İçeriğe Yönlendir

En Sonunda Mondeo!...

İsa Acar

Recommended Posts

Erdinç AKKAYA

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Çok heybetli maşallah. Umarım bize de nasip olur bu güzellik ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Lpg taktırırsanız kafanız rahat eder. Tabi senede yapacağınız km önemli

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy
(düzenlendi)

aracınız hayırlı olsun. güle güle kullanın.

yalnız o plakacıyı dövmek lazım. nasıl bir göz varsa, yamuk yumuk, harfleri bile ortalayamamış.

tarihinde Serhat ipeksoy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

maaşallah, hayırlı uğurlu olsun.çok beğendim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Çok heybetli maşallah. Umarım bize de nasip olur bu güzellik ;)

Amin hocam, siz bi ucundan başlamışsınız mondeonun, gerisi gelir inş ;)

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Lpg taktırırsanız kafanız rahat eder. Tabi senede yapacağınız km önemli

Sağ olun hocam, yıllık en az 20 bin km var ben de hocam, bi kaç depo kullanayım ondan sonra düşünücem lpg işini...  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Misafir

Amin hocam, siz bi ucundan başlamışsınız mondeonun, gerisi gelir inş ;)

Sağ olun hocam, yıllık en az 20 bin km var ben de hocam, bi kaç depo kullanayım ondan sonra düşünücem lpg işini...  :unsure2:

Uzun süre kullanacağınızı tahmin ediyorum, 2012'de 2010 model Mondeo 1.6 Titanium almıştım, sizin gibi 1-2 depo deneyeyim dedikten sonra koşa koşa lpg'ciye gitmiştim :D

Yorum bağlantısı
İsa Acar

aracınız hayırlı olsun. güle güle kullanın.

yalnız o plakacıyı dövmek lazım. nasıl bir göz varsa, yamuk yumuk, harfleri bile ortalayamamış.

Teşekkür ederim. o plakada bi terslik vardı da, heyecandan ne olduğunu kavrayamamıştım... :D

maaşallah, hayırlı uğurlu olsun.çok beğendim

İnanın ben de çok beğendim... :)

Uzun süre kullanacağınızı tahmin ediyorum, 2012'de 2010 model Mondeo 1.6 Titanium almıştım, sizin gibi 1-2 depo deneyeyim dedikten sonra koşa koşa lpg'ciye gitmiştim :D

:) bana da öyle olacak gibi geliyor aslında, çaktırmıyorum :D siz hangi marka taktırmıştınız lpg yi?

hayırlı olsun çok güzel araç :nazar:

brc lpg ile çok güzel bir uyum sağlayabilirsiniz. abimde lpg'li titanium x paket var çok memnun.

bide sizin ön tampona gündüz farı çok şık olur  yeride hazır.

Gündüz farı, Erdem ÇAĞLA arkadaşımızın uygulamasını yapmış olduğu krom ön ızgaralar ve cam çıtalarıyla 10 numara inşallah ;)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Teşekkür ederim. o plakada bi terslik vardı da, heyecandan ne olduğunu kavrayamamıştım... :D

İnanın ben de çok beğendim... :)< :)>

:) bana da öyle olacak gibi geliyor aslında, çaktırmıyorum :D siz hangi marka taktırmıştınız lpg yi?

Uzuuuun araştırmalar sonucu Brc my11 taktırdım, pipolu sistem montaj yapılabiliyor, manifold delinmiyor. Hiç arıza lambası yakmadı ve beklentilerimin üzerinde bir ekonomi oldu. Kitten ziyade işçilik çok önemlidir. Donanımhaber'de brc nin il il bayi konuları var, oradan referanslara bakarak karar verin.  :flowers:

tarihinde Eray Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdinç AKKAYA

Ucundan başlayıp devam edeceğiz gibi gözüküyor. Ama işte şu arabalar daha az yaksa yada ülkemizde benzin ucuz olsa da Lpg'ye mahkum olmasak şu arabaları ömürlük kullanırız..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Güle güle kullanın  :nazar:

Mehmetçik mahallesi mi bulunduğunuz yer? Nasıl özlüyorum Denizli'yi...  :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

İsa gerçekten cok sevindim senin adına. Maşallah cok diri duruyor Rabbim kazasız belasız kullanmanı nasip etsin kardeşim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Hayırlı olsun. Gözünüzaydın. Kazasız belasız güle güle kullanın inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Uzuuuun araştırmalar sonucu Brc my11 taktırdım, pipolu sistem montaj yapılabiliyor, manifold delinmiyor. Hiç arıza lambası yakmadı ve beklentilerimin üzerinde bir ekonomi oldu. Kitten ziyade işçilik çok önemlidir. Donanımhaber'de brc nin il il bayi konuları var, oradan referanslara bakarak karar verin.  :flowers:

Çok sağolasın Eray hocam, bugün baktım biraz, bi dünya çeşiti var her markanın içinde, zamanı gelince başınızı ağrıtırım sizin de.. ;)

Ucundan başlayıp devam edeceğiz gibi gözüküyor. Ama işte şu arabalar daha az yaksa yada ülkemizde benzin ucuz olsa da Lpg'ye mahkum olmasak şu arabaları ömürlük kullanırız..

Hepimizin kanayan yarası maalesef...  :(

Güle güle kullanın  :nazar:

Mehmetçik mahallesi mi bulunduğunuz yer? Nasıl özlüyorum Denizli'yi...  :(

Sağ olun hocam. Bağbaşı hocam, twenty düğün salonu karşısı ;)

İsa gerçekten cok sevindim senin adına. Maşallah cok diri duruyor Rabbim kazasız belasız kullanmanı nasip etsin kardeşim...

Hoş geldin Serhan abi, çok sağolasın :) en sonunda nasip oldu bize de :) amin abi inşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Çok sağolasın Eray hocam, bugün baktım biraz, bi dünya çeşiti var her markanın içinde, zamanı gelince başınızı ağrıtırım sizin de.. ;)

Her zaman 

Yorum bağlantısı
Semih Usluer

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.. Lpg için brc yi şiddetle tavsiye ederim önceki mondeoma taktırmıştım hiç sorun çıkarmadı tabi işçilik çok önemli çoruma yakınsanız hatta uzakta olup imkanınız varsa özençler i tavsiye ederim...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Çok asil duruyor maşallah, hayırlı olsun keyifli sürüşler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.. Lpg için brc yi şiddetle tavsiye ederim önceki mondeoma taktırmıştım hiç sorun çıkarmadı tabi işçilik çok önemli çoruma yakınsanız hatta uzakta olup imkanınız varsa özençler i tavsiye ederim...

Teşekkür ederim Semih bey. BRC yi öneren 3. kişisiniz, sanırım onun üzerine yoğunlaşsam iyi olacak. Önceki aracımda da brc vardı fakat denizlideki servise içim pek ısınamadı. lpg işi kesinleşince ona göre bir çaresine bakıcaz artık lakin çorum uzak kaçar, teşekkürler... :)

Teşekkür ederim, çok sağ olun... :)

Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Hayırlı olsun,güzel günlerde,mutlulukla,sağlıkla binmek nasip olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...