İçeriğe Yönlendir

Oynadığınız Pc Oyunları

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Semih İzgi

kokpit kamerası yokmu oyunda?

Var tabi abi.  Ben laptop monitöründen oynadığım için kokpit zor oluyor.  o yüzden kaput üstü kullanıyorum

0541.jpg

Hatta Kask içi görüntü dahi var :good1:

p_CARS2014_02_2820_41_14_79_zps46d31115.

Dün akşam Project Cars simulasyonunda online yarışa katıldım. Pist Circuit de Catalunya /Barcelona    Aracım BMW M3 GT e92

Sıralama turlarında trafiğe takılarak spin attım ve malesef 3. bitirdim.

Yarışta ise startta sorun yaşasamda 1. bitirdim ve yarışın en hızlı tur zamanını kaydettim   : :good1:   Keyifli bir oyundur. Steam platformunda şuan aşırı ucuz. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı

Var tabi abi.  Ben laptop monitöründen oynadığım için kokpit zor oluyor.  o yüzden kaput üstü kullanıyorum

Hatta Kask içi görüntü dahi var :good1:

kokpitten oynamanın tadı bir başka oluyor ama  :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Rainbow six siege bagimlilik yapti 7 8 aydir her akşam :)

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı

dün yine call of ta nazi katliamı yaptım  :D  :biggrin:   heleki kilometrelerce uzaktan dürbünlüyle kafadan vurduğum makineli tüfekli için tebrik aldım arkadaşlardan :D

Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Sizin oynadıklarınızın yanında benimki biraz tırt kalacak ama euro track simulator oynuyorum bazen kafa dağıtmak için. Ama birgün oğlum olursa playstation alıp hunharca oynamak istiyorum ☺

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Tahir İlter
(düzenlendi)

Gezdiğiniz,tavsiye edebileceğiniz oyun inceleme siteleri neler ? Bayadır uzak kaldım oyunlardan,yeni neler çıktı,özellikleri,gereksinimleri nasıl merak ediyorum.

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
16 saat önce, Tahir İlter yazdı:
Gezdiğiniz,tavsiye edebileceğiniz oyun inceleme siteleri neler ? Bayadır uzak kaldım oyunlardan,yeni neler çıktı,özellikleri,gereksinimleri nasıl merak ediyorum.

Torentoyun a bakabilirsiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

Pc de arada steamdan oyunlar oynuyorum. (The Forest, Cs go) fifa pes zıplamalı hoplamalı oyunlarıda xboxta oynuyorum.

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

1.44 disketlerden bugüne en beğendiğim oyun; Portal'dır.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ongun Akın

Eski bir strateji oyunu vardı , bilmem hatırlayan yada oynayan var mıdır o aklıma geldi şöyle geriye doğru gidince ; Jagged Alliance ... Daha sonra Commandos ve Sudden Strike gibi strateji oyunları ... Şuan Company of Heroes 2 falan ;) 

Ha bu arada unutmadan Arma 3 ;)

Arma 3 Oynuyoduk arkadaşlarla , toplu server'larda falan baya eğlenceliydi ... Şu an ev internetim yok , açtığımda oynarım yine kesin

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Bir mazdacı oyunda da mazda kullanır :) mazdaspeed 3 mps3 yani. 2.3l turbo 263beygir, 380nm tork. 0-100 6.2 sn, 0-200 24sn

3876-F753-5981-4-FBC-995-C-E67-F9-D622-D

27-DEDDC4-CE7-A-4-B27-8-F6-D-CC9802-E247

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...