İçeriğe Yönlendir

En Sonunda Mondeo!...

İsa Acar

Recommended Posts

Misafir

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.. Lpg için brc yi şiddetle tavsiye ederim önceki mondeoma taktırmıştım hiç sorun çıkarmadı tabi işçilik çok önemli çoruma yakınsanız hatta uzakta olup imkanınız varsa özençler i tavsiye ederim...

Corum Ozencler Turkiye sinirlari icinde en bilgili ve deneyimli bayidir, sahibi Mehmet'i iyi tanirim. Diger bayilere kalibrasyon hakkinda egitim de veriyor, bir cok makalesi var
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

aan aan aaan ben geliyorum... hayırlı olsun hemen benim trendi titaniumlaştırma konumdakiler + 17 - 18 jant ister.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Tek tek hepinize teşekkür ederim, daha iyisi sizlerin olsun inşallah... :)

aan aan aaan ben geliyorum... hayırlı olsun hemen benim trendi titaniumlaştırma konumdakiler + 17 - 18 jant ister.

Yukarıda sizden bahsetmiştim Erdem bey, ilk iş krom ızgara ama gündüz lediyle birlikte ;)

Yorum bağlantısı
Feriz AY

Hayırlı olsun.isa bey.kazasız belasız sürüşler dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Lpg için bende özençleri tavsiye ederim işçiliği çok iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım, sağ olun... :)

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Lpg için bende özençleri tavsiye ederim işçiliği çok iyi.

Teşekkür ederim Süleyman bey, Çorum özençleri öneren baya fazla ama uzak bize bayaa  :unsure2:

Bu arada aracım mondeonun en boş modeli, diğerlerini geçtim şoför camı bile tek dokunuşla kapanmıyor, gerçekten çok komik, bu kadar da kısılmaz ki canım... :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
(düzenlendi)

Hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım, sağ olun... :)

Teşekkür ederim Süleyman bey, Çorum özençleri öneren baya fazla ama uzak bize bayaa  :unsure2:

Bu arada aracım mondeonun en boş modeli, diğerlerini geçtim şoför camı bile tek dokunuşla kapanmıyor, gerçekten çok komik, bu kadar da kısılmaz ki canım... :shok:

Dur dur hemen şikayete başlama daha ne oldu ki   :D  Zamanla göreceksin öyle küçük şeyleri kısıyorlar ki yuh dememek elde değil  ;)

tarihinde Serhan Gürbüzol tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Dur dur hemen şikayete başlama daha ne oldu ki   :D  Zamanla göreceksin öyle küçük şeyleri kısıyorlar ki yuh dememek elde değil  ;)

Serhan abicim şikayet sayılmaz ki bu, sitem diyelim :p:) ama haklı değil miyim abi?  :unsure2:

Maşallah, hayırlı olsun.

Teşekkür ederim Serkan bey...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Hayırlı olsun..Kazasız belasız güzel günlerde.. :nazar:

Teşekkür ederim Yasir bey...:) 

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. :nazar:

Teşekkür ederim Ali bey...:)

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Hayırlı olsun uğur getirsin.  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Hayırlı olsun. Maaşallah :)

Teşekkür ederim Mithat bey.... :)

Hayırlı olsun uğur getirsin.  :nazar:

Teşekkür ederim Sami bey, allah nasip ederse mart ayında ailemize yeni bir üye gelecek, onun ve bizim için daha güvenli olması adına aldık aracımızı... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş

Plakası çok güzel miş :) Haannnnn der gibi :)

Hayırlı olsun hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Teşekkür ederim Sami bey, allah nasip ederse mart ayında ailemize yeni bir üye gelecek, onun ve bizim için daha güvenli olması adına aldık aracımızı... :)

En iyisini yapmıssın abicim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...