İçeriğe Yönlendir

Blaupunkt Mp3 Çalar'a Direksiyon Kumandası

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Dere
Bence teyp komple gitmeli.. Test edilmeli..

MAntıklı tabii. Ama o zaman kargo çok tutar. O yüzden isteyen kafayı gönderebilir. :p

elinize emeğinize sağlık. Mükemmel bir çalışma :good1:

Eyvallah kardeşim. :p

yanarım yanarım şu blauya verdiğim emeğe paraya yanarım :angry: hiç almamış olsaydım şimdi navigasyonlu auxlu mp3 lü direksiyon kumandalı teybim olacaktı. abi benim aklımda ama kasım öncesi 100+ kargo masrafı öğretim yılı başı için beni kasıyor.

Mustafa'cım, parasal durumunu sen bilirsin tabii. Olduğu zaman yaparız kardeşim, üzülme sen. :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ama onu satmaya niyetlenirsen haberim olsun :D belki sana derisi gıcır bir direksiyon bulabilirim o teyp karşılığında :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
murat abi bu kadar ugrastan sonra isteseniz uzaktan kumanda modulu de takarsınız :D

Olmaz değil Uğur, yapılır. ;)

Bunca aksiyon yapıldıysa Line-in ve hatta usb girişi bile takardım ben olsam:))

Gerek yok ki. 3 CD yaptım mı bilmem kaç yüz şarkı yapar. :)

ama onu satmaya niyetlenirsen haberim olsun :) belki sana derisi gıcır bir direksiyon bulabilirim o teyp karşılığında :)

Anlaştık. ;) Direksiyonu bul, teybi al. :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

Konuyla ilginenebilecek arkadaşlara da haber verin arkadaşlar. Yeni konu açmayayım dedim liste için. Bir an önce belirleyelim de başlayalım yapmaya. İşlemci sayısı sınırlı şu anda. Yurdışından geliyor. Sayıya göre getirtmek gerekebilir.

Listemiz:

1. Cem IŞIK

2. Mustafa TÜFEKÇİ

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere
Ben de ilgiliyim de, konu ne?

İlgisiz ilgisiz konuşma Çağlar. Sen git de Timoçin'in arabasıyla ilgilen. :tease3::D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Contasını yaktım, segmanlarını kaynattım ya daha ne yapayım, bir tur versene focuyi :s

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Contasını yaktım, segmanlarını kaynattım ya daha ne yapayım, bir tur versene focuyi :friends:

Sahi, nesi varmış toplamda? Foci'yi veririm ama buraya gelmen lazımlı. :s

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

eğer cd changer ım olmasa çoktan almıştım bu teypten daha şekilli duruyor diye fakat cd changer boşa gidiyor bunu alınca :D Bacanak onuda bağlarmı acaba :lol2:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

mp3 çalıyor daha napsın. 10-12 albümü klasör şeklinde cd ye koyuyorum dinleyip duruyorum. ama istenirce cd changer girişi de var. hatta usta bir teypci fordun cd changerını takabilir blauya.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
eğer cd changer ım olmasa çoktan almıştım bu teypten daha şekilli duruyor diye fakat cd changer boşa gidiyor bunu alınca :p Bacanak onuda bağlarmı acaba :D

Changer modu var ya bunda. Direk olmuyor mu ki ne? Olmasa da uydurulur.

mp3 çalıyor daha napsın. 10-12 albümü klasör şeklinde cd ye koyuyorum dinleyip duruyorum. ama istenirce cd changer girişi de var. hatta usta bir teypci fordun cd changerını takabilir blauya.

Ahan da Mustafa demiş. :(

Ee arkadaşlar şimdilik bir kişi mi alacak yani bu dünyada benzeri olmayan teknolojiyi? Mustafa, sen eline geçince verirsin parasını, listeye yazdım seni de. Etti iki.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

cd changer için amerikalılardan anladığım kadarıyla teyp blau soketli ama protokol ford :( yani fordun changer soketi blauya uygulanırsa changer çalışıyor. ama blua soketli blau changerı çalışmıyor. öyle bir meret bu :D hatta pin şemasını eklemiştim aux denemeleriyle debelleşirken. forumda vardı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ipod bile baglarsin cd changer girisinden;

SVTJune08010.jpg

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Ford-Focus-...5#ht_2584wt_856

:p benim dediğim amerikalının resmi bu zaten ;) de o ürün kazık :p ben daha ucuza daha afillisini getirmiş ama çalıştıramamıştım :p tabi ben blau için olanı almıştım. o linkteki ürünü blau soketine taşıyınca oluyor diyor resmi aldığın site :)

ahanda sitesi :p

http://forums.focaljet.com/ice-car-enterta...od-03-svtf.html

bu da orda yazan gerekli pin bağlantı şekli

For starts here's the pinout conversion. First column are the Ford pin #'s, 2nd column are Blaupunkt pin #.s As some background - the "Blaupunkt" radio is basically a ford radio with ford protocol, but Blaupunkt connectors - hence the need to convert.

1=10 (CDC ACP2 +/A)

2=NC

3=12 (CDC ACP GND)

4=NC

5=19 (CDC In L +)

6=20 (CDC In R +)

7=11 (CDC ACP2 -/B)

8=13 (CDC ASYSON "enable")

9=14 (12V unfused)

10=18 (Audio shield)

11=16 (CDC In L -)

12=17 (CDC In R -)

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Uzulme Mustafa, halledilir bisekilde takma kafana olur boyle arada :nazar:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Uzulme Mustafa, halledilir bisekilde takma kafana olur boyle arada :D

elin conisi yapmış benim neyim eksik dimi ama :p

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bu fordcular böyle abi :p sıfır km focus I çıksın derler ama sıfır gibi focus I almazlar :nazar: ben fırsat kovalıyorum. şartları olgunlaştırır olgunlaştırmaz teyp sizin ellerinizde :nazar:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Mustafa'cım, millet bağırıyordu ya "direksiyon kumandası olsa alırdım.", "aldım ama kumanda çalışmıyor", "biri yapsa ya şunu artık"... Nerede onlar? Alın işte kumanda çalışıyor. Bu kez de insanlar kayıp. :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...