İçeriğe Yönlendir

Ledli stop ford connect

Yavuz Deniz

Recommended Posts

Mustafa Alemdar
Şerit şeklinde demek daha doğru olur..

netten baktım bek bulamadım yakında alıcam fotosunu çekip koyarım. beyaz bir şerit üstünde idi dediğim gibi. kablolar ince kablo belli oluyor dışardan.ama tamamen kapalı. fakat belli yerlerden yuva koymuşlar toplamda 4 tane eğer 20 sinide kullanmak istiyosanız en baştaki yuvaya elektrik veriyoruz. yada 4'e bölüyoruz herbirinin başında bulunan yuvalara elektrik veriyoruz. pek incelemedim şöyle baktım ama kıvrılabilir bir şey üstündeydi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

heh benim gördüklerimde bundan yaa. ama benim gördüğümde kesme yerleri var belli kısımlardan ayırabiliyoruz istersek. parça parça kullanabiliyoruz. sanırım bunlardada vardır ben göremedim pek ama. hastayımda gözlerim çok fena başım dönüyo fark etmemiş olabilirim :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dikkat edersen her 3 led için bir direnç var...

Bu; 3'erli olarak bölünebilir demektir...

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar
Dikkat edersen her 3 led için bir direnç var...

Bu; 3'erli olarak bölünebilir demektir...

anladım abii şimdi farketim. benim baktığıma yuva koymuşlardı da ondan sordum :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Bu şerit ledlerin renk değiştirebilenini bi potansiyometre ile birlikte kadranın arkasına döşesem de biraz optitron havası versem?

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Yukarıdaki resimlerdeki ledleri nereden temin edebilirim acaba? Ayak kısmı aydınlatması için normal lambaların yerine bunu tercih etsek nasıl olur?

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

bizim burda satılan modeli buydu mehmet abii soket yapmışlar bide. çok harika bir şey al kes kes kullan yaa. ama 10ytl burda yaaa.

mehmet abi birde bu bizim top power cd çalara aux girişi yapabilirmiyiz abi? nerden hangi kablodan yapabiliriz abi?

Yorum bağlantısı
Yavuz Deniz
Ledleri sık döşe.. Aralarında boşluk bırakma bence...

son hali budur.

adsz2ct0.jpg

Yorum bağlantısı
Yavuz Deniz

resimleri aktarırken biraz trafik karıştı kusura bakmayın.

arka sisleri fren olarak değerlendirdim

gece nasıl görüneceğini çok merak ediyorum. akşam fotolarını çekeceğim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

3. fren lambasına şekil yapmışsın.... :D

Fren lambasını nasıl yaptın...

Yorum bağlantısı
Yavuz Deniz
3. fren lambasına şekil yapmışsın.... :D

Fren lambasını nasıl yaptım...

hızımı alamayınca biraz ucu fazla kaçtı. aslında 3. frenle işim yoktu ama o kadar led in içinde parazit yapıyordu bende onu terfi ettirdim.

sizin fikrinizi değerlendirdim sisleri fren olarak kullandım tabiki.

Yorum bağlantısı
Yavuz Deniz

sadece plaka aydınlatması ve iç aydınlatmalar kaldı. aslında ben göstergelerdeki yeşil rengi değiştirmek istiyorum ama, sizin bir konuda bahsettiğiniz şekilde değilde karta sabit olarak ampul montajı yapmışlar. bırakın değişmeyi ampulleri görmek bile imkansız. bir fikriniz varmı bu konuda.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Onları tek tek değiştirmen lazım...

Sümer Hoca değiştirmişti...

Yorum bağlantısı
Yavuz Deniz
Sinyal sorununu nasıl aştın...

şu anda ampullere kablo lehimliyorum. sizin dediğiniz gibi geri planda yanacaklar ama ben sinyalleri ampul kullanmadan düzenli olarak çalıştırmanın bir yolunu bulacağım. bunun basit bir çözümü mutlaka olmalı

Onları tek tek değiştirmen lazım...

Sümer Hoca değiştirmişti...

nasıl yani. biraz açıklarmısınız

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Stoplar şimdi daha güzel ama bence dışarıdan bakınca ledler daha düzgün durmalı . En üstteki kırmızı ile geri lambası arasındaki sarılar çok sık kalmış . Sanki oraya üstüste 3 sıra yetermiş sen 4 yapmışsın gibi .

Biri dikine dizilmiş de diğeri yanına dizilmiş gibi değil mi Selo ...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Arka sislerin ışık kuvveti daha fazla olması gerekiyo bunu yaptınız mı?

Sis yok.. lüzum ederse dörtlü yakacaz :kafa:

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
Sis yok.. lüzum ederse dörtlü yakacaz :)

Olmadı işte sissiz araba fordsuz mehmet abiye benzer :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...