İçeriğe Yönlendir

Ucuz Kaliteli Araç İçi Kamera ( Novatek 96650 Ar0330 D8 )

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan
(düzenlendi)

Bilindiği üzere Novatek 96650 chipseti ile harikalar yaratıyor. Aynı Chipset 113 $ lık Shadow680W ürününde de kullanılmaktadır. GPS olmayan net çekimlere sahip bu kaliteli kameraya 53 $ kargo bedava sahip olabilirsiniz. Gümrük Kdv PTT kargo ücreti gibi durumlar yoktur. Cebinizden Extra 53 $ dan başka bir ödeme çıkmaz. PTT 25-30 gün içinde kapınıza kadar getirir. Ödemeyi Kredi kartı yada sanal kart ile yaparsınız.

Uzun zamandır herkes bana ucuz kamera soruyor benim satın aldığım diğer 40 $ lık olan hala gelmedi. O gelene kadar süper bir kamera incelemesi ile karşınızdayız :)

Bu ürünü almak için haklı sebepleriniz :

• Ucuz 53 $
  • Çok net çekiyor Novatek 96650 Deli bir chipset
  • Satıcı Givoe 3 elmasa sahip 99.4% başarı oranı ile Aliexpress Sitesinin en iyileri arasında ( mini 0801 üretici ve satıcı)
  • Satın alan tüm müşterilerden aldığı 5 yıldız yorumlar

Bu ürünü neden alınmaz :

• GPS yok ( E ucuz işte ) :)

http://www.aliexpress.com/item/Cheap-Price-Novatek-96650-AR0330-D8-Full-HD-Car-Video-Recorder-with-Night-Vision-120-Degree/965467648.html

0801 mini camera Üretici ve satıcısı olan Shenzhen Givoe Technology Co., Ltd  ürünü satın almayı daha bir cazip hale getiriyor. http://www.aliexpress.com/store/401974

Bu ürün Satın alan herkes den 5 Yıldız almıştır dikkatinize 

2ex.JPG

rqr9.jpgonzz.jpgjh4.JPG5uil.jpgtd0e.jpg

Atilla Atun Ertan Alptekin Fatih Ozen

Novatek 96650 ne psikopat bir chipset olduğu gene ortaya çıktı

Dünyanın en iyi Araç kamera inceleme forum sitesindeki http://forum.dashcamtalk.com/ NİKO ( Forumun en bilgili ve incelemeleri yapan adamı )

Bu Chipset hakkındaki yorumu ve Türkçe açıklaması :

Novatek NT96650 is fairly cheap CPU, however it provides very good performance and at the moment it very hard to beat thsi CPu taking into consideration performance vs price.

This year has been all about this chip used in all successful dashcameras ( mostly from China ) in the 50-150 usd price range. This chip works stable for processing data 15Mbps at 1080p / 30fps, even Mobius has option to shoot 18Mbps ( 1080p/30fps ) and it worked well there ( depending on different FW versions ), - so I can say NT96650 is successful production from Novatek.

"Novatek NT96650 oldukça ucuz ama çok iyi performansı var. Şu anda f/p oranında bu çipi yenmek zor. Bu yıl çoğu Çin'den olmak üzere 50-150 dolar arası kameralarda hep bu çip kullanıldı. Bu çip 15Mbps, 1080p / 30fps de çok stabil çalışır. Mobius'ta 18 Mbps seçeneği bile var. Yazılım sürümüne bağlı olmak üzere orada çok iyi şler yapıyor bu çip. Kısacası NT96650 Novatek'in başarılı bir ürünü."

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı

İnceleme çok güzel, elinize sağlık. GPS'in ne olduğunu biliyorum da araç kamerasında tam olarak ne gibi avantajı var ben orayı anlayamadım. Çok önemli midir yani?

