İçeriğe Yönlendir

Güncel Lpg Fiyatları

Osman Bala

Recommended Posts

Osman Bala
(düzenlendi)

Ya kıskandırmak gibi olmasın ama Ankara'da gaz 1.31'e kadar düştü. İyi veya kötü olması tartışılır ama bu fiyatlara bulmak mümkün. Dün görünce şok oldum paylaşmak istedim.

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Bala

Ya ben fiyatı yanlış yazdım sanırım :huh: :rolleyes: ama gerçek fiyatı hatırlamıyorum. :unsure: İş yaptım sanki.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Gazın kötüsü çekişi düşürüp tüketimi arttırıyor.Bir kere ostimden almak zorunda kaldım, pişman oldum.Hemen bitti aldığım gaz.Allahtan çok almamıştım. Bu arada bir not, gaz kalitesi marka bazında değil istasyon bazında değişiyor. İyi bir istasyon tutturunca bırakmamak lazım..

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Bi de evdeki aygaz tüplerini istasyondan dolduranlar varmış :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

bi yanlışlık olmasın yaa :rolleyes:

1.53 burada :unsure:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
bi yanlışlık olmasın yaa :rolleyes:

Boşa Emrah gibi bakma.. tek Ispartada değil.. Burda da 1,53 :unsure:

Yorum bağlantısı
Onur Demir

izmir aygaz 1.42

manisa aygaz 1.50

bodrum aygaz 1.52

söke aygaz 1.51

Yorum bağlantısı
Mustafa Eski
(düzenlendi)

daha akşam doldurdum,1.52 idi 1.50 ye çekmişler.

tarihinde Mustafa Eski tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ozan Baba

İzmir Shell 1.40 YTL.Aslında en ucuz LPG Aliağada olması lazım ama orda İzmirden Pahalı :huh:

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

LPG değil ama bugun bende shell den vpower 97 aldım onunda fiyatı düşmüştü...

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

O zaman hepimiz memnun olduğumuz ve sorun çıkarmayan gaz istasyonlarını yazalım. Böylece rahat gaz alabileceğimiz yerler aklımızda bulunur..Önce ben başlayayaım..Sürekli olarak Shell Baydarlar istasonundan alıyorum. Yeri Samsun yolu üzeri,keçiören köprüsüne gelmeden. Hiç bir sorun çıkarmadı şimdilik. Benzini de yıllardır ordan alıyorduk. En son fiyatı 1.34 idi.

Yorum bağlantısı
Ozan Baba
(düzenlendi)

Karşıyaka Altınyoldaki Shell İstasyonu.Fiyat/Performans beş yıldız.

Edit:İmla

tarihinde Ozan Baba tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Bala

Şaşmaz kavşağından Ankara'ya doğru gelirken, Carrefour karşısında sağda Javdes'e (Jandarma Vakfı) ait PO var ve Milangaz satıyorlar. Hilesiz hurdasız tavsiye ederim. Eskişehir yolundaki PO'dan memnun kaldım. Aygaz iyi güzelde bence pahalı o kadar para vermeye gerek yok litrede 10 kuruş az değil. Hem milangazın menzili daha uzun gibi geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Gazla beraber bol bol hava basıyorlar geyiği var LPG aleminde.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Benim bir akrabanın arabasına basmışlardı..50 liralık gaz alıp da benzinden fazla yakmak demek oluyor. Bir de dökme gaz diye tabir edilne bir gaz varmış, çok verimsiz oluyormuş..

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Tamam işte abi menzili etkiliyor zaten ama dökme gaz dedikleri(nasıl oluyor bilmiyorum) performansı da etkiliyormuş..

bir de yapacak birşey yok Hakan düplü arabaya biniyorsak basacaklar tabi gazı :)

Yorum bağlantısı
Osman Bala
İyide, o zaman hileli gaz basmış olmazlar. O az gaz basmaktır. Performansı değil menzili etkiler.

E burda hile yok mu?

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Arabanın gaz girişine sayaç takıp ne kadar bastıklarını kontrol edin bence :)

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Gazın avantajı, bittiği zaman kendin takviye yapabilirsin :)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

izmirde 3 istasyon var benim aldıgım hepside aygaz(opet) cok memnunum 1.anadolu caddesi üzerinde menemene giderken sagda biyerde cigli taraflarında.

2. çigli kipa kavşagından şemikler kavşagına gelmeden önceki anadolu caddesi üzeri

3. mevkisi pek tekin degil ama gazı güzel : basmane tren garının sagtarafındaki yoldan tepecik istikametine giderken 100m solda

fiyatları aynı 1.42ykr

Yorum bağlantısı
Coşkun Demiratlı

ben taksici amcaların aldıgı tandoganda ki PO dan bir de istanbul yolu jandarmanın ordaki podan alırım.Tandogandakinin 3 gun oncekı fıyatı 1.320 ydı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...