İçeriğe Yönlendir

C-max Dvd Teyp Tavsiye

Sinan Yalçın Durmuş

Recommended Posts

Sinan Yalçın Durmuş

Arkadaşlar bu pioneerlere ne diyorsunuz?

Yada naveraya

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
gel ben sana sony verim deck :lol:

Olur Fuat abi bagaja korum seti güzel olur kolonlarıda alırım ön tarafada bi teybin oldugu yere kapak olay tamam :nazar:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
bak montajı yaptın bile.

ne var yani o kadar harcadın azıcık da buna harcayıver :good1:

Fuat abi hiç sormaya şu teyp işini bi halledeyim daha harcamıyacam vallahi

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Kargo istanbula ulaşmak üzere kargoyu aradım.

Teybi satan kişiye ulaşamıyorum ama malesef inş teybi iadeyi alır kargoda çok uğraşacam galiba bu urunu iade edip paramı almak için.

Yorum bağlantısı

pinoeer 1100 olan iyi görünüyor en azından lcd büyük dokunmatik ekranda büyük ekran kullanışlı olur.bunlar varken ne diye cins şeylerle uğraştın be üstadımmm.fiyata bak isme bak. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)
pinoeer 1100 olan iyi görünüyor en azından lcd büyük dokunmatik ekranda büyük ekran kullanışlı olur.bunlar varken ne diye cins şeylerle uğraştın be üstadımmm.fiyata bak isme bak. :rolleyes:

Pioneerler cerceve ile takılıyor bide kumanda çalışmıyor o yüzden almadım. ama şunu bi iade etseydim artık çerceve ile kaliteli bişe alıp taktıracam uğraşmıyacam yeter yav vallahi. adam bi kargoyu alsaydı kargodan para iade edilseydi ondan sonrası kolaydı biraz daha bütceyi yükselterek iyi bi kaliteli teyp alıcam hiç sorma Oktay abi ya çok yanlış yaptım gine bekledim bekledim ama gine yanlış yaptım.

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Pioneerler cerceve ile takılıyor bide kumanda çalışmıyor o yüzden almadım. ama şunu bi iade etseydim artık çerceve ile kaliteli bişe alıp taktıracam uğraşmıyacam yeter yav vallahi. adam bi kargoyu alsaydı kargodan para iade edilseydi ondan sonrası kolaydı biraz daha bütceyi yükselterek iyi bi kaliteli teyp alıcam hiç sorma Oktay abi ya çok yanlış yaptım gine bekledim bekledim ama gine yanlış yaptım.

yanlışlık yok sadece kararsızlık ve daha iyisi olsun hevesi bu?üzme kendini. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Yalçın bugün çıkmacıya gittim benim eski arkadaşa , sony mp3 çalar siyahlardan yani bendekinden 300 Tl ye bulabileceğini söyledi haberin olsun. eğer istersen telefonunu veririm görüşürsün.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
yanlışlık yok sadece kararsızlık ve daha iyisi olsun hevesi bu?üzme kendini. ;)

Hayırlısı Oktay abi bakalım bi şu iade işlemini tamamıyla gerçekleştirip paramı alsaydım başka bişe istemiyorum ondan sonra daha nette teyp almaya töbe mersinde gider elden alırım 200-300fazla veririm kafam rahat olur.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)

Sonunda iade işlemi sistemde onaylandı hesabıma baktım para iade edilmemişti. Direk sahibinden comu aradım dediler 2 ile 7 gün arası iade edilecekmiş tutar.

3016.jpg

Töbe daha netten getle bişe almaya elden mersinden kaliteli bi teyp taktıracam araştırmalarım devam ediyor paranın iade edilmesini bekliyorum.

