiyat 430tl normal geldi bana sony için. ama işte tam olacakmı kumandasında felan sorun çıkarmı diye düşünüyorum sence abi bi sıkıntı olurmu çünkü yaptırmıyacam kendi bozulan sony ghia teybimi 150tl masrafı varmış onu o halde satarım. değmez uğraşmaya zaten ona pek içinde ısınmamıştı köşeleri çizikti baya.

Bu öyle çok kolay oturmuyor. Fatih'in c-max'inde biraz uğraşmışlardı. Eskisi tam orjinali. Bence o olsa daha iyi olur.

Ama ses kalitesinin diğer teyp ile alakası yok.

Hmm. Çerçeve olarak olarak oturuyor diye demiştim ek bişeye gerek kalmadan. navigasyonlularda Serkan abinin dedigi gibi ses kalitesi iyi olmıyacagından tedirginim almak için yoksa para sorun degil. hem arabamda değişiklik olur bu yeni sony titanıum teybını alırsam. hemde teybi yaptırmamış olurum uğraşmamış bu sony eski aldıgım ghia teybide zaten içime sinmemişti.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-e...-32211295/detay

ne dersiniz arkadaşlar olurmu bu benim araca kumandada felan sorun yaşarmıyım?

alayımmı 430tl sizce nasıl

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Forumu bir karıştır bakalım, bende hatırladım Fatih uğraşmıştı galiba bu işle...Fatih Çalıkuşu, konularından çıkar...

Sen almazsan ben alırım bu teybi, galiba yakında lazım olacak...:)

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Hakan çinlinin bir benzeri bizim c-maxta var..İnanmazsın saati haftada yaklaşık 20 dakika geri kalıyor...Daha bu sabah ayarladım...:) Kalite o biçim yani... :D

Aman Serkan abi yok yok ben uzak durim ozaman bu cinlilerden görünüş olsun derken müzik zevkimizden olmıyalım gerek yok=))

Abi bu sony teyp olurmu sence ?

ona göre alıcam arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

teşekkürler

Forumu bir karıştır bakalım, bende hatırladım Fatih uğraşmıştı galiba bu işle...Fatih Çalıkuşu, konularından çıkar...

Sen almazsan ben alırım bu teybi, galiba yakında lazım olacak...:)

Hmm. Tamam abi ben bi geçmiş konulara göz atayım navigasyon için...

Abi olup olmiyacagından emin olsam ona göre hareket edecem:D

Bi tam net bi bilgiye sahip olsam.

Fatih abinin konusunu buldum o çercevesiz takmış benim alacagıma benziyor msj attım bakalım.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

arkadaşlar bugun alıcam ona göre o teybi tam net bilgisi olan varmı acaba

benim araca olurmu sony titanium teybi

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Ford yetkili servisini aradım tam net bi bilgi vermedi... arkadaşlar buun alıcam teybi sizlerin yardımıyla

yardımcı olursanız sevinirim oluyormu olmuyormu diye benim araca.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Yalçın merhaba,

Bence %99.9 olur, fiestada bile çalışan cihazın senin makinede kumanda v.s. sorunu yaratacağını sanmıyorum. Ayrıca fiziksel olarak ta internetten incelediğimde boyutlar konusunda fark görünmüyor. Diğer yandan ön çerçevesinin de olması büyük avantaj ve yerini sorunsuz kapatacaktır.

İşin özeti bence al derim.

Mustafa abi merhabalar

Tamam abi bugun geçti yarın alıcam. pazartesi elimde olur. bi bakalım gelsin sitede getle alıcam zaten bi sorun olursa iade ederim. ginede ben riske Girmiyim sorayım dedım o yüzden.

Abi sen naptın arabayı çıkartabildinmi serviste.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Cihazın raf fiyatı 750 TL civarında o rakam çok iyi bence.

Kaçırma, siparişi de ver bence, o her halükarda kargoya verecek yarın da olsa. Hatta telefon edersen bu akşam 18.00 e kadar da çıkarabilir, kargolar gelip alıyor sonuçta. Pazartesi elinde olur. Diğer türlü malın satılma riski var yada en kötü çarşamba eline geçme durumu var. Benim aracı aldım bu gün, yarın yine götürücem. Servis ile savaş halindeyim.

Banada fiya çok iyi geldi akşam alıcam iş çıkışı kredi karttıma para yatıracam eve geçtigimde alırım.

Güzel bi fiyat bencede. Yarın alsam pazartesi elimde.

