İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk2 Kapı Kilit Problemleri

Sait Ertürk

Recommended Posts

Suat YAPICI

Ebaydan araştırılarak 30-40 Euro gibi bir tutara temin edilebilir

Yorum bağlantısı
Ömer Uğurlu

Merhaba Ömer Bey,

Kapı kapanmadı derken, kilitlenmedi mi yoksa tutup çektiğinizde (koldan değil) açılıyor mu?

kilit işlevi hiç görmüyor, salon kapısı gibi çek aç yani o derece :)

Ebaydan araştırılarak 30-40 Euro gibi bir tutara temin edilebilir

ben baktım ama tam bulamadım parça numarasıda yok eğer bilginiz varsa yada link felan paylaşırsanız sevinirim 

Yorum bağlantısı
Misafir

kilit işlevi hiç görmüyor, salon kapısı gibi çek aç yani o derece :)

ben baktım ama tam bulamadım parça numarasıda yok eğer bilginiz varsa yada link felan paylaşırsanız sevinirim 

Ömer Bey,

Konunuz birleştirilmiştir. Bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Ömer Uğurlu

kapı kilidi sorunu çözdüm, çıkmaçıdan 150 tl ye buldum hemen kilitciye gittim benim kilidi söktü süpriz :) benim aractan çıkan kildin fişi 6 söketli çıkma aldığımız 8 söketli, tekrar çıkmacılara gittim ama 6 söketli bulamadım, sonra usta eldeki iki kilidin parçalarını değiştiridi sorunu halletti, şimdilik sorun yok umarım tekrar yaşamayız ayı problemleri...bana toplam maliyeti 220 tl oldu 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Dursun

arkadaşlar herkese merhabalar

2000 model mk2 2 haftadır arabayı kullanmadım. bu akşam bı gezintiye çıkayım dedim bir kapının içten kilitlenmesinde problem var. önceden içten soför kapısını ileri doğru ittiğimde tum kapılar kililenirdi. şimdi şofor tarafını ileri itince sadece sofor kısmı kilitleniyor. yolcu kısmını itince sadece yolcu kilitleniyor. kumandadan kilitlemede cok şükür bir problem yok hepsi sorunsuz şekilde kilitleniyor. içten yolcu kısmını kilitliyorum arabanın dışına çıkıp kilide basıyorum açıyorum tekrar yine sorun yok. tek sorun içten hepsini kitlemiyor şöfor kapısı kilidi. yardımcı olabilirseniz sevinirim. bu arada ankaradayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

arkadaşlar herkese merhabalar

2000 model mk2 2 haftadır arabayı kullanmadım. bu akşam bı gezintiye çıkayım dedim bir kapının içten kilitlenmesinde problem var. önceden içten soför kapısını ileri doğru ittiğimde tum kapılar kililenirdi. şimdi şofor tarafını ileri itince sadece sofor kısmı kilitleniyor. yolcu kısmını itince sadece yolcu kilitleniyor. kumandadan kilitlemede cok şükür bir problem yok hepsi sorunsuz şekilde kilitleniyor. içten yolcu kısmını kilitliyorum arabanın dışına çıkıp kilide basıyorum açıyorum tekrar yine sorun yok. tek sorun içten hepsini kitlemiyor şöfor kapısı kilidi. yardımcı olabilirseniz sevinirim. bu arada ankaradayım.

Kapı kilidi sorunudur.. 

Sanayilerde her işi yapan becerikli ustalar olur.. Onlardan birini bulup, kilidi söküp baktırmalısın. Muhtemelen oksitlenme sorunudur. 

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Derviş Dursun

Şoför kapısının anahtarı soktuğumuz kilit bulunur mu acaba? Benimde o bozuk, anahtarı sokup çevirirken takilma yapıyor ve sert dönüyor. Aldığım kişi kilidi zorlamışlar demişti. Sadece kilit satılıyorsa alıp takarım en azından

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...