İçeriğe Yönlendir

C-max Dvd Teyp Tavsiye

Sinan Yalçın Durmuş

Recommended Posts

Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)
Sahibinden satılık olan daha orjinale yakın.Öncelikle navisi update edilebiliyormu bunu ögren.Navi çokta önemsiz diiyorsan gayet hoş duruyor.

Navera özellik olak sıradan,opsiyonel yazdıklarıda dahilse belki.Yanlız fiyatı çok yüksek.Win işletim sistemi olması belki kullanımı rahatlatır ama önemlide değil.

Anladım Oktay abi ozaman ben sahibinden comda. 1050tl ye get ile alıyım kompile set eger hoşuma gitmezse bi sorun olursa iade ederim. Navi İGo kullanıyor yazılım yanlış hatırlamıyorsam.

Naveraya gerek yoksa hiç gerek yok ona o kadar para vermeye ozaman

ben daha kaliteli bişe diye düşünüyordum navera

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Kalite olarak çok fikrim yok özellik bakımından aynılar.Sadece navera windows kullanıyor o kadar.

İşlemci ram vesaire bunlar dvli ve navili ürünlerde standardır.artı bir özellik degildir.Artı özellik olacak ise 700mhz olanı varsa o iyidir.Ram kapasitesi yüksek ise iyidir.iç yapısında kullanılan malzeme kalitesinin farklı olacağına ihtimal vermiyorum.Yazılım kalitesi önemli banada sahibinden olanın yazılımı iyi gibi geldi.Win kullanmak basittir ama fark değil.

Navi kullanan cihazlar alt taban programını windows ce kullanmak zorunda bildiğim bu.Harita yönetimi bmp dosyaları ile yapılabiliyor nedeni bu.Os kullanan belki vardır onuda bilmiyorum.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Kalite olarak çok fikrim yok özellik bakımından aynılar.Sadece navera windows kullanıyor o kadar.

İşlemci ram vesaire bunlar dvli ve navili ürünlerde standardır.artı bir özellik degildir.Artı özellik olacak ise 700mhz olanı varsa o iyidir.Ram kapasitesi yüksek ise iyidir.iç yapısında kullanılan malzeme kalitesinin farklı olacağına ihtimal vermiyorum.Yazılım kalitesi önemli banada sahibinden olanın yazılımı iyi gibi geldi.Win kullanmak basittir ama fark değil.

Anladım Oktay abi. gerek yok windowssa sahibinden comda 2 model buldum 2.sinide aynı kişi satıyor banada kırmızı ışıklı olan kaliteli geldi menü olarak tip olarak daha güzel durdu gözümde. ses olarakta ikiside aynıymış tek tiplerı ve menüleri felan yazılım farkı varmış

2 ürününde linkkini vereyim.

bu mavi ışıklı olan herkesde var bu model 3-4 tane c-maxta gördüm nette

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-e...dvd-bluet/detay

buda benim alacagım ortada tuşları kırmızı ışıklı menüsü felan kaliteli bişeye benziyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-e...-35702687/detay

Son kararımı verdim sahibinden.comdan kırmızı olanı alıyorum arkadaşlar yarın. ilan açmasını istedim get olarak.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Çok didikledin ama bakalım,yorumlarını inan merakla bekliyorum. :D

biz bilgisayarcılar olarak bayağı deşiyoruz ürünleri galiba. ;):D

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Çok didikledin ama bakalım,yorumlarını inan merakla bekliyorum. :nazar:

biz bilgisayarcılar olarak bayağı deşiyoruz ürünleri galiba. :rolleyes::D

Evet Oktay abi baya araştırdım çok düşündüm bu modelin menüsü felan hoşuma gitti görünüşü aldık bakalım.

Kargoya verildi yarın akşam gelebilir. gelmezse pazartesi günü elimde

Malesef abi telefon, bilgisayar, araçla ilgili herşeyi değiştiriyoruz:D bizim kanımızda var galiba.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Yalçın hayırlı olsun abicim,

Aldığın modelin tek dezavantajı SD kart yuvası cihazı monte edince konsola gömülüyor,

eğer SD karttan müzik dinlemek istersen değişimi biraz sıkıntılı. Sadece IGO8 için kullanılacaksa sorun yok.