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Mersinde bi yerde fly audio buldum 1700tl diyor kamera dahil :)

Siparişle getirtiyormuş

700 peşin istiyor 1000 ürün taktıktan sonra

Bu kadar çok para verilmez yav bi teybede :D

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
buna göz at tanıdığın varsa alabilirsin.fiyatı çok çok iyi.gümrük için bu aralar uyğun zaman.

http://www.eonon.com/Car-DVD-Players/Speci...-DVD/D5105.html

Oktay abi bunları satan var istanbulda ama hep cin malı 2 çeşit aldım 1000 liraya ama ikisindede ses sorunu çıktı iade ettim

1 Aydırlı teypsizim

---------------------------------------------

En iyisi ben orjinal sony titanium teyplerinden alayım

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-e...-32211295/detay

400tl getle

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
aramayı sony ile sonlandır.

Alıcaktım şimdi sonyyi ama satılmış malesef.

Aramaya devam

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sinan Yalçın Durmuş

Sıfır orjinal sony aldım eski modellerden

3-4 gün oldu alalı taktım en güzeli aramaktan uğraşmaktan sıkılmıştım.

Akşam resimleri ekliyecem

Saygılar

Yorum bağlantısı
Sıfır orjinal sony aldım eski modellerden

3-4 gün oldu alalı taktım en güzeli aramaktan uğraşmaktan sıkılmıştım.

Akşam resimleri ekliyecem

Saygılar

hayırlı olsun.iyi günlerde kullanman dileğiylle.sevindim umarım memnun kalmiıssındır.

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
Yalçın hayırlı olsun arabayı ghia yaptın sonunda :D

Yalan da değil Lokman Abi ama morlini bozmayalım çok masraf etmiş.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
hayırlı olsun.iyi günlerde kullanman dileğiylle.sevindim umarım memnun kalmiıssındır.

Teşekkür ederim Oktay abi daha önce almıştım sony hemen bozulmuştu 2-3 gunde temizde degildi en sonunda gittim sıfır buldum bi tane onu aldım.

Sony kalitesi tartışılmaz. Teyp konusunuda sonunda kapatmış olduk=)

Fotoğrafları görmek isteriz.

Erhan bey resimleri çektim aracın pc ye aktarıcam en kısa sürede

Saygılar

Yalçın hayırlı olsun arabayı ghia yaptın sonunda :help:

Teşekkür ederim Lokman abi yokya ghia nere trend nere çok fark var arada keşke ghia alsaydım temız bı tane dıyorum.

Hız sabitleyiciyi araştırıyorum bakalım olmaz diyor cogunluk ama yapan var.

Hele şükür. En güzeli.

Vallahi dimi Hakan abi çok uğraştım çok aldım sattım denedim ama en güzeli Orjinal Sony kafam rahat bundan sonra hiç olmazsa

Hayırlı olsun..

Teşekkür ederim Erkan

Saygılar

Yalan da değil Lokman Abi ama morlini bozmayalım çok masraf etmiş.

Hiç sorma Mustafa abi arabayı bana nelere maloldu=( ilk arabam biraz tanıdık dost kazıgıda yedik diyebilirim. temiz diye aldım arabayı çok temiz çıktı vallahı:)))

İnş Bundan sonra masraf etmeden rutin bakımları yaptırıp binerim

Saygılar

evet ya bide şans faktörü :good1:

Şans yokki bende Lokman abi herşeyde bi aksilik sorun çıkıyordu biliyorsun=)

Abi bu arada aklında olsun benim mercekli farlar denk gelirse alıcam.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Resimmi çekerken pek temiz degildi arabam bi kaç gündürlü yatıyor lekeler var tozlar felan bi tane resim ekliyorum arabayı yıkattıktan sonra güncell resimde ekliyecem temiz şekilde=)

Vitez topuzunuda degiştirdim yeni kasaların vitez topuzundan taktım.

3921.jpg

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Hayırlı olsun iyi günlerde kullan.

Teşekkür ederim Lokman abi denk gelirse vitez topuzunu degiştir görüntü olarak çok hoş bi görüntüsü var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...