İçeriğe Yönlendir

Güncel Lpg Fiyatları

Osman Bala

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Açıkçası solvent-kaçak mazot gerçeği var ise, lpg ye hava katmak için 100 TL lik kompresör de yetiyor ise, ve anlaşılması nerede ise imkansız ise ......

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Mustafa Mermertas
(düzenlendi)

Yer Almanya Wuppertal :rolleyes: en düsük 52 cent en yüksek 65 cent :)

tarihinde Mustafa Mermertas tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Niğde merkez de Hiç ucuz gaz yok 2,00 her yerde BOR ilçesinde bir yerde o da Mogaz 1,85 veriyor 1,50 leri duyunca içim acıyor lütfen yazmayın...

Yorum bağlantısı
Ali Kısa

ankara anadolu bulvarı gimat karşısı Güven -Al Gaz 1,69 TL.

bir seneden fazla süredir ordan alıyorum.

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Ceyhun Keskin
Sakarya, BP Gaz 1.69 TL/LT -----Milangaz 1.73 TL/LT

Süleyman Hocam, güncel otogaz fiyatlarınızı bekliyoruz:) Ben Erenler Speedy yanındaki BPden alıyorum 2,02

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
Süleyman Hocam, güncel otogaz fiyatlarınızı bekliyoruz:) Ben Erenler Speedy yanındaki BPden alıyorum 2,02

2 gün önce BP 1.99 TL'ye çekti fiyatı bilginiz olsun. :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
2 gün önce BP 1.99 TL'ye çekti fiyatı bilginiz olsun. :)

Abi ben 2.30 civarları biliyordum fiyatları. Of çok iyiymiş ya :D nasıl alasım geldi anlatamam. 13Mayısa kadar nasıl bekleyeceğim ben şimdi BRC'mi :)

Yorum bağlantısı
Taygun Mertcan

Ankara shell konya yolu 2,14 diğer sheller 2,16 benzin 4,29 olmuş...inşallah benzinde bu kafa ile 6-7 leri görürüz.

Yorum bağlantısı
Turgay Durak

İstanbulda bütün FULL ler de 2.12

Ankara FULL lerde 2,07

İstanbulda bütün FULL ler de 2.12

Ankara FULL lerde 2,07

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman
Ankara shell konya yolu 2,14 diğer sheller 2,16 benzin 4,29 olmuş...inşallah benzinde bu kafa ile 6-7 leri görürüz.

ankara konya yolu PO 2.09

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Ankara asfaltındaki özkanlar kavşağının altındaki milangaz 2.16mıydı neydi unuttum bak şimdi. 2.20değildi ama.

Menemen milangaz 1.97

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mehmet Ozyurek

Dün 2,06'dan lpg aldım... Milangaz, hayra alametmidir.. Yoksa birileri gözümüze hoş görünmeye mi çalışıyor :D

Yorum bağlantısı
Ümit Kocabaş

Adana'da iki üç gündür düştü fiyatlar. Yer yer 2,35 olan yerler nadiren olsada geneli 2,13'e indi.

Yorum bağlantısı
Gündüz Can Yılmaz

Geçen bir başka konuya yazmıştım buraya da yazayım, Ankara Kurtuluş Shell diğer shellerden daha ucuza veriyor. 2,26 ya Nato Yolundan aldım, orada 2,14 tü. Şimdi her yer 2,03 Kurtuluş Shell 1,96

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

Geçen bir başka konuya yazmıştım buraya da yazayım, Ankara Kurtuluş Shell diğer shellerden daha ucuza veriyor. 2,26 ya Nato Yolundan aldım, orada 2,14 tü. Şimdi her yer 2,03 Kurtuluş Shell 1,96

indirimden haberim yok ama birkaç gün öncesine kadar balıkesir opet te 2,53 diğerlerinde 2,49-2,52 , güvenal da 2,43, milangaz 2,42 ydi.

ankara daki 1,96-2,03 rakamları bize hayal.

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Ekici

Çarşamba Yada Perşembe günü Bir indirim geleceği söyleniyor Bakalım takribi 10 krş luk :)

20 krş geldi 10 daha gelse bu yaz iyi gezilir :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...