İçeriğe Yönlendir

07 MMM 01 Mercedes AMG

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Kaplardaki bas ın kaynağını bulmalı.. Bişi denesek döşemeyi söküp

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Kaplardaki bas ın kaynağını bulmalı.. Bişi denesek döşemeyi söküp

Sökmesek [emoji23]
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Bi sussan...

Susmasın be servet ağam. Biz böyle seviyik çağlar ağayı

Bugün aracı servise çektim. Aracın ön amortisör de sanki sıkıntı varmış gibi geldi. İyiki servise gitmişim. Yan sanayi takılmış ön sağ amortisör. Bende ön ikisini orijinalleri ile değiştirin dedim. Birde şanzıman ve motor kulaklarının zamanı gelmiş dedi usta. Onlarıda değiştirin dedim. Birde sağ ön dengeleyici nasılsa darbe almış. Dedim onuda değiştirin. [emoji23] toplam 4500 tl para tuttu. Hepsi orijinal parça.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Yav bi punduna getireceğiz seni nasılsa.... :seytan:

Kısmet [emoji41]
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
2 saat önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Bugün aracı servise çektim. Aracın ön amortisör de sanki sıkıntı varmış gibi geldi. İyiki servise gitmişim. Yan sanayi takılmış ön sağ amortisör. Bende ön ikisini orijinalleri ile değiştirin dedim. Birde şanzıman ve motor kulaklarının zamanı gelmiş dedi usta. Onlarıda değiştirin dedim. Birde sağ ön dengeleyici nasılsa darbe almış. Dedim onuda değiştirin. emoji23.png toplam 4500 tl para tuttu. Hepsi orijinal parça.

Aslanların yem fiyatları epey varmış :) 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
5 saat önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Susmasın be servet ağam. Biz böyle seviyik çağlar ağayı

Bugün aracı servise çektim. Aracın ön amortisör de sanki sıkıntı varmış gibi geldi. İyiki servise gitmişim. Yan sanayi takılmış ön sağ amortisör. Bende ön ikisini orijinalleri ile değiştirin dedim. Birde şanzıman ve motor kulaklarının zamanı gelmiş dedi usta. Onlarıda değiştirin dedim. Birde sağ ön dengeleyici nasılsa darbe almış. Dedim onuda değiştirin. emoji23.png toplam 4500 tl para tuttu. Hepsi orijinal parça.

Kulaklar için çok erkenmiş? Güvenilir bi ustadır, değil mi?

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Kulaklar için çok erkenmiş? Güvenilir bi ustadır, değil mi?

Kulaklar için km göre erken ancak. Motorda azda olsa titreşim vardı. Bu bazı sürücüler için normal olabilir belki ama benim için uzun süre bineceğim için normal değildi. Ben genelde araçlarıma sıfır tadında binmek istiyorum . Onun içinde değiştireyim dedim. Mesela aracı alır almaz balataları yağı filtreleri değiştirdim. Aracı uzun yolda denedim ve bana göre sorun olacak yada sorun oluşturacak parçaları değiştirdim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Şaapmasaydım dimi ama ben

Adamı ocakbaşı diye kandırıp kapılara dalacaktık. Yattı plan
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Adamı ocakbaşı diye kandırıp kapılara dalacaktık. Yattı plan

Sen gel Mersin'e Ocakbaşı kolay. Benim kiracım bile Ocakbaşı işi yapıyor. Et işi için kiraya verdim dükkanı düşün artık. 30ac5507d4ccbdff30a5224e7be4a043.pngbuda dükkan.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Bence konu başlığı etoburbarbekü olarak değişsin [emoji3]

Olabilir ancak bu seferde reklama girer[emoji41]
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
1 dakika önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Olabilir ancak bu seferde reklama gireremoji41.png

Abi bunca et ortada iken kimsenin aklına reklam gelmez :D

Toplu ucuz uçak bileti bulalım :yes:

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Abi bunca et ortada iken kimsenin aklına reklam gelmez [emoji3]

Toplu ucuz uçak bileti bulalım :yes:

Toplu uçak biletimi. Dükkanı sel bastı. Dükkan tadilata girdi. 2 yıl kapalı kalacakmış. [emoji23]. Şaka bir yana beklerim herzaman
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Arda Bülent Güzel

Bugün bakım yaklaştı diye internette gezinirken bakım parçalarını aldım. Bosch marka çift başlı iridyum buji, boch marka yağ hava polen fitrelerini ve mobil 1 esp formula 5-30 yağını aldım. Mercedes’in önerdiği yağı aldım. Toplam 492 tl verdim. Bence mercedesin bakım parçaları çok pahalı değil gibi. Sizce arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Yağ kaç litre Arda?

Yağ beş lt önceden kalma 1 lt daha var bende geçen bakımdan kalma.
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Bunlar sadece parça ise biraz yüksek. Değişim dahil ise bedava

Yağı 170 aldım
Buji set 4 adet iridyum 173 aldım
Yağ polen ve hava filtresine 149 aldım.
Bakım benim ve ailemin tamircisi 30 yıllık dostumuz. 50 tl değiştiririm tüm bunları
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Anam buji imiş pahalı olan. Yağ bişey değil.

Kaç bin km buji değişim periyodu?

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Anam buji imiş pahalı olan. Yağ bişey değil.

Kaç bin km buji değişim periyodu?

Ben çok periyoda bakmıyorum aslında 40.000 km bir değiştiriyorum benzinli araçta. Benim araç 80.000 km oldu. Değiştireyim uzun soluklu koşuda benzinde çıkartır parasını diye düşündüm. Mesela benim bakım 15 binde bir şu anda 11.000 km oldu bakım yapılalı ona rağmen tekrar bakım yaptırıyorum. Altımızdaki at bakımlı oldun ki zor zamanda bizi üzmesin yolda koymasın. Benim sağlık sıkıntılı. Allah göstermesin birşey olsa hemen izmire yola çıkmam lazım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...