Teşekkür ederim Mustafa abi bi gelsin bakalım takalım istedigimiz gibi olacakmı. Eger hoşuma gitmezse kalitesiz bişeyse iade edecem çünkü

Abi diğer olan model mavi ışıklı görüntü ve menü olarak pek güzel durmuyordu tuşları felanbunun görüntüsü daha güzel. Sd kartta hiç müzikle işim olmaz direk mp3 cdsi yaparım. Sadece IGO Kullanıcam.

Bi gelsin bakalım elimize

hayırlı olsun Yalçın abi :)

Teşekkürler Çağlar

Sabırsızlıkla bekliyorum gelsin bi takalım test edelim ondan sonra kurulumuna geçelim burda bi elektronikçi teyp işi yapan arkadaş kuracak onda roadstar alacagım kişi bu kamera olayı nasıl olacak onu merak ediyorum en çok

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Teşekkürler,

Hele bi gelsin takalım ondan sonrası nasıl çıkacak bekledigim gibi bişe çıkmazsa direk iade

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
hadi hayırlı olsun :nazar:

Teşekkür ederim lokman abi bakalım nasıl bişe çıkacak sabırsızlıkla bekliyoruz=)

Pazartesine kaldı galiba kargo.

hayırlı olsun yalcın hocam

Teşekkürler üstad sana özel msj atamıyorum özelden numaranı yollarmısın görüşelim tanışalım bi ara=)

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Malesef bugune yetişmedi kargo. adana aktarım merkezinde kaldı. pazartesi gelicek bende kendi kendime diyordum bugun gelirse akşam test ederiz yarında taktırırım=)) neyse geç olsun güç olmasın.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

arkadaşlar kargo geldi servise götürdüm test amaçlı taktık görüntü güzel ama malesef ses olarak berbat çıktı bi sorun vardı satıcı ile itibarta geçtim iade ettim. kabloda sorun olabilir dedi kabloyu test etmedim dedi. şans yok zaten bizde hayırlısı.

Yorum bağlantısı

Şanssızlıktan ziyade, ses kalitesi konusunda bu cihazların kalitesi zaten ortalamanın altında. Görsellik anlamında birşeyler bekliyorsanız bu tarz cihazlar. Ses+Görsellik istiyorsanız Kenwood, Pioneer, Sony, Jvc. Çerçeveye pek takılmayın, yoksa bir çerçeve yüzünden istediğiniz özellikli ana üniteye sahip olamayacaksınız.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Sağlık olsun Yalçın, vardır bir hayır onda da.

Sen dinle bizleri, tak Sony Orjinal seti geç. Hiç moralini de bozma kulağını da.

Sağlıcakla kal...

Hiç sorma abi ya sahibinden.comda iade ettim bakalım nolacak. Ödemeyi dondurdum. Kargoyuda iade ettim.

Abi şu aldıgım ürünün parası iade edilsin ondan sonra sony alıcam yapacak bişe yok.

Yalçın bu kadarda olmaz, ne şanssızın be :D

Hiç sorma Lokman abi

Şansızlık=Ben kısaca iade ettim bakalım paramızı alabilecekmiyiz rahat bi şekilde

Satıcının ürün eline geçti diye onay vermesi lazımmış beklemedeyiz.

Şanssızlıktan ziyade, ses kalitesi konusunda bu cihazların kalitesi zaten ortalamanın altında. Görsellik anlamında birşeyler bekliyorsanız bu tarz cihazlar. Ses+Görsellik istiyorsanız Kenwood, Pioneer, Sony, Jvc. Çerçeveye pek takılmayın, yoksa bir çerçeve yüzünden istediğiniz özellikli ana üniteye sahip olamayacaksınız.

Saygılarımla.

