İçeriğe Yönlendir

Blaupunkt Mp3 Çalar'a Direksiyon Kumandası

Murat Dere

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Hani, n'ooldu? Bozulurdu ya? :p Hediye CD'yi beendin mi? ;)

:D Bozulmamış...

Cd'yi çok beğendim.. Tam kapağında yazdığı gibi bir cd. :D Henüz tamamını irdeleyemedim.. 69. parçadayım..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

:D Bozulmamış...

Cd'yi çok beğendim.. Tam kapağında yazdığı gibi bir cd. :D Henüz tamamını irdeleyemedim.. 69. parçadayım..

Beğendiğine sevindim kardeşim. Güle güle kullan emmicik. ;)

Cd'de çok bekliyor, bu teybi sırf bu yüzden gözden çıkardım bende. :)

Beğenmemekte ısrarcıysan yolla bana, yedek parça olur. ;) Ya da al bir kumanda yapalım sana da bir devre, dadından yinmez Hüseyin kardeş. ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Beğenmemekte ısrarcıysan yolla bana, yedek parça olur. ;) Ya da al bir kumanda yapalım sana da bir devre, dadından yinmez Hüseyin kardeş. ;)

Ohoo. O teyp bana geldi bile.. Benim eski mondeoda şu an :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Gözden o derece çıkardım işte. Paranın gözü kör olsun.

Hocam kumanda için çok teşekkür ederim. Ama bundan faydalanmadığıma göre kenarda bir hakkım var demektir. Kuman oluuur başka devre vs. olur, orasını ben bilemem. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ohoo. O teyp bana geldi bile.. Benim eski mondeoda şu an :D

Hmm, olsun. Boşa gitmemiş en azından. ;)

Gözden o derece çıkardım işte. Paranın gözü kör olsun.

Hocam kumanda için çok teşekkür ederim. Ama bundan faydalanmadığıma göre kenarda bir hakkım var demektir. Kuman oluuur başka devre vs. olur, orasını ben bilemem. :)

Ayıpsın. Bakarız. ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Örtmenim, benim süpercc. arabamda, 6lı cdli Sony var, direksiyondan kumandalı... acaba?

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Örtmenim, benim süpercc. arabamda, 6lı cdli Sony var, direksiyondan kumandalı... acaba?

Ayıpsın. Bakarız. ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bugün, delinin deliliğini bir kez daha tescilledim.. Daha doğrusu kendisi tescilledi.. :D

Teybi gönderirken içinde bir cd unutmuştu... Cd'nin üstünde Çok karışık yazıyordu..

üç dört gündür keyifle dinliyordum... Albüm olarak yüklenmemiş, tüm şarkılar üst üste yüklenmiş..

Yabancı müzikle başladı.. eskiler yeniler, en beğenilenler hiç beğenilmeyenler falan..

Sonra baktım yerli pop çıktı aradan.. neyse olur dedim..

Arada türküler geldi.. Sanat müziği, yine yabancı popülerler ve arkasından orhan gencebay..

Bugün işten çıktım teybi açtım, orhan gencebay bitti, sıradaki parçayı tahmin edene o cd'den bir kopya göndereceğim..

Tahminleri alayım.. ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bob marley felan mı :D Yada Murat abinin kaseti vardı da biz mi bilmiyoruz :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hayır bilemediniz..

Ha bu arada opera da var cd'de...

Var mı tahmin eden.. ?

Yorum bağlantısı

Öğrenci şarkıları,Eski 70 sonlarında ki o ispanyol tarzı acayip tarz şarkılar vardı grupların söylediği onlardan,aşık atışması,şu kemanlarla çalınıp söylenen tarz 80 ortaları çoktu onlardan olabilir,acıların kadını olabilir adını unuttum,Barış mançonun trt yasaklı erotik bir kaç şarkısı vardı onlardan olabilir Öğretmenim eskicidir diye düşünüyorum ama şimdilik aklımada başka bişi gelmedi. :unsure2:

Şu video klipleri acayip erotik olan tarz bişimi yoksa :tongue:

Rap,Hippi müziği,saçma sapan uyduruk hareketlerle dans ediyorlardı geçen yıl videoları falan modaydı neydi o :unsure2:

Cd nin meraklısı degilim ama parçayı gerçekten merak ettim.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Murat Dere

Amma uğraşmışsınız benlen yau... Serkan Ünsalan burda bir mesajımı beğenmiş de ondan geldim. Tekrar okudum, sesli güldüm. ;)

Evet, Blaupuntk MP3 çalarlara itinayla kumanda yapılır karrdeşim. Çatır çatır da çalışır. Aklıma geldi, Amerika'dan sonra bir de Almanya'ya ihracatımız oldu, haberiniz olsun. :yes:

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Amma uğraşmışsınız benlen yau... Serkan Ünsalan burda bir mesajımı beğenmiş de ondan geldim. Tekrar okudum, sesli güldüm. ;)

Evet, Blaupuntk MP3 çalarlara itinayla kumanda yapılır karrdeşim. Çatır çatır da çalışır. Aklıma geldi, Amerika'dan sonra bir de Almanya'ya ihracatımız oldu, haberiniz olsun. :yes:

haha abi bende ne diye bakarken gördüm başta aşağı tüm mesajları okudum.beğendiğim mesajda koptum beğendim bende.

sorması ayıp yaşıyormu mp3 çalar daha abi :D :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

haha abi bende ne diye bakarken gördüm başta aşağı tüm mesajları okudum.beğendiğim mesajda koptum beğendim bende.

sorması ayıp yaşıyormu mp3 çalar daha abi :D :D

Yaşamaz mı Serkan? Herkesinki yaşıyor sanırım. Aksi halde bana haber verirlerdi sanırım. Bilirsin; kötü haber tez ulaşırmış. ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...