İçeriğe Yönlendir

Blaupunkt Mp3 Çalar'a Direksiyon Kumandası

Murat Dere

Recommended Posts

Hakikaten yapmis :p Abi dunyada benzeri yoktur. Ben calistirabilmek icin bi ton cevirici ivirzivir aldim ama olmamisti. Calistirabilenide daha once goren olmadi zaten. Kisaca seri uretime dokerseniz teypten cok bu kit satilir ;)

+1 hazırda binlerce kullanıcı varken ooooo :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
KAfa'yı hangi adrese gönderiyoruz abi ? Pişkinlikte tek isim:P

Bacanak "yapayım, satayım" desin adres işi kolay Cem'im Işık'ım. :p

+1 hazırda binlerce kullanıcı varken ooooo :good1:

Hayırlısı be Oktay. ;)

1-2 işlemle halletmişler :) Büyütecek bir şey yok :p

Gel bakim sen şöyle Ayhan... :crazy: Gel, gel...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

şu çlaışma şeklini de göreydik yaaa neleri kumanda ile yönetiyor vs? ses açma- kanal değişme?

Yorum bağlantısı
Murat Dere
şu çlaışma şeklini de göreydik yaaa neleri kumanda ile yönetiyor vs? ses açma- kanal değişme?

Gör bakalım:

Daha yeni yükledim aktif mi bilmiyorum. Bu mesajı gönderince öğreneceğim. :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Abi harika olmuş :crazy:

Ben benim direksiyon gumandasını sökecem,gördükçe sinirlerim tepeme çıkıyor :) Ford o gumandayı koyulabilecek en gıcık yere koymuş, benim parmaklar yetişmiyor oraya :D

Ayrıca o direksiyon simidinin hali ne öyle abi :)

Sağol Adnan'cım. Direksiyon simidini sorma. Buradan bir arkadaş gönderecekti ama nerdeee. PArasıyla bile alamadık. Pahalı biliyorsun. :crazy:

Abi ne gadan da eski şarkılar dinliyon sen. :) Bu kadar emek bu şarkıları dinlemek için miydi şimdi? :)

Sen teybini gönder bana da bari boşa gitmesin garip. :)

Muğla'da birşeyler var kesin. Bknz. benim Fiesta. :s

Hee, oldu canım. Başka? :good1: O şarkılar nostalji bi kerem. Senin beğenmemen normal genç adam. :p

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Abi sana direksiyon ile birlikte teybimi de göndereyim diyorum ne dersin? :crazy::):D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

yapanın eline sağlık. belki bir gün bizim de teybimiz böyle olur.

:nazar:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Müzikler de Brezilya Dizilerinden fırlamış gibi :p ahahaha Şaka bir yanada Harbiden biz çok gençtik yaa :)

Sen hala gençsin ufaklık. :p

Abi sana direksiyon ile birlikte teybimi de göndereyim diyorum ne dersin? :nazar::fiuw::wub:

Benim ne dediğim önemli değil Cem'im, bacanak tamam derse olur. O yaptı ya ona sormak lazım, onayını almak lazım. :)

Hiç kumandası olmayan..??

:(:p

Yazık bee, aalama olur mu Hüseyin? Senin de olur elbet. :p

Kumanda işi kolay.

Ben buldum da, kumandaya uygun teyp bulmak mesele oldu benim için.

Murat abi he dese, kumandanın siparişini verirdim.

Ama çok zahmetli işmiş, ısrar etmem o yüzden.

Bacanağı ikna edersek neden olmasın ki? :dribble:

yapanın eline sağlık. belki bir gün bizim de teybimiz böyle olur.

:(

Olu ya üzülme be Mustafa'm. :)

Budur :good1: Orjinal kumanda aktif olmuş süperr iş.Ben buton kısmı elde yapıldı diye düşünmüştüm.

