İçeriğe Yönlendir

C-max Dvd Teyp Tavsiye

Sinan Yalçın Durmuş

Recommended Posts

Sinan Yalçın Durmuş

Ford araçlar için olan navera dvd navigasyonlu teyp buldum.

700TL 2.EL Full aksesuarlı kamerası yok.

http://www.magza.com/pinfo.asp?pid=52194

Ne dersiniz arkadaşlar alınırmı sizce

sahibinden.comda getle alıcam gine eger bir sorun problem olursa iade edecem.

100TL Takma parası 100tlde kamerası için ödicem.

Benim arabadaki teybi 300-350tl arası satarım galiba çok temiz

navigasyonumuda satacam alıcısı var 200tlye.

içimde kalmıştı şu navigasyonlar :D

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Hayırlı olsun.

Sagollun Ahmet bey teşekkür ederim

Bugun teybim geldi taktık. mikrofon ve navigasyon anteni monte edildi teyp monte edildi. tam oturtulmadı yerine ufaktan dışarda yarın tam düzenlenecek kablolar felan herşey tamamen oturtulacak işlemler bitecek

Gece geç saatte yaptıgımız için fırsat kalmadı kamera montajına. yarın öglen arabayı bırakacam kamera montaj yapılacak

tampona delinip. teypde bi sorun yok bi problem ses çıkışı güzel ekran kalitesi biraz daha iyi olabilirdi :good1:

Teybin bana mal olucagi fiyat

750tl teybe verdim

200tl kamera ve montaj

toplam 950TL

üstündeki orjinal teybi 350-400 tl arası satarım galiba sony teyp

navigasyonumda 200tl felan eder =)

bu kadar farka degermi diyeceksiniz şu anda bişe diyemiyecem yarın tamamen oturduktan ve kamera baglandıktan sonra yorumumu yapacma 10dk felan anca kullandım denedim uğraşamadım pek fazla

Saygılar

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun. Ne yaptıysak sizi vazgeçiremedik bu sevdadan :nazar: Bu kadar double din inceleyince benim arabaya da fena olmayacak modeller var demeye başladım. Ancak bahane olarak çerçeve bulmak zor yalanını uydurdum. Şimdilik bastırdım güdülerimi :D

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Yalçın hayırlı olsun. yine kendi bildiğine gittin :)

sony nin ses kalitesini arama.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Hayırlı olsun. Ne yaptıysak sizi vazgeçiremedik bu sevdadan :D Bu kadar double din inceleyince benim arabaya da fena olmayacak modeller var demeye başladım. Ancak bahane olarak çerçeve bulmak zor yalanını uydurdum. Şimdilik bastırdım güdülerimi :)

Saygılarımla.

Teşekkür ederim vallahi 750tl ye görünce alayım dedim ama iyimi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum.

Çok kaliteli duble teypler var. ama çerçeve ile takılıyor malesef o yüzden bende öle istemedim orjinal direk oturan istedim. yoksa şimdiye çoktan kaliteli bişe almıştım. hayırlısı bugun arabayı bırakacam kamera montaj ve tamamen oturtacaklar teybı akşam resimleri eklerim. istedigim gibi olmazsa zaten çıkartırım.

No comment...

:)

Valla Mustafa abi anlamadıgım için cevap veremiyorum :p

Yalçın hayırlı olsun. yine kendi bildiğine gittin :D

sony nin ses kalitesini arama.

Teşekkür ederim Lokman abi

Vallah aldık bakalım nasıl olacak sonumuz bilmiyorum hiç bakmadım kurcalamadım bugun tamamen montaj işlemi bitecek

Ses kalitesi olarak sonyle aynı. bi fark hissetmedim.

Yorum bağlantısı
Misafir

üstadım hayılı olsun. :rolleyes: umarım sesini beğenirsin.sony öncesi aldığın cihaz ile çok farkı yok ama bellide olmaz.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
üstadım hayılı olsun. :rolleyes: umarım sesini beğenirsin.sony öncesi aldığın cihaz ile çok farkı yok ama bellide olmaz.

Diger aldıgım cin malının ekran kalitesi daha kaliteliydi ama ses çıkısı berbattı. bunda ses problemi yok.

Oktay abi kamera montajı yaptırmadım sence degermi 200 tl verip kamera taktırmaya?

Babam boş ver kamerayı napacak dedi bi size

danışayım dedim.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Teybimiz takıldı tüm herşey hazır sorunsuz şekilde resimleri ekliyorum

Kamera gece görüşlü toplam bana

Teyp 750TL

Kamera ve montaj 200TL

Kargo 20TL

Kıvır zıvırla bana düz 1000tl yi buldu bu teyp

ama şu ana kadar teyp konusunda baya bi zarar ettim aldım olmadı sorunlu oldu problem oldu kargoya bi 150-200tl vermiştirim galiba eski teypler için

inş bu teypi sorunsuz şekilde kullanırım uzun sure hayırlısı :)

95666058.jpg

46389346.jpg

34107138.jpg

45826829.jpg

33961048.jpg

54822338.jpg

85833526.jpg

19601563.jpg

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Güle güle kullan, iyi günlerde inşallah.