Malesef zaten cin malı oldugu için pek güvenmiyorum en mantıklısı dediginiz gibi kenwood , pioneer , sony felan dvdli navigasyonlu kaliteli bişe bulup çerçeve ile taktırmak. yoksa başka türlü olmıyacak.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

yalçın üstad üzüldüm.yorumlarımı yapmıştım.iade ettiysen kafanı yorma.kabloda sorun yoktur bence.ses konusunda evren beye katılıyorum.bu fiyatların biraz üzerindedir ama için rahat edecektir.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

yalcım hocam sağlık olsun her işte bir hayır vardır

bizi dinlersen sendeki sony yaptır tak güzelce dinle

belki biraz saçma olacak ama sony cizikler var diyodun eskiden saatciler saatlerin üzerindeki cizikleri bir şekilde götürürlerdi bir sor istersen onlara

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Cumartesi günü hurdacıya gittim, Sony lerden vardı bir kaç tane...

Serkan abi sahibinden.com da baya var 2.el sony baktım fiyatlarıda uygun 400tl ye getle sony titanium c-max teybi satıyorlar

yalçın üstad üzüldüm.yorumlarımı yapmıştım.iade ettiysen kafanı yorma.kabloda sorun yoktur bence.ses konusunda evren beye katılıyorum.bu fiyatların biraz üzerindedir ama için rahat edecektir.

Teşekkür ederim Oktay abi sağlık olsun nerde şansım olduki burdada şansım olsun=). Yapacak bişe yok iade ettim bakalım bekliyip görecegiz adam tekrar bana salam üründe yollıyabılır yada alış veriş iptal olur sahibinden comda onayı durdurdum takıp numarasını gırdım sisteme yarın bi sahibinden.com müşteri hizmetlerini arıyayım.

1.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-e...-35548804/detay

2.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-e...-35810930/detay

3.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-e...-35852529/detay

3 Adet buldum pionerlerde galiba kumanda çalışmıyor çerceve ile takılıyor ama kaliteli cihaz.

Navera hakkında hiç bibilgim yok. 2.el aradım konuştum sıfır deilmiş

Sakalım yeni yeni çıkıyor.

Hiç söleme hakan abi vallahi hiç sorma çok tereddütlüydüm zaten bunu alırken getle oldugu için iade etme şansım olur die aldım rahat bi şekilde bakalım nolacak işlem nasıl sonuçlanacak

:p:)

Bizde altı okka var da ne oluyor ki?

:p :p

Mustafa abi deme yavv aldık bi kere dayanamayıp görüntüsüne aldandık bakalım sonuç ne olacak

:) neyse doğru yolu bulacak Yalçın, sony e odaklanacak artık.

Hayırlısı Lokman abi elbet deneyimlerle doğru yolu bulacagız bakalım. pioneerler hoşuma gitmeye başladı 2 model tek kötülügü kumanda çalışmıyor.

İlla gidip para kaptırması gerekiyor demek ki.

Vallahi hiç sorma Hakan abi 1050tl ödedim kredi kartımda çekildi onayı durdurduk bakalım nolacak bundan sonra ilk defa urun iade ediyorum. hayırlısı

bindik bi alamete gidiyoruz kıyamete

bu sefer ucuz kurtardı Hakan.

Yok abi daha belli degil bişe 1050 tl ödeme yaptım kredi kartında bakalım beklemedeyiz

Aynen öyle. Ben olsam öbür sony'i tamir ettirir takardım mesela.

Hakan abi bozuk sonyyi bozuk olarak sattım:D

yalcım hocam sağlık olsun her işte bir hayır vardır

bizi dinlersen sendeki sony yaptır tak güzelce dinle

belki biraz saçma olacak ama sony cizikler var diyodun eskiden saatciler saatlerin üzerindeki cizikleri bir şekilde götürürlerdi bir sor istersen onlara

Arda üstad malesef sonyyi satalı çok oldu. Keşke yaptırıp yoluma devam etseydim demeye başladım ufaktan =) hayırlısı şu işlem bi sonuçlansın ondan sonra sony,kenwood,pioneer kaliteli markalara yönelecem

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...