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
(düzenlendi)

Lokman Ağbi ne diyorsun alıyor muyuz? :)

Konuyu ve aleti takip altına aldım. Fiyatıda görüntüsüde güzel. Araç kamerası listeme ekledim.

tarihinde Ahmet Ekici tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)
İnceleme çok güzel, elinize sağlık. GPS'in ne olduğunu biliyorum da araç kamerasında tam olarak ne gibi avantajı var ben orayı anlayamadım. Çok önemli midir yani?
http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/251920-araç-içi-kamera-neden-gerekli-2-dakikanızı-ayırın-lütfen/#entry2192559

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/251928-araç-içi-kamera-gps-önemi-neden-gerekli/#entry2190287

Yorum bağlantısı

Teşekkür ederim, anlaşılmıştır durum. Olması gereken bir özellik o zaman. Her ne kadar görüntüden emniyet hızınızı tespit edebiliyorsa da biraz uğraştırıcı olur sanki. En kolay ve hızlı çözüm GPS'li bir kamera almak .

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Daha da ucuz isteyenler için geliyor  :exc1: Hepsi iyi marka fabrikadan Halka şarkısı ile coşuyoruz  :bambam:

owwl.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Burada da 37 +3 $ diyor ama  sadece 6 feedback'i var    :unsure2:

tarihinde Yunus Emre Çırak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310752336819

99,6% Positive feedback ve 1,783 adet satmış büyük başarı. PAYPAL seçeneği de var.

Novatek 96650 chipseti kendini aştı süper bir chipset.

Olgu bey,

belki forumda benim gibi internet ve teknoloji ile pek arası olmayan kişiler vardır. sizden istirhamım forumda benim gibi pek bu işleri beceremeyecek olanlar için biz size ödeme yapsak ta ilk mesajınızda bahsettiğiniz 53 dolarlık kameradan bizler de edinmiş olsak olmaz mı? kimse bu teklifime katılmıyorsa dahi ben tek başıma da olsa sizden böyle bir istekte bulunmak istiyorum. hemen ben size 53 dolar karşılığında TL. olarak havale gönderebilirim. valla bu işi hallederseniz çok ta makbule geçer inanın.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu bey,

belki forumda benim gibi internet ve teknoloji ile pek arası olmayan kişiler vardır. sizden istirhamım forumda benim gibi pek bu işleri beceremeyecek olanlar için biz size ödeme yapsak ta ilk mesajınızda bahsettiğiniz 53 dolarlık kameradan bizler de edinmiş olsak olmaz mı? kimse bu teklifime katılmıyorsa dahi ben tek başıma da olsa sizden böyle bir istekte bulunmak istiyorum. hemen ben size 53 dolar karşılığında TL. olarak havale gönderebilirim. valla bu işi hallederseniz çok ta makbule geçer inanın.

Mahmut bey aşağıda açtığım konuyu okursanız bu işin ne kadar kolay ve güvenli olduğunu görürsünüz. Videolu açıklamalar mevcut adım adım herşey var.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/index.php?/topic/251922-Ara%C3%A7-%C4%B0%C3%A7i-Kamera-Yurtd%C4%B1%C5%9F%C4%B1-Sat%C4%B1n-Alma-%28-Videolu-Anlat%C4%B1m%29

Daha bugün gelen hava temizleme cihazım. 3,65 tl gümrük ödedim kocaman kutuya. Türkiyede 600 tl olan cihaz aynı marka model amerikadan 78$ cihaz + 87$ kargo ücreti yarı fiyatına kapıma kadar geldi.

Gönderilen ResimGönderilen Resim

Siz almaya niyetiniz varsa hazırladığım rehberi okuyun takıldığınız noktalarda mesaj atın ben yardımcı olurum. Kâr amacı vs durumum yok alıp satmıyorum. Bilgilendirme amacıyla katkımız olsun sadece.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Burada da 37 +3 $ diyor ama sadece 6 feedback'i var :unsure2:

Yunus bey acaba benim önerdiğim satıcıdamı öyle ? Ben bakıyorum feedbacklerde sıkıntı yok ama ?

.

Yorum bağlantısı

Yunus bey acaba benim önerdiğim satıcıdamı öyle ? Ben bakıyorum feedbacklerde sıkıntı yok ama ?

Yanlış anlama oldu sanırım, sadece gördüm ve 6 tane olduğu için kararsız kaldım demek istedim. Emeğiniz ve paylaşımlarınız için teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Bu kameradan 49 $ aliexpresten satın aldım ve netlik mükemmel ötesi.

...

Örnek çekimler yakında geliyor. Böyle bir netlik yokkk

Abim, affına sığınarak soruyorum kaç adet kameran var? Bu kadar kamerayı napıyorsun? :unsure2:   :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...