Teşekkür ederim Mustafa abi yavaş yavaş yaptıracagım işlemler çok arabaya

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sinan Yalçın Durmuş

Geri vites kamerası fotografı ıstıyen arkadaşlar vardi ekliyorum

sl275245.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Celal Kaya
Teşekkür ederim Lokman abi denk gelirse vitez topuzunu degiştir görüntü olarak çok hoş bi görüntüsü var.

hocam telefonla konuşmanda problem varmı? bende de aynısı var ama bluetooth sorunlumudur nedir nedense sesim karşıya net gitmiyor

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
hocam telefonla konuşmanda problem varmı? bende de aynısı var ama bluetooth sorunlumudur nedir nedense sesim karşıya net gitmiyor

Merhabalar,

Cihazda her hangi bir sorun problem yok ama ilk başlarda gps sinyalı daha cabuk alırdı simdi biraz daha geç sinyal alıyor yada bana öle geliyor ;)

Blueooth bunun ayrı mikrofonu var direk dahili değil biliyorsunuzdur mikrofonu nereye monte ettiniz ? mikrofonda problem olabilir bende bi sorun problem yok.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Bu fotoğrafları daha yeni görüyorum,hayırlı olsun hemşerim,özellikle geri vites kamerasını çok beğendim...

Teşekkür ederim hemşerim gerçekten geri vites kamerasi güzel bi özellik geceleri felan yada dar yerlerde tam sıfır yanaşabiliyorsun.

Arabam şu anda servise çıksın baya bişeler yapıyorum yeni resimlerini ekliyecem haftaya çarşamba felan servisten çıkmış olur tüm işlemler bitmiş olur

Yorum bağlantısı
Celal Kaya
Merhabalar,

Cihazda her hangi bir sorun problem yok ama ilk başlarda gps sinyalı daha cabuk alırdı simdi biraz daha geç sinyal alıyor yada bana öle geliyor :)

Blueooth bunun ayrı mikrofonu var direk dahili değil biliyorsunuzdur mikrofonu nereye monte ettiniz ? mikrofonda problem olabilir bende bi sorun problem yok.

Yalçın Hocam aslında araç çok güzel kullanışlı iyi günlerde kullanmanız dilerim. mikrofon ön camın sol köşesinde yani direğe tutturulmuş pozisyonda benim konuşma veya duyma ile ilgili bir problemim yok ama herzaman karşı taraf şikayetçi olmuştur. sesin çok kötü geliyor veya anlaşılmıyor deniliyor. navigasyona gelince aynı sorun bende de vardı benim tahminim veya bilen kullanan varsa söyleyebilirler, anten ön camda takılı herhalde güneşten etkileniyorki anten deforme oluyor, yeni anten taktırınca hemen çeker. bende geçen yıl öle bir sorun yaşamıştım ankara ile görüştüm yeni bir anten gönderdiler takar takmaz hemen çekmeye başladı. Ben bu aleti 2 yıldır kullanıyorum ve çok güzel

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Yalçın Hocam aslında araç çok güzel kullanışlı iyi günlerde kullanmanız dilerim. mikrofon ön camın sol köşesinde yani direğe tutturulmuş pozisyonda benim konuşma veya duyma ile ilgili bir problemim yok ama herzaman karşı taraf şikayetçi olmuştur. sesin çok kötü geliyor veya anlaşılmıyor deniliyor. navigasyona gelince aynı sorun bende de vardı benim tahminim veya bilen kullanan varsa söyleyebilirler, anten ön camda takılı herhalde güneşten etkileniyorki anten deforme oluyor, yeni anten taktırınca hemen çeker. bende geçen yıl öle bir sorun yaşamıştım ankara ile görüştüm yeni bir anten gönderdiler takar takmaz hemen çekmeye başladı. Ben bu aleti 2 yıldır kullanıyorum ve çok güzel

Evet kullanışlı güzel gerçekten. teşekkür ederim. benimde sol camın koşesinde diregein ucunda tutulu bence mikrofonda problem var senin gıjırtı felan yapması başka bişeden degil yada kablo bi yerden zedelendi. benım navıgasyonun antenı sag dıregın içinde plastigin. içinde. ön camda takılı degil. bi ara taktırdıgım yere gittigimde sorayım navigasyon için banada öle geldi anten mantıklı.

Anten fiyatlari ne kadar acaba

Yeni gördüm.

Hayırlı olsun, güle güle kullan.

Çin malı ürünler arasında Navera daha kaliteli duruyor.

Kullanmadım ama epey araştırmıştım zamanında.

İyi bir tercih olmuş.

Teşekkür ederim Ahmet abi seninki kadar iyi olmasada idare ediyor=) cin malları arasında baya kaliteli windows ce işletim sistemli.

Bende baya araştırdım en iyisi bu hazır ford için olanlardan

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...