Abi geçmiş olsun çok çok sanada servisle uğraşmak zor vallahi. resimleri bekliyoruz bu arada=)

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

ya arkadaşlar 430tlye bu teybi alsam 20tl kargo öderim 25de taktırma bana 500tlye mal olur.

aracımdada navigasyon var arkadaşım istiyor onu ona satacam 200tlye 700tl de

şimdi mersinde bi tane ford araçlar için dvdli navigasyonlu teyp var mersin özemekelektronık. kumanda felan calısıyor

dvd navigasyon bluetooth tv var 1300tl diyor son olur fiyati

geçe görüş kamerasi 150tl diyor extradan istersen diyor. napayım arkadaşlar.

ya aslında benim araca cercevesiz direk takılan teypler var dvdli ama cin malı kalitesiz diye korkuyorum ses kalitesi kötü çıkar diye

tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar nette 430tl ligimi alim yoksa iyi bi dvdlimi alim bide arkadaşlar

ben çercevesiz kendinden cerceveli bizim araçların için istiyorum benim alacagımın mersindeki cerceve ile takılıyor

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Yalçın bugün beni aramışsın hiç farkında değildim geç saatde gördüm.

cihaz için forumda taktıran arkadaşlar vardı konuyu görmediler sanırım. görseler yazarlardı. Mustafa beyin linkini verdiği aslında fiyat olarak çok uygun yok yok, ama nasıl olur bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Yalçın bugün beni aramışsın hiç farkında değildim geç saatde gördüm.

cihaz için forumda taktıran arkadaşlar vardı konuyu görmediler sanırım. görseler yazarlardı. Mustafa beyin linkini verdiği aslında fiyat olarak çok uygun yok yok, ama nasıl olur bilmiyorum.

Merhaba Lokman abi evet bi arıyım dedim sesin soluğun çıkmıyo abi nasılsın.

Mustafa abinin linki verdigi arkadaşla görüştüm teyp cin malı fiyat 899tl diyor getle satınca 1000tl yi buluyor taktırmada 100tl

1100tlye felan mal olur bana tam istedigim gibi ama ses kalitesine bi türlü guvenmıyorum cin mali oldugu için.

abi aslında bi yanım diyor al 430tlye sony titanıum teybını kullan bi yanımda dıyor sıfır al iyi bişe kararsız kaldım işte

Çok para bence.

Oradan alacağın teyp de eğer ford lisanslı ürünlerinden değilse %90 çin malı çıkacak.

Bu işi en ekonomik yoldan orjinal ekipmanla çözmeye bak derim ben nacizane.

200 TL ye navigasyonunu sat yine ve AvIN özelikli bir navigasyon al 250 tl ye,

ileride de takarsın kameranı.

Ya almışken bi kere alayım dıyorum görüntü olarak orjinal bişe istiyorum ama. o yüzden tam orjinal oturan kaliteli bişe alsam fiyat sorun degil. ama karşıma öle bişe denk gelmedi. ford lisanslı degil markası neydı aklımda degil japon malı ama kalitesiz bişe degil üstünde aracımın prihana galaleo mu neydi ondan var onada kamera takılıyor gece görüş ama gerek yok ona taktırmaya bence

ya ne kadar kararsızım ben ya aslında iyi dvdli cerceveye gerek kalmadan tam oturan teyp olsa direk alıcamda cerceve ile takıldıgı ıcın goruntu nasıl olacak bilmiyorum. en iyisi yarın gidim teypciye bi bakayım taktırayım deneme amaclı nasıl duracak arabada teyp. ondan sonra ona göre netteki sony titanıum teybını alayım hoşuma gitmezse başka yapacak bişe yok gibime geliyor

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

yada arkadaşlar sizin tavsiye ettiginiz teyp yada dvdli olan modellerden varmı

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Eski nesil sony alın, cuk otursun, ses kalitesi memnun etsin, mp3 çalsın.

Ben şu anda dvdli cihaz kullanıyorum. İnanın kullanışlı değil. İnsanın dikkati dağılıyor. Ses olarak da sony'nin yanına yanaşamaz.

Aracım trend eski sony teybinden aldım bozuldu 1 hafta felan anca kullandım diyebilirim cd vermiyor masrafı 150tl yaptırmak istemiyorum temiz degil kenarları felan çizik bu yüzden yeni bi teyp alıcam sahibinden comda hem uygun fiyatli hemde temiz sony titanıum teybı buldum. araştırdım bizim araçlara uyuyormuş. arada bende navigasyonu açtıgımda çok dikkatimi bozuyor yolda hiç açmıyorum. ilk baştada çok kararsız kalmıştım sony mi dvdli navigasyonlumu diye.

nette buldugum titanium teybı olmazmı? daha yeni daha iyi degilmidir. ghia teyblerine göre

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)
Aslında aynı teyp, şekli değişik. Ama oturtma yöntemleri de farklı. Eski nesilde arka kısımda vida falan yok. Yenisinde var ve bu nedenle çerçeve ya da kesme biçme gerekiyor. Sizin şanssızlığınız görmeden mal almaya çalışmanızdan kaynaklanıyor. Sunroof motoru olsun, teyp olsun. İnternetten bakmadan-görmeden bu tarz mallar alınmaz.

