İçeriğe Yönlendir

Ledli stop ford connect

Yavuz Deniz

Recommended Posts

Yavuz Deniz

arkadaşlar yaklasık bir yıldır connect için ledli stop arıyorum ama ne yapan var ne de satan. bende kendim yapayım dedim.

resilerini siteye aktarıp yorumlarınızı bekliyeceğim

Yorum bağlantısı
Aziz Karabay

evt beklıyoruz resimlerını...

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

evet resim bekliyoruz :) beğenenler olursa üretime geçeriz :)

saygılarr :)

Yorum bağlantısı
Aziz Karabay

evt sıyak zemin farlar var 100 ytl yapıyorlar istanbul bayrampaşa tarafında.

Yorum bağlantısı
Yavuz Deniz

sanırım bu iş ilk olacak ama şeffaf camlısı yaklışmıtor haberiniz olsun

Yorum bağlantısı
Aziz Karabay

guzel olmuş ama led eksik bıraz daha fazla olsa daha guzle olur diye dşünüyorum . emegine saglık arkadaşım.

Yorum bağlantısı
Yavuz Deniz
guzel olmuş ama led eksik bıraz daha fazla olsa daha guzle olur diye dşünüyorum . emegine saglık arkadaşım.

bu kısım sadece bir başlangıç çalışmalarımı sürdürüyorum. butun varyasyonları deniyorum emin olun bittiğinde bu iş en güzel nasıl olabiliyorsa o kadar kaliteli ve estetik olacak. bir yerde bir lamba yakmak çok basit. benim amacım bu işi bir profesyonele yakın bir kalitede yapmak.

Yorum bağlantısı
Yavuz Deniz
ellerine saglık güle güle kullan
teşekkür ederim yaşar usta geliştirme olarak devam ediyorum, inşallah daha güzel olacak. bundan sonraki projem cruise control (hız sabitleyici) olacak. işte o zaman senin yorumlarına değil, tecrübelerine ve bilgine ihtiyacım olacak, aslında teorik olarak hazır sayılır ama aracın teknik özelliklerini bilmek lazım. onun da zamanı gelecek. sen dersine iyi çalış. haberin olsun terletecek sorularım olacak. hatırlarsan sana daha önce gaz pedalını sormuştum nedeni bu proje idi. yinede sağol hayırlı işler
Yorum bağlantısı
Ömer Yüce

Çok şahane olmuş. bayıldım desem yeridir. Bence kompledoldurun içlerini... Ayrıca tam bittiğinde bunun patentini alalım :)

Yorum bağlantısı
Yavuz Deniz
Çok şahane olmuş. bayıldım desem yeridir. Bence kompledoldurun içlerini... Ayrıca tam bittiğinde bunun patentini alalım :)

sağol kardeş. aslında bu konuyu sizlere duyururken türkiyed ilk defa diye yazacaktım ama ukalalık olur diye yazmadım. ben çok araştırdım, alakasız yerleri bile karıştırdım ama en ufak bir çalışma yok. sanırım gerçekten ilk oluyor. ama, artık sn. mehmet özyürek hocamdan teknik destek alıyorum geliştirirken kaliteyi ve estetiği artıracağına inanıyorum. sağolsun beni geri çevirmiyor. zaten benim bu işi alelacele sizlere sunmaktaki amacım görüşlerinizi alıp o doğrultuda geliştirebilmek idi. ilginize teşekkür ederim. lütfen herkes aklına gelen yorum, eleştiri, fikir neolursa yazsın. bunlar basit birer lamba ama benim için çok önemli bu iş ya olacak ya olacak

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

çok güzel ve farklı bir görüntü olmuş eline emeğine sağlık. bu arada bende gelim oraya beraber bitirelim şu işi köşe oluruz 1 ayda :)

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce

Dediğim gibi yavuz bey ledleri sıkıştırın. Şu anda bi yamuk gözükmüyo. Yan sinyalleride deneyin bu işi başaracaksınız. mehmet abiden sonra ikinci bir ledcimiz yok bi kişi daha vardı yanılmıyosam 3. bi ledcimiz daha olacak...

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

şu led işini bende kıvırabilsem yapmayı düşündüğüm şeyler var ama hesaplamada zorluk çekiyorum açıkcası. mesela iç aydınlatmaları mavi led yapmak istiyorum ama agelen akım 12v bunu karşılıcak led sayısı ne olur ayrıca ne takmam gerek bilmediğim için yapamıyorum. :)

Yorum bağlantısı
Yavuz Deniz

en güzel şekli budur sanırım daha sıkı olunca led ler belli olmuyor ve aşırı parlıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ledleri sık döşe.. Aralarında boşluk bırakma bence...

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

mehmet abiiii yada yavuz abi bi yardımcı olursanız sevinirim şu led işini bende yapmak istiyorum ama iç aydınltma için bana lazım olan nedir acaba aşağı yukarı kaça mal edebilirim? almam gereken şeyleri söylerseniz sevinirim. aldıktan sonrada nasıl bağlamam gerektiğini anlatırsınız :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Daha önceki açılmış konuları okumanı tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Yavuz Deniz
mehmet abiiii yada yavuz abi bi yardımcı olursanız sevinirim şu led işini bende yapmak istiyorum ama iç aydınltma için bana lazım olan nedir acaba aşağı yukarı kaça mal edebilirim? almam gereken şeyleri söylerseniz sevinirim. aldıktan sonrada nasıl bağlamam gerektiğini anlatırsınız :)

ben tecrübe için mehmet hocamın konularına göz atıyorum. zaten o varken benim konuşmam abes olur. ama iş çok zevkli. başlangıçta biraz zaiyat verirsin ama led ve led malzemelerin maliyetleri çok düşük maddi olarak problem olmaz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

bu gün gittim sordum aksesuarcılara bide elektrikçilere alıp yapmaktan vazgeçtim zamanımda yok ama adamlar hazır yapmışlar nerdeyse 20 led var üstünde kıvrılabilir bir kagıt üstüne. 10 ytl dedi. kesme yerleri var kesip 4 parça şeklinde kullanıyorsunuz. çok şahane bişeydi.

Yorum bağlantısı
Fatih Demir

alemdar dediğin olayı ilk defa duyuyorum mümkünse internetten olmazsa birebir fotoğrafını koyma imkanın varmı ? eğer dediğin gibi esnek kağıt üzerine kıvrılabilir bi şekilde oluyorsa harika olur...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...