İçeriğe Yönlendir

Hikayeler..

Emre Gülşen

Recommended Posts

Mert Can Üzger

Çok güzel bir hikaye, zevkle okudum. Paylaşım için teşekkürler... :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
(düzenlendi)
Ramazan 14

Kaşık çatal sesleri, konuşmalar duydum. Uyandım. Babama haber vermeye koştum, yatağında yok! Çaresiz, huysuz ablamın odasına koştum. O da yok! Korkmadım, 'ben bu hırsızların hakkından gelirim' dedim. Aldım elime paspasın sapını, aniden açtım mutfak kapısını.Sopamı havaya kaldırdım öylece kaldım oracıkta. Bizimkiler yemek yiyorlar! Vay uyanıklar. Gündüz Oruç ile Ramazan'dan korkup gece yiyorlar.

Bir de üstüme gülüyorlar Korkaklar.

çok hoş çocuk gözüyle,güzel paylaşım teşekkürler

tarihinde I??l Tahan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sina Güran

Çocukların ne kadar temiz kalpli oldukları burdaki günlüktente ortaya çıkıyor. Tebessüm ettim bende ama temiz kalbi daha çok etkiledi beni.

İnsanların zaten orucum diyip kendilerinde bir saldırma, sinir, asabiyet vs gibi şeyleri onların en doğal hakkı haline sokmalarına illet oluyorum. Oruç tutmak sadece aç durmak diye algılayan zihniyetlere Allah akıl versin.

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri

paylaşım için teşekkürler...bunu görünce çocukların babaları hakkında bir yazı vardı onu anımsadim.akşam evde pcden atarım bende onu :angry:

Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

Teşekkürler Emre bey bu sıralar sizden epeyce bu türden yazılar okuduk... :alkis:

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen
(düzenlendi)

Keşke hepimiz bu miniğin gözüyle görebilsek bu hayatı...

tarihinde Emre G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Çinli bilginlerin mutluluk icin KADINLARA 5 önerisi :

1- Ev işlerinde ve zor işlerde sana yardım edecek olan, aynı zamanda da iyi bir işi olan ERKEK bulman önemlidir.

2- Esprili, nuktedan ve seni güldürmesini bilen bir ERKEK bulman önemlidir.

3- Kendisine güvenebileceğin ve sana hiç yalan söylemeyecek bir ERKEK bulman önemlidir.

4- Yatakta iyi olan ve seninle aşk yapmayı seven bir ERKEK bulman önemlidir.

5- Bu dört özelliği tek ERKEKTE bulamayacağın için varmış gibi davranman çok önemlidir.

Çinli bilginlerin mutluluk icin ERKEKLERE 5 önerisi :

1- Ev işlerinde ve zor işlerde sana yardım edecek olan, aynı zamanda da iyi bir işi olan KADIN bulman

önemlidir.

2- Esprili, nuktedan ve seni güldürmesini bilen bir KADIN bulman önemlidir.

3- Kendisine güvenebileceğin ve sana hiç yalan söylemeyecek bir KADIN bulman önemlidir.

4- Yatakta iyi olan ve seninle aşk yapmayı seven bir KADIN bulman önemlidir.

5- Bu dört KADININ birbirlerini tanımamaları çok önemlidir..

Not:Tamamen mizahidir.Gerçek yaşamla ilgisi yoktur.

Kaynak:İnternet

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Bir zamanlar koyun birine bir adam gelmis ve tanesi 10$dan maymun alacagini soylemis.

Koyde cok maymun oldugu icin koyluler sevincle ormana kosup maymunlari yakalamaya baslamislar.

Adam,binlerce maymunu 10$ dan satin alinca ortalikta maymunlar azalmis,yakalamasi zorlasmis.

Koyluler tam maymun yakalamak tan vazgececekken adam tanesine 20$ verecegini soylemis.

Tekrar heveslenen koyluler tekrar maymunlari yakalamaya baslamislar.

Bir sure sonra da fiyati 25$a cikarmis.Ancak birak yakalamayi ,maymuna rastlamak bile cok zorlasmis.

Bunun uzerine adam fiyati 50$ a cikardigini,ancak kendisinin isi oldugu icin sehre gitmesi gerektigini,yardimcisinin onun yerine alim yapacagini soylemis.

O yokken yardimcisi koylulere demis ki; Su buyuk kafesteki maymunlar var ya ben onlarin tamamini size tanesi 35$ dan satayim,siz de adam gelince ona 50$ dan satarsiniz.

Koyluler butun birikimlerini bir araya toplayarak butun maymunlari satin almislar.

Sonra ne adami ne de yardimcisini bir daha goren olmamis.

Simdi borsanin nasil calistigi hakkinda biraz bilgi sahibi olmussunuzdur :p

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

ben bu işi hiç anlamam, aşağıdaki bakkalın bile mali durumunu bilmezken neye güvenip kağıt alınır ki acep?

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Bir kuş soğuk bir kış gününde yiyecek bulabilmek için kanat

çırpıp duruyormuş. Hava o kadar ayazmış ki minik kuş dayanamayıp karın

üstüne düşmüş. Kuş çaresiz, soğuk karın üstünde ölümü beklerken ordan geçen bir inek kuşun üstüne s.çm.ş. Kuş öyle bi sinirlenmiş ki, kanatları donmamış olsa, kalkıp ineği dövecek.. bi de bakmış ki b.kun sıcaklığı ile kanatları çözülmüş, yaşama geri dönmüş. Öyle bi sevinçle ötüyomuş ki, ordan geçen bi kedi de bunun sesini duymuş ve b.ku eşeleyip kuşu çıkarmış Kuş buna çok sevinmiş, tam kediye teşekkür edecekmiş ki, kedi onu yemiş..

1-her üstüne s.ç.nı düşman sanma

2-seni her ***k

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

abi nerden buldun böyle enteresan hikayeleri

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Arşivimde mevcut, hatta daha çoktu ama birçoğu eski bilgisayarla gitti.

Elimden geldiğince paylaşmaya çalışıcam...

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Harika ... paylaşım için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Tamer Terzi

emre bey tebrik ederim... :p

gerçekten tebrik ederim... :p

borsayı bu kadar güzel tarif eden bir hikaye olacağını tahmin edemezdim... tam anlamıyla borsanın tarifi bu işte.... ( bu tarif tabiki ülkemizdeki borsa için geçerli... gerçek anlamda borsa bu değil tabii ki) :clapping::clapping::clapping:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...