Malesef mersinde bulamadım teyp sony orjinal. Anladıgım kadarıyla bu sony titanium teybı tam olarak olmuyormu oturmada felan sorun oluyor?

Yav kafam karıştı bu teyp şimdi oluyormu tam olarak orjinal şekilde olmuyormu bi yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar

alacagım teyb bu

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

yerine olması yönünde fikrim yok ama dim olarak aynı diye biliyorum.fiyatıda fena degil.aynısına hurdacılar 500 demişti bana.belki satanda hurdacıdır. :p:rolleyes:

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
:good1:

fiyatıda fena degil.aynısına hurdacılar 500 demişti bana.belki satanda hurdacıdır. :p:rolleyes:

Fiyat bencede güzel oktay abi satan istanbulda bi teypci baya teyp var elinde. Oktay abi sence direk olurmu bi sıkını yaşarmıyız montajda ?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

orasını bilmiyorum.cevap verirler.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)
orasını bilmiyorum.cevap verirler.

baya araştırdım nette giriş soketleri felan aynı. cerceveside aynı ama otururmu sorunsuz bilmiyorum en iyisi alıp denemek.=) galiba

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Yalçın merhaba,

Al abicim sen bu cihazı, bir biçimde yerini bulur, bence mal aynı mal, bu işi biraz bilen birisi de bunu mekanik olarak yerine oturtabilir, hatta bence kendin bile rahatça yapabilirsin. Elektriksel bağlantılar zaten lego kadar kolay ve tak çalıştır vaziyetinde.

Bu durumda sen de

Pulg & Pray diyorum yani. Olursa o zaman Play

Selamlarımla...

Tamam abi en iyisi ben alım bu cihazı hiç uğraşmıyım navigasyonla felan.=) burda benim arkadaş var elektronikci benim teybi yapacak olan kişi o takar.

Yarın sabah kredi kartıma para yatırayımda alayım bu teybi.

Olmazsada bi aksilik çıkarsa iade ederiz getle alıcam en güzel yanı.

Hadi hayırlısı abi sabah alıyorum ben. Bakalım sonuç ne olucak.

Teşekkür ederim Mustafa abi.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Aşamaları fotoğraflamayı unutma ki

gelecek nesillere bir faydası olsun :rolleyes:

Tamam abi hele bi alayımda teybi gelsinde ondan sonra takılıncaki aşamaları tek tek resimlerim. Paylaşırım burada.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

yalcın bey bozuk çıkan sony yaptırsanız daha iyi olmazmı bence sonuçta yeni alacağınız sonyle ses kalitesi hemen hemen aynı olacak ve bence eski sony daha şık duruyo tabiki karar sizin cizikleride fazla takmayın bence çünkü alacağınızda cizik cıkabilir.

Yorum bağlantısı

Buradaki pioneer'ı biraz araştırabilirsiniz. Alttaki linkte de işinize yarayacak 2 model mevcut. Sahibinden.com'da mevcut Ford'a özel navigasyonlu cihazın estetik görüntüsü dahi kötü. Resimlerde ekrandaki ikonlardan son derece basit bir cihaz olduğu belli. Ses kaliteleri zaten genel anlamda kötü ama bu çin malı ve türevleri seçilecekse en azından 4x45'ler değil, 4x50'ler tercih edilmeli.

http://www.mediamarkt.com.tr/stokfazlasi/index.php?shop=14

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Buradaki pioneer'ı biraz araştırabilirsiniz. Alttaki linkte de işinize yarayacak 2 model mevcut. Sahibinden.com'da mevcut Ford'a özel navigasyonlu cihazın estetik görüntüsü dahi kötü. Resimlerde ekrandaki ikonlardan son derece basit bir cihaz olduğu belli. Ses kaliteleri zaten genel anlamda kötü ama bu çin malı ve türevleri seçilecekse en azından 4x45'ler değil, 4x50'ler tercih edilmeli.

http://www.mediamarkt.com.tr/stokfazlasi/index.php?shop=14

Saygılarımla.

Merhabalar baktım konunuza pioner bugun biraz önce media markta baktım 1600tl felandı kare olan modeli hoşuma gitti ama.

Çin malı zaten almam hem kalitesiz hem garantisiz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...