İçeriğe Yönlendir

Araç iç-dış sıcaklık Göstergesi

Özdemir Deniz

Recommended Posts

Mustafa Eski

çok güzel bir çalışma olmuş.dış sıcaklık 5 derecenin altına inince buz işareti çıkması gibi eklenti yapılabilirmi buna? hani opellerdeki gibi.

elinize sağlık.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

tabiki yapılabilir, mikroişlemci içinde dış sıcaklığı istediğimiz derece ile karşılaştırıp uyarı konumu oluşturulabilir. V2.0'da inşallah :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

ışık olayına yeni çalışmaya başladım.

ulen hemen 2 günde fasonları piyasaya çıkmış :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Sanayii casusu kaynıyor ortalık sorma Özdemir, ben de bi lastik fabrikasına girdim bi baktım daha işe geldiğim ilk gün bizim fabrikanın karşısına ve yanına 2 tane birden rakip fab. kurulmuş. :seytan:

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

bu icatın seri üretimine geçersiniz artık. zaten forumun çoğu hemen alır.

bu arada ben de müşteri listesine eklenmek isterim..:seytan:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Özdemir Deniz
her aşamasını gördüğüm için ne kadar emek harcandığını biliyorum. ilk başladığı günden beri "hadi bitir banada yapalım" diyip duruyordum sonunda bitti, sıra bana geldi sanırım :) elinize sağlık

ilk sıraya girenin montajını yapamadık ki daha :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

sistem basit

nokia 3310 lcd surme ve ds18b20 sıcaklık sensoru okuma parametrelerini PIC yazılımında birleştirin... :)

Yorum bağlantısı
Fatih Demir

eline sağlık kardeşim güsel olmuş şimndilik bu kadarı yeter bence ileride bu sistemi geliştireceğinin farkındayız zaten araca taktığın zamanda fotolarını bekliyoruzz

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

elinize sağlık geçen dönem bende bu tarz bişey yapmıştım bir motorun kaç devirde döndüğünü gösteriyodu .. o kadar kasıp yaptıktan sonra sağda solda 3-5 milyona satıldığını görmek koyuyo insana :)

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Muhittin Kaplan
İç dış ısı gösteren bir çok cihaz piyasada mevcut.Fiyatları 10 ytl civarı.Çokda sağlıklı çalışıyorlar.

Bu Yaklaşıma Hep Karşıyımdır

Nedir Bu Yaklaşım;

"Ne Uğraşıyorsun ki, Al Bak Burada Yapmış Adamlar"

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Var aslında iki kişi de...

Görünmüyorlar pek...

Yorum bağlantısı
Ahmet Kürekçi

merhaba arkadaşlar,

fiestadan evvelki astrada alıştığım dış sıcaklığı gösteren termometre malesef fiestada yok ve büyük eksiklik kanımca. forumda araştırdım kendin yap bölümünde bi arkadaş yapmış ancak benim ne onu yapacak becerim var nede zamanım kısa yoldan basitçe ama doğru olarak bu işi halledebilirmiyiz. (serviste takılırsa maliyeti ne olur acaba)

şimdiden teşekkürler bu arada araç ş.içi 200 ykr yakıyor normalmi dir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu aletten fazla var mı Elinizde...

Varsa bir tane alabilirim..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Alalım Bülent Bey... kargo parası farklı olmuyorsa birlikte alalım...

Ama benim pek karım olmuyor ki ya...

İstanbul-Nevşehir kargo bedelii Çin-İstanbul kadar tutuyor nerdeyse :nazar:

Yorum bağlantısı
Utku Çay
Hallederizzzz :nazar: Şimdi sayı 4'tü siz ve Utku beyde isterse 6 olur.Daha isteyen olurmu diye 2-3 gün bekleyelim olmazsa 10-15 i bulursak vereyim sipariş gelsin.

Sevgiler

kaça gelir tahmini bize tanesi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Alalım Bülent Bey... Beni sayınız... 10 lira tutar.. 5'de kargo tutsa 15 liraya gelir...

Ancak...

Linkte hep fahrenayt görüyorum... bizim anladığımız dile çevriliyor değil mi...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Galiba 12 V. çok güzel bir şeye benziyor...

Toyotanın bir yerini keser takarım ben bunu :nazar:

Yorum bağlantısı
Sertaç Selim Sarıca

Özdemir benim arabaya yaptı sağolsun ama bir türlü fırsat bulup montajını yapamadık, inşallah yeni arabaya :nazar: . Eğer bu hafta Özdemir'i görürsem devre ve programı ele geçirmeye çalışayım.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay
Hallederizzzz :nazar: Şimdi sayı 4'tü siz ve Utku beyde isterse 6 olur.Daha isteyen olurmu diye 2-3 gün bekleyelim olmazsa 10-15 i bulursak vereyim sipariş gelsin.

Sevgiler

Bülent Bey, benide listeye ekler misiniz?

Yorum bağlantısı
Utku Çay

beni de ekleyin listenize bi tane istiyorum :(

(geldiğinde pm den mesaj atabilirseniz sevinirim, siteyi takip edemediğim zamanlar oluyor :( )

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...