İçeriğe Yönlendir

07 MMM 01 Mercedes AMG

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Kesme yamaya geçtikten sonra yama kalitemiz arttı. Eskisi gibi çukura gelişi güzel asfalt dokmuyoruz. İnce yanak koca koca jantlar tonajlı araçlar ile kaynaklı tamirli jantlar kaçınılmaz son. 13 jant 75 yanak lastikten sonra 16 jant bile yamulur normal diyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Gebze yolları şu an mezarlık yerindeki isu onarımı harici Avrupa standardı üzerinde. İstanbul içinde çok yere girdim çıktım. Altın şehir arka sokakları harici denk gelmedi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Geçmiş olsun abi, 18 kullanmak zor ben 1 senede yarmadım şükür ama cla alan komşu abim yılda bir yarıyor kesin (sakin de kullanır) Sani ye katılıyorum yol konusunda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Cla AMG paket de süspansiyon yerine kütük koysalar yeriymis. 18 jantta ince yanak lastik darbeyi kim emecek. İlk çıktığında parke taşlı bir yolda tecrübe etmiştim. Böbrek taşı için seans yapılır o kombinasyonda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
5 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Cla AMG paket de süspansiyon yerine kütük koysalar yeriymis. 18 jantta ince yanak lastik darbeyi kim emecek. İlk çıktığında parke taşlı bir yolda tecrübe etmiştim. Böbrek taşı için seans yapılır o kombinasyonda

Yıldız ile arnavut kaldırımı yollarda işin ne lem. Git bostancı sahil de gez

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ne yani clamizla seka sahilde piyasa yapmayak mı. Bostancı sahilde Tofaş niyetine o arabalar. CLS olsa Bostancı olur bebek olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

İzmitin fakiri bile başka. Bebek Arnavutköy felan biz oralarda turistik gezi niyetine senede bı kaç defa anca gidiyoz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hayırlı olsun. Çok güzel. En sevdiğim kasalardan biri. Ufak kazalar için de ayrıca geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün iki lastik yarmaya sinirlenip arabamızla yolumuzu ayırdık. Yeni sahibine hayırlı olmasını dileğiyle. Artık tekrardan araba arama moduna girdim. Aklımda Audi a6 var. Bir o kalmıştı bu segmentte denemediğim omunda tadına bakalım. Ama herkesin fikrinide bekliyorum arkadaşlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Hayırlısı olsun.
Onun jantı kaç [emoji4]

16’inç olması lazım benim düşündüğümün. 18 -19 olanlarda var
Hayırlısı olur inşallah Arda Abi...

Teşekkürler Selçuk kardeşim
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün araca baktırdık. Satıcının dediğinden başka birşey Yok. Kısmetse pazartesi alıp geleceğim. Araç Van da. 2745510cc0a93b6083a6dc60335d9f3d.jpg
Kısmetse yeni makinamız bu olacak.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Hayırlı olsun abi. 

Neden Van'dan araç alıyorsun, rakam mı uygun yoksa satıcı mı tanıdık :) 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Hayırlı olsun abi. 

Neden Van'dan araç alıyorsun, rakam mı uygun yoksa satıcı mı tanıdık [emoji4] 

Sami inanmazsın belki bazı doğu illerinin arabası çok temiz ve yorulmamış oluyor. Mesela bu araç ekspertiz sonucu 10 üzerinden 10 aldı. Sadece Van Ankara arası kullanılmış. Birde akrabalar var Van da. Mesela bu araba zor satılır Van da. Nedeni iki parça boyalı diye. Boyasız olmasını istiyor oranın halkı.Biraz rakamda uygun bu yüzden.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
24 dakika önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Sami inanmazsın belki bazı doğu illerinin arabası çok temiz ve yorulmamış oluyor. Mesela bu araç ekspertiz sonucu 10 üzerinden 10 aldı. Sadece Van Ankara arası kullanılmış. Birde akrabalar var Van da. Mesela bu araba zor satılır Van da. Nedeni iki parça boyalı diye. Boyasız olmasını istiyor oranın halkı.Biraz rakamda uygun bu yüzden.

Allah gönlüne göre versin abi, güzel araç.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Pek güzel abi, inşallah hayırlı olur

Teşekkürler Köksal ağam
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Arda hayırlı olsun. Bi yıldız değil ama senin işini görür. Bundan sonra artık 4x4 bak kendine :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Hayırlı olsun.

Diyarbakır’da yaşıyorum. Buralardan araç alınmaz çünkü arabanın hiç kıymeti yok burada. Eşekten farksız. En lüksünden en ucuzuna kadar geçerli bu dediğim. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
29 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Hayırlı olsun.

Diyarbakır’da yaşıyorum. Buralardan araç alınmaz çünkü arabanın hiç kıymeti yok burada. Eşekten farksız. En lüksünden en ucuzuna kadar geçerli bu dediğim. 

Ulaşması çok kolay diye mi, sırtından deli paralar kazanılıyor diye mi, yoksa kaza sonrası ''demir yığını man noolmiş'' diye mi ?

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Hayırlı olsun.

Diyarbakır farklı bir şehir. Ordan araba değil hiç birşey almam. Lafımda dediğim gibi bazı Doğu şehirleri derken mesala Malatya’dan araç alırım Şırnak’tan almam. Elazığ’dan alırım Hakkari’den almam mesala. Tabi baktırmak kaydı ile.
Yorum bağlantısı
Serdar Yaman
Hayırlı olsun.

Mardindeyim +1 diyorum ufak bir diyarbakır buluşması yapalım bi ara otobandada yakalanmıştık size :)
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Ulaşması çok kolay diye mi, sırtından deli paralar kazanılıyor diye mi, yoksa kaza sonrası ''demir yığını man noolmiş'' diye mi ?

Sırtında para kazanan da aynı kazanmayan da aynı abi. Kıymeti yok vurulmuş çizilmiş önemsiz. Motordan ses geliyor, yürüyorsa bi önemi yok. :) 

49 dakika önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Diyarbakır farklı bir şehir. Ordan araba değil hiç birşey almam. Lafımda dediğim gibi bazı Doğu şehirleri derken mesala Malatya’dan araç alırım Şırnak’tan almam. Elazığ’dan alırım Hakkari’den almam mesala. Tabi baktırmak kaydı ile.

Van’ı bilemem ama Diyarbakır ve çevresi öyle. 

37 dakika önce, Serdar Yaman yazdı:

Mardindeyim +1 diyorum ufak bir diyarbakır buluşması yapalım bi ara otobandada yakalanmıştık size :)

İnşallah hocam yapalım bi ara :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...