İçeriğe Yönlendir

Oynadığınız Pc Oyunları

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Sinan Özvarlık

half life half life...biz çocukken gözümüzü bu oyunla açtık halende çocukluk arkadaşlarımla ilk günkü heyacanla oynuyoruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Construction  Simulator 2015

ETS 2

F1 2014

Yeni PC ile şimdilik bunları oynuyorum. Euro Truck için, gençliğimden kalma Microsoft Sidewinder direksiyon var, güzel oluyor sürmesi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Nfs Rivalsi bitirdim.

Blur'a tekrar sardim bu aralar. 1080 cozunurluk 60 fpsde oynarken baya zevkli geldi.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Kırmızı

Agar.io oyununu oynuyorum browser üzerinden. Bağımlılık yaptı :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Agar.io oyununu oynuyorum browser üzerinden. Bağımlılık yaptı :D

Çok fena ya. Vakit bulsam ben de oynayacağım :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

google playdekini telefondan rahat oynayamadım. galaxy s2 var gerçi, daha yeni versiyonlarda nasıl bilemem.. ama bu kadar basit bir oyun nasıl bu kadar sarıyor çözemedim, acaba içimizdeki dürtüleri mi uyandırıyor. Birilerini yenmem lazım birilerini yemem lazım :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Need for Speed fena geliyor.

Underground serileri gibi full modifiyeye izin verilecekmiş diyorlar.

azVKo6z_700b.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

GTA V

Hatred

World Of Tanks

Sİlent Hunter V

Project Cars

The Witcher

Mad Max (crack bekleniyor oyun hazır  : :rolleyes:)

Metal Gear Solid Phantom Pain beklemede

Call Of Duty Modern Warfare

Wolfenstein Old Blood

Alayını Ultra ayarda oynuyorum, überrr  :biggrin:

NFS listeye alındı, beklemedeyiz :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih Güney

One Piece Pirate Warriors 3

Anime severler bilir,sonunda Pc içinde oyun çıkarmayaı akıl edip biz anime severleri sevindirdiler. Favorim Kizaru :D

Nfs için fena halde sabırsızlananlardanım bende

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Nfs Rivalsi bitirdim.

Blur'a tekrar sardim bu aralar. 1080 cozunurluk 60 fpsde oynarken baya zevkli geldi.

Öğrenci adamda ne makine var. Dandik makinelerle ne oyunlar oynardık. 4 teker bir şey gider ,araba ne anlayamazdın.
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Öğrenci adamda ne makine var. Dandik makinelerle ne oyunlar oynardık. 4 teker bir şey gider ,araba ne anlayamazdın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

tabii şantiyede direksiyon olmuyor, bununla idare edeceğiz artıkın  :D

Logitech G series F710

hey gidi hey beee :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Şundanda varsa tamamdır Sani kardeş, daha üstüde kabulümdür  :D

asus-gtx960strixoc-1_674_ef642.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şundanda varsa tamamdır Sani kardeş, daha üstüde kabulümdür  :D

Bu kurlarla maalesef şuna devam :(

prb6n.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Need for Speed fena geliyor.

Underground serileri gibi full modifiyeye izin verilecekmiş diyorlar.

Sani 7 8 bin lik bilgisayar da anca keyif verir bu oyunlar artik

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani 7 8 bin lik bilgisayar da anca keyif verir bu oyunlar artik

Yok ya, ekran kartı orta üst olsa yeter. Üst üst ile tabi bu rakamları görürüz :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Yok ya, ekran kartı orta üst olsa yeter. Üst üst ile tabi bu rakamları görürüz :)

Su an bile orta duzey biraz ustu ekran karti bin lira diyim kurlar yuzunden bilgisayar isinden sogudum ya ps4 yada ps3 alacam ugrasmaktan biktim ☺

Şundanda varsa tamamdır Sani kardeş, daha üstüde kabulümdür :D

asus-gtx960strixoc-1_674_ef642.jpg

Bunun 2gblik 128 bit versiyonu var abi bi halta yaratmiyor iki ay da bozuldu garantiye gonderecem simdi ☺hic bi oyunu acmiyo tur oyununu bile oynayamiyorum

tabii şantiyede direksiyon olmuyor, bununla idare edeceğiz artıkın :D

Logitech G series F710

hey gidi hey beee :)

Abii 100 120 tl civarina logitech momo alabilirsin sifir civarinda aldim zamaninda 100 tl ye
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Su an bile orta duzey biraz ustu ekran karti bin lira diyim kurlar yuzunden bilgisayar isinden sogudum ya ps4 yada ps3 alacam ugrasmaktan biktim ☺

Bunun 2gblik 128 bit versiyonu var abi bi halta yaratmiyor iki ay da bozuldu garantiye gonderecem simdi ☺hic bi oyunu acmiyo tur oyununu bile oynayamiyorum

Abii 100 120 tl civarina logitech momo alabilirsin sifir civarinda aldim zamaninda 100 tl ye

Vallahi bu kart en iyilerden, sen deki şanssız mis, yoksa baba karttir bu, direksiyon için dediğine bakacağım sağol...

7-8 naaptiniz kardeş, 3000 liraya bu oyunları rahatça üst seviyede oynarsınız, ekstrem 980gtx gibi kartları almanıza gerek yok :) 800-900 liralik ekran kartı, i5 işlemci, 1 tane ssd disk, 4gb ddr3 ram gibi bir sistemle de en üst modda 1080p rahatça oynarsınız, herşeyi oynarsınız hemde... tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Bilgisayarı bir alayım bütün oyunları bitirecem diyordum. Gta 5 Bitirdim şimdi hunharca CS:GO oynuyorum :D

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Vallahi bu kart en iyilerden, sen deki şanssız mis, yoksa baba karttir bu, direksiyon için dediğine bakacağım sağol...

7-8 naaptiniz kardeş, 3000 liraya bu oyunları rahatça üst seviyede oynarsınız, ekstrem 980gtx gibi kartları almanıza gerek yok :) 800-900 liralik ekran kartı, i5 işlemci, 1 tane ssd disk, 4gb ddr3 ram gibi bir sistemle de en üst modda 1080p rahatça oynarsınız, herşeyi oynarsınız hemde...

4 gb ram yetmiyor bazı yerlerde 2x4 tam geliyor. i5'e para yetmiyorsa G3258 harika iş görüyor...

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
(düzenlendi)

4 gb ram yetmiyor bazı yerlerde 2x4 tam geliyor. i5'e para yetmiyorsa G3258 harika iş görüyor...

aynen abi artık 4 yetersiz :D minimum 8 civarı istiyor :D oyunlar oyun içinse amd yi tercih en az 500 600 civarı tasarruf sağlıyo 

tarihinde Uğur Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

7-8 naaptiniz kardeş, 3000 liraya bu oyunları rahatça üst seviyede oynarsınız, ekstrem 980gtx gibi kartları almanıza gerek yok :) 800-900 liralik ekran kartı, i5 işlemci, 1 tane ssd disk, 4gb ddr3 ram gibi bir sistemle de en üst modda 1080p rahatça oynarsınız, herşeyi oynarsınız hemde...

kusura bakma :D abi bendeki asus gtx 730 mus :D abi  bide şimdi garantiye yolliyacam aldığım da 190 civari na almıştım :D şimdi aynısı 260 olmuş ne yapacam şaşırdım :D 

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-aksesuar-logitech-momo-direksiyon-temiz-ve-sorunsuz-ihtiyac-fazlasi-231334794/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-aksesuar-bu-kadar-ucuza-logitech-momo-bulamannn-178814951/detay

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...