İçeriğe Yönlendir

Fusion Park Sens&#246rü Montajı

H.Cenk Bayrakçı

Recommended Posts

C.Gökhan Tüzün

Cenkcim sticker lari kardesime biraktim, bayram oncesi kaza gecirdim,kirmizi sikta beklerken arkadan bir bayan geldi carpti, araba bir aydir bakimdaydi, bayramda arabayla gelemedim,otobusle zar zor yer bulduk,ozaman getirdim soz verdigim gibi ama sana haber veremedim,kusene soylemistim, mustiden alin diye,oda makine muhendisliginde okuyor,istersen numarasini vereyim,okulda oldugun bir gun getirsin teslim etsin sana,yada ozdemirin yakasina yapis,alsin bizim evden :nazar: isler yogun cok giremiyorum foruma, haber veremedim kusuruma bakma oldumu :)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Tamam Gökhan kardeş, bu arada geçmiş olsun sana...

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bu arada dün yani, cumartesi günü baktık sensöre Özdemir'le... Şasi almıyormuş, onu düzellti özdemir, çalıştı sensörler. Bir de sensörlerin açısını ayarladık hep aynı yöne bakınca biraz daha düzgün ölçmeye başladı iyi oldu...

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Şasi almıyormuş, onu düzellti özdemir, çalıştı sensörler.

her yeri plasttik arabanın, metal bulamıyoz ki şasi alalım :)

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
M.Volkan Özbek
(düzenlendi)

Merhabalar. 2004 fusionum var geçen yıl park sensörü takmaya niyetlendim internetteki bilindik bir siteden sipariş verdim, yıllık iznimde monte edeyim diye 40 gün sonra park sensörünü gönderemeyip paramı iade ettiklerinde çoktan izinim bitmiş işbaşı yapmıştım :) Bu yıl öyle olmadı yeni bir tane sipariş verdim ve 3 günde elime geçti.Cyclone marka. Sensörlerin kontrolünü yapan modül ile gösterge arasında kablo yok bu yüzden modülü geri vites lambasına bağladıktan sonra göstergeye sadece 12 vermem yeterli olacak. Henüz monte etmedim ama aklıma takılan bir soru var kullanım klavuzunda sensörler yerden yüksekliği 50-60 cm arası olmalı diyor aksi takdirde asfaltı görüyormuş.Benim tamponda monte edilebilecek tek yer olan sizinde monte ettiğiniz kısmı ölçtüm 43 cm falan geliyor. Bu durumda nasıl olur acaba,sizde böyle bir problem olmadımı tamponu delmeden vazmı geçsem yoksa bu işten. ayrıca ortadaki 2 sensörün takılacağı yerde tamponun altında boşluk yok gibi. Kenardakiler için problem görünmüyor. Sizde böyle bir boşluk varmıydı ya da sorun çıkarmadı mı?Tamponu bir ustaya mı deldirsem diye düşünüyorum geri kalanı halledebilirim.

tarihinde M.Volkan Özbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Konu feci hortlamış, bu kadar eski bir konuyu hortlatmak için anıtlar kurulundan izin alamk gerekir. :D

Fusion bölümünde benim aracın resimlerinde sensör bölgelerini görebilirsiniz, ben sorun yaşamıyorum size de fikir verebilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...