İçeriğe Yönlendir

07 MMM 01 Mercedes AMG

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Hiç aklımda yokken BMW 5.20d iş karşılığı verince bir anda arabasız kaldım. Önce 2013 golf tdi dsg alacaktık. Küçük gelince vazgeçtim. Sonra bir anda karşıma bu makine çıktı 2014 model e180 amg. 2 parça boyalı temiz kullanılmış 65000 km de servis bakımlı araç. Ama ben alınca hemen bakıma soktum yağı filtreler balatalar filan. Sonra araca PedalBox taktırdım. Dizel araçtan sonra çok sessiz geldi araç. Sessiz konforlu ancak bir 2.0 motor ataklığı Yok. Yakıt şimdilik 9.0 lt geziyor zorlasan 12-13 lt görür. Ata binen arpasına bakmazmış. Şimdilik bir fotosu var. Sonra eklerim. f3097bb2d234c6073d3c23279d6f693d.jpgbf7f8f9cf41a4d26217e258438eee57f.png75a2894082d2a2059d6bbcd967d22a49.png

• Beğen 20
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Hayırlı uğurlu olsun. En son canlı olarak Mondeo 'yu görmüştüm. Ben kıyamıyorum satmaya :) 

Yıldızın keyfi başkadır illaki... :nazar: Maşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun Arda Abi güle güle kullan. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Hayırlı olsun arda bey güzel araç. Amg olması da ayrı bir güzel tabi. Sanırım arka yazılar sonradan değiştirilmiş yoksa E250 ise pek 2000 motoru aratmaması lazım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Mert

E180 e250 yazılmış sanırım. Hayırlı uğurlu olsun dizelin torku hele hele 2.0 dizelin torku illaki aratır kendini

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Çok güzel araç hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kullanın inşallah [emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Evet aracın arka yazısı değiştirmiş eski sahibi. Ben benzinli aracı özlemişim özellikle sessizliğini. Araç 156 bg bu arada.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Arka koltuğuna oturmuştum, diz mesafesi beklediğim kadar iyi değildi, yalıtım çok iyiydi ama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Allah tekerlerini düz bastırsın, maşaAllah çok güzel.. fazla gitmeden 5 e dönersiniz gibi bir his var..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Anladığım kadarıyla 1,6 motor.
Bunlar Alman üretimi mi. ?

Güle güle kullanın Arda Bey. Maşallah

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Arkadaşta e250 cdi 4matic var. Motor sesi duyuyorsun kabinde. Yalnız ilginçtir başka hiç bir ses gelmiyor sadece yalın şekilde hırıltılı motor sesi

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Allah tekerlerini düz bastırsın, maşaAllah çok güzel.. fazla gitmeden 5 e dönersiniz gibi bir his var..

Kolay kolay dönmem konfor olarak çok önde merco. Ancak hız seven kişi için 5.20 d üzerine Yok. Onda hemfikiriz. Motor olarak BMW önde. Ancak benim öncelik konfor ve güvenlik.
Anladığım kadarıyla 1,6 motor.
Bunlar Alman üretimi mi. ?

Güle güle kullanın Arda Bey. Maşallah

Teşekkürler Mehmet bey.
Hayırlı olsun, güle güle kullan. 
Kapsamlı bir 5 ve E serisi karşılaştırması bekliyoruz. :good1:

5 kasa süper ekonomik ve inanılmaz motor, genç görünüş ve teknoloji fazlalığı.

E serisi konfor, ağır duruş ve inanılmaz dikkat çekmesi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Arkadaşta e250 cdi 4matic var. Motor sesi duyuyorsun kabinde. Yalnız ilginçtir başka hiç bir ses gelmiyor sadece yalın şekilde hırıltılı motor sesi

O dizel sesidir. Benim benzinli almamdaki en önemli neden.
Yorum bağlantısı
Mesut Aybek

Hayırlı olsun. Kasasız Belasız kullanmanız dileğiyle..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...