Olur mu hiç Oktay? Orijinal olmazsa neye yarar? Dışardan buton çok kötü olur. :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Gör bakalım:

Daha yeni yükledim aktif mi bilmiyorum. Bu mesajı gönderince öğreneceğim. :D

Montaj bu... :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Montaj bu... :lol2:

Buraya gel de gör montajı, gısganç. :p

damarrr :)

Sen de gel len. :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

murat abi bu kadar ugrastan sonra isteseniz uzaktan kumanda modulu de takarsınız :lol2:

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bunca aksiyon yapıldıysa Line-in ve hatta usb girişi bile takardım ben olsam:))

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Abi birde bacanagina sorsana 3 ay kullanilmadan yatan ve 5 ay once alinan sifir teybin ekrani niye bozuluru :pilot:

Yorum bağlantısı
Abi birde bacanagina sorsana 3 ay kullanilmadan yatan ve 5 ay once alinan sifir teybin ekrani niye bozuluru :nazar:

Benim bu konuda düşüncem şu.Buton bölümleri ekranın kart ile birleşim yerine denk geliyor ve buraya yapılan dokunuşlar bu bölümü etkiliyor ve bu ekranın iletkenliğini sağlayan parça deforme oluyor.Kısa sürede bu hatayı yapmasını ise bu cihazın epeyce müddet beklemiş olması yani senin alışından çok öncede yatmış ve yıpranmış olması diye düşünüyorum.Başka izahını düşünemiyorum.Dizayn hatası bu sorunu oluşturuyor.Ekranın görüntüsü için kullanılan iletken plastik çok hassas ve çabuk deforme olabilecek yapıya sahip.

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak
Benim bu konuda düşüncem şu.Buton bölümleri ekranın kart ile birleşim yerine denk geliyor ve buraya yapılan dokunuşlar bu bölümü etkiliyor ve bu ekranın iletkenliğini sağlayan parça deforme oluyor.Kısa sürede bu hatayı yapmasını ise bu cihazın epeyce müddet beklemiş olması yani senin alışından çok öncede yatmış ve yıpranmış olması diye düşünüyorum.Başka izahını düşünemiyorum.Dizayn hatası bu sorunu oluşturuyor.Ekranın görüntüsü için kullanılan iletken plastik çok hassas ve çabuk deforme olabilecek yapıya sahip.

Yahu yepyeni alet, birde sifir aldimki ekrani cabuk bozulmasin :nazar: Arabanin sanzimani dagildi 3 ay kadar yatti, en son marsa bastigimda ekranda gozuken cok az yer vardi. Yavas yavas ekran kendine geliyor ama tamamen duzelcegini zannettmiyorum.

Yorum bağlantısı
Yahu yepyeni alet, birde sifir aldimki ekrani cabuk bozulmasin :) Arabanin sanzimani dagildi 3 ay kadar yatti, en son marsa bastigimda ekranda gozuken cok az yer vardi. Yavas yavas ekran kendine geliyor ama tamamen duzelcegini zannettmiyorum.

Ekrana güneş teması çok oldu ise buda bahsettiğim iletkenlere çok zarar veriyor.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Arkadaşlar yarı müjdeli bir haberim var: bacanak, 100 TL diyor ve "kaç kişi alacak?" diye soruyor. Ona göre bir karar verecek sanırım. Kişi sayısına göre fiyatta ayarlama yaptırmaya çalışırım. Kafaları ya da teybi göndereceksiniz, burada monte edilecek ve çalışır vaziyette size gönderilecek. Tak-çalıştır olayı yani. :) İsteyenlerin listesini oluşturalım. Sayı belli olsun da bacanakla konuşacağım. Hadi yine iyisiniz. :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

yanarım yanarım şu blauya verdiğim emeğe paraya yanarım :flowers: hiç almamış olsaydım şimdi navigasyonlu auxlu mp3 lü direksiyon kumandalı teybim olacaktı. abi benim aklımda ama kasım öncesi 100+ kargo masrafı öğretim yılı başı için beni kasıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...