İçeriğe Yönlendir

Anahtar Soru Ve Sorunlarınız

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Pili değiştirin.

selamlar. aracımın anahtarı yakından açıyor uzaktan açmıyor kitleme vs yapmıyor anca aracın dibinde pili ölçtürdüm sıfır il 300 bndeki 200 -300 arası ölçülüyor yarı gibi yani bu sorun ne olabilir bulunduğum yerde anlayan elektronikçi yok daha önce karsılasan oldumu acaba

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz

peki bu programlamayı sıfırlamak nasıl oluyor yani resetleme olayı kontak açıp basılı tıtıp vs yapılıyor mu 3 m den kilitleme yapıyorr 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

peki bu programlamayı sıfırlamak nasıl oluyor yani resetleme olayı kontak açıp basılı tıtıp vs yapılıyor mu 3 m den kilitleme yapıyorr 

????

Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar

Bende de gecen aynı durum oldu servise gittim adam aldı anahtarı arabayı benim göremeyeceğim bir yere götürdü bende arkasından gittim uzaktan baktım anahtarı taktı kontağa çevirdi falan filan birşeyler yaptı düzeldi sanırım bir kodlama yaptı anahtar düzeldi

Anahtar pili değiştirildiğinde aracı görmez bazen ve aracı anahtarla açınca veya anahtarı kontağa takıp çalıştırınca otomatik adaptasyon yapıyor...

Benim eski aracımda 2 anahtarında pillerini değiştirdiğimde birinde sorun olmadı birinde kapıları o anahtar ile açınca aktif olmuştu. 

Yorum bağlantısı
Bülent Dipi

2010 ford collection arabada kontak ve yedek anahtarı kaç tane. titanyum modelde bir arkadaşta görmüştüm. 2 anahtar sustalı şeklinde 1 tanede normal anahtar vardı. collection model de ise 1 sustalı ve 1 adet normal anahtar.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kamil Ökten

arkadaşlar bilinçsizliğime bağışlayın lütfen

bende 2011 comfort focus var anahtarın pilini nasıl değiştireceğimi yada anahtarlığı nasıl açacağımı bulamadım lütfen biri bana yardım etsin

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

arkadaşlar bilinçsizliğime bağışlayın lütfen

bende 2011 comfort focus var anahtarın pilini nasıl değiştireceğimi yada anahtarlığı nasıl açacağımı bulamadım lütfen biri bana yardım etsin

Anahtar sustalı ise

8s7Cy5u.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kamil Ökten

Anahtar sustalı ise

8s7Cy5u.png

çok teşekkür ederim detaylı anlatımınız için işimi gördüm..

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Emre Şimşek

Anahtar sustalı ise

8s7Cy5u.png

grafiktekinin aynısından sustalı anahtarım var dün anahtar kabı aldım dışını değiştireyim dedim fakat içindeki immobilizer öyle bir sabitlenmiş ki cımbızla çekeyim derken immoyu kırıyordum az daha. Hatta uçları hafiften kırıldı ama çok şükür zarar vermemişim.

Kumanda kabını penseyle parçalayım dedim maşallah demirden sanki, bana mısın demiyor. İmmoyu kırmadan nasıl çıkartırım?

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

grafiktekinin aynısından sustalı anahtarım var dün anahtar kabı aldım dışını değiştireyim dedim fakat içindeki immobilizer öyle bir sabitlenmiş ki cımbızla çekeyim derken immoyu kırıyordum az daha. Hatta uçları hafiften kırıldı ama çok şükür zarar vermemişim.

Kumanda kabını penseyle parçalayım dedim maşallah demirden sanki, bana mısın demiyor. İmmoyu kırmadan nasıl çıkartırım?

Plastik bir aparat yada kürdan gibi bişey çıkartılırsa zarar görmeyebilir,immo başka bir anahtara takılacak anlaşılan

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Plastik bir aparat yada kürdan gibi bişey çıkartılırsa zarar görmeyebilir,immo başka bir anahtara takılacak anlaşılan

ne kürdan ne iğne hiç bir şey ile çıkmıyor yapışmış mı sıkışmış mı anlayamadım, belki benden önceki sahibi altına japon yapıştırıcısı falan değdirmiştir bilemiyorum ama gerçekten çıkacak gibi değil. Benzer bir durum yaşayan oldu mu ki...

Sadece kumanda kabını değiştireceğim. Hatta dörtte üçünü değiştirdim ama immonun olduğu parçayı değiştiremedim. şu an 3 parça yeni 1'i eski :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Okur

Merhabalar cümleten,

Orjinal anahtarımı kaybettim. Yedek anahtarımla aracımı kullanıyorum.

Serviste yaptırmak istediğimde yüksek fiyat verdiler.

Bu konuda sizlerin önerebileceğiniz bir çözüm var mı?

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Merhabalar cümleten,

Orjinal anahtarımı kaybettim. Yedek anahtarımla aracımı kullanıyorum.

Serviste yaptırmak istediğimde yüksek fiyat verdiler.

Bu konuda sizlerin önerebileceğiniz bir çözüm var mı?

Teşekkürler.

100-150 lira civarına dışarıda yaptırabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Mustafa Okur

100-150 lira civarına dışarıda yaptırabilirsiniz..

Cevabınız için teşekkür ederim Serkan Bey.

İstanbul için bildiğiniz anahtarcı var mıdır? 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Cevabınız için teşekkür ederim Serkan Bey.

İstanbul için bildiğiniz anahtarcı var mıdır? 

İstanbul için bildiğim bir yer yok maalesef ama bir anahtarcıya uğrayıp sorun bence...

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bu arada ben elime bir pense bir de yan keski aldım ve anahtar kabını parçalaya parçalaya immoyu çıkarttım.

Buna rağmen immoya yapışmış biraz plastik parçası vardı, ocakta ısıtınca elimle ayırdım çok kolay oldu.

Demekki baştan ısıtmayı deneseydim hiç kırmadan çıkartacaktım.

Başına gelen olursa bu da benim tavsiyem olsun. Isıtın, çıkartın.

Yorum bağlantısı
Berkay Ekinci

Bu 2007 focustaki kamyon anahtarından benzetm anahtarı sustalıya çevirebilirmiyiz,evet ise cevap nerede ve ne kadara olur tahmini?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serkan Toker

Bu 2007 focustaki kamyon anahtarından benzetm anahtarı sustalıya çevirebilirmiyiz,evet ise cevap nerede ve ne kadara olur tahmini?

150 Lira civarıdır..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Arif Aydın

Oncelikle merhabalar. Bu mesaj forumdaki ilk mesajım olacak. Bende 4 gündür cmax sahibiyim. Kendi işimi kendim yapmayı severim. Şimdi sorum şu aldigim aracın yedek anahtari yok. Ve ben orjinal bir anahtar buldum immolu ancaj Mondeo aracının. Bu cmax a olur mu? Sanirim söyle bir bilgiden düşmüş satıcı"3 Buttons Remote Key 433MHz 4D60 Chip for Ford"

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hepsi 3 tuşlu ancak içleri değişiktir. foto olursa fikir yürütülür

Yorum bağlantısı
Arif Aydın

Foto ekleyebilirim yarin ancak bendeki anahyarın aynısı görünüm olarak.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

aynısı ise sorun yok. satıştaki ürününü içi boş olabilir ancak açıklamaları ityi okuyun rakam ne kadar?

Yorum bağlantısı
Arif Aydın

80 tl demiş. Programlanabilec3gini söyledi. Bende alacağım söyledim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...