İçeriğe Yönlendir

07 MMM 01 Mercedes AMG

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Alper Aytar

Maşallah diyelim hemde 41 kere...
Kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Hayırlı uğurlu olsun abi mercedesin tadına baktıysan helede e serisi başka araç düşünmezsin abi bende uzun süre f10 kullandıktan sonra e serisine geçmiştim yakıt ve performans harici süper araç yakıt ve performans istiyorsan zaten e250 4 matic dizelini alicaksin ama boşu boşuna aynı arabaya 100.000tl fazladan para vermeye gerek yok bende aynı araçtan 1 sene felan vardı babam bindi uzun süre çok memnun kaldıgım ve sevdigim bir araçtı konfor ses yalıtım inanilmaz üst bmw ye göre kıyaslanamaz bile yakıt bi tek çok km yapıyorsan az yorar şehir içi sakin kullanımda 9-10lt arası  yakıyor sıkışık trafik ve az seri kullanımda 13-15lt arası yakıyor ama performans son hız çokta vasat degil bir çok 1.6 araca göre güzel 

tekrardan abi hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan bi ara uğrada hayırlıyalım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Tüm dostlara teşekkürler.

Hayırlı uğurlu olsun abi mercedesin tadına baktıysan helede e serisi başka araç düşünmezsin abi bende uzun süre f10 kullandıktan sonra e serisine geçmiştim yakıt ve performans harici süper araç yakıt ve performans istiyorsan zaten e250 4 matic dizelini alicaksin ama boşu boşuna aynı arabaya 100.000tl fazladan para vermeye gerek yok bende aynı araçtan 1 sene felan vardı babam bindi uzun süre çok memnun kaldıgım ve sevdigim bir araçtı konfor ses yalıtım inanilmaz üst bmw ye göre kıyaslanamaz bile yakıt bi tek çok km yapıyorsan az yorar şehir içi sakin kullanımda 9-10lt arası  yakıyor sıkışık trafik ve az seri kullanımda 13-15lt arası yakıyor ama performans son hız çokta vasat degil bir çok 1.6 araca göre güzel 
tekrardan abi hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan bi ara uğrada hayırlıyalım

Sinan ben dizelin sesinden bıkmıştım. Konfor olarak arada fark var. Ha benzin olayı biraz fazla olacak ama çok önemli değil. Bu aracın 250 dizeline bu araba varken para vermem. Çünkü senin dediğin gibi 100.000 tl fark var. O 100.000 bankaya koysan ayda sana 800 tl para getirir oda senin aylık benzin paran olur. Artı 2200 motor olduğu için vergiside çok. Kısaca bu varken dizeli alınmaz. Hızlanma konusunuda pedal box ve yazılımla çözerim diye düşünüyorum. Uğrarım yanına ramazandan sonra bir çayını içmeye .
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Abi hayırlı olsun, sayende güzel bir araba daha gördük forumda. :nazar: 

Teşekkürler Emre. Hepimizin arabası güzel. Mesela benim 2003 model focusum vardı. O arabayı hala unutamam. Mesela 2003 model passat 1.8 t vardı sattığım gün en çok üzüldüğüm arabamdı. Şimdiki araçlar hiçbir şey ifade etmiyor sanki ruhları Yok gibi geliyor. [emoji17]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
2 dakika önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Teşekkürler Emre. Hepimizin arabası güzel. Mesela benim 2003 model focusum vardı. O arabayı hala unutamam. Mesela 2003 model passat 1.8 t vardı sattığım gün en çok üzüldüğüm arabamdı. Şimdiki araçlar hiçbir şey ifade etmiyor sanki ruhları Yok gibi geliyor. emoji17.png

Ne yazıkki bana da öyle gelmeye başladı Arda abi. Ben de ilk arabamı unutamam mesela '99 Opel Astra. Hatırladıkça mutlu oluyorum. Ne zamanki fiyat fayda dengesine döndü bu iş, filo araçları arttı, ondan sonra benim için hepsi birbirine benzemeye başladı. Öyle de zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Hayırlı uğurlu olsun.
Benim favorim E350cdi

Benimde favorim ancak işletme maliyeti çok yüksek ve verdiğiniz rakam daha da yüksek. Ona verdiğiniz parayla benimkinden iki adet alabilirsiniz. Sizce sadece daha seri diye iki katı para vermeye değer mi.
Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren
(düzenlendi)

hayırlı olsun abi e250 amg begendiğim kasa:nazar:

tarihinde Furkan TANRIVEREN tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Hayırlı olsun Arda . iyi günlerde kullanın.

Teşekkürler Haşmet abi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hayırlı uğurlu olsun.

Benim favorim E350cdi

Mustafa bey. Neden kırmızı yazıyorsunuz. Yada ne yapıyorsunuz da. Bu yazı bize kırmızı görünüyor. ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
19 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Mustafa bey. Neden kırmızı yazıyorsunuz. Yada ne yapıyorsunuz da. Bu yazı bize kırmızı görünüyor. ?

merhaba,

bende yazi siyah renk görünüyor?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

merhaba,
bende yazi siyah renk görünüyor?

Evet. Ne yapıyorsunuz da mobil veya tapatalkta kırmızı görünüyor.
Değişik bir şey yapıyorsunuz.
Mesela bu mesajınız siyah. Ama yukardaki kırmızı. Arasındaki fark ne.
Dün de bir kaç mesajınızı kırmızı görmüştüm.
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
2 saat önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Benimde favorim ancak işletme maliyeti çok yüksek ve verdiğiniz rakam daha da yüksek. Ona verdiğiniz parayla benimkinden iki adet alabilirsiniz. Sizce sadece daha seri diye iki katı para vermeye değer mi.

E350'e değer.  

Şimdi, Mehmet Ozyurek yazdı:

Evet. Ne yapıyorsunuz da mobil veya tapatalkta kırmızı görünüyor.
Değişik bir şey yapıyorsunuz.
Mesela bu mesajınız siyah. Ama yukardaki kırmızı. Arasındaki fark ne.
Dün de bir kaç mesajınızı kırmızı görmüştüm.

telefonla baglaniyorum.

görüntü atacaktim ama dosya ekleyemedim. bunlar siyah mi?

bu arada ekstra birşey yapmıyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
16 dakika önce, Mustafa Şimşek yazdı:

telefonla baglaniyorum.

görüntü atacaktim ama dosya ekleyemedim. bunlar siyah mi?

bu arada ekstra birşey yapmıyorum.

Evet bunlar siyah.. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Arda hayırlı olsun. Gerçek arabaya geçmişsin, en doğru seçim. Allah kaza bela vermesin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Arda hayırlı olsun. Gerçek arabaya geçmişsin, en doğru seçim. Allah kaza bela vermesin

Teşekkürler servet ağam. Bu arada sende merak ediyordun heralde bu pedal box denilen aleti. Ben hem BMW hemde bunda kullanıyorum. Mercedes'te etkilisini çok ama çok gördüm ilk 2 vites inanılmaz seri bilgi vereyim dedim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...