İçeriğe Yönlendir

İlginç ve Komik İlanlar

Okyay Pay

Recommended Posts

• 4 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
Tahir İlter

Abi bu vatandaşı üye yapalım foruma bizim Modlara aldıkları maaşı hak ettirir VAlla :D

Demişim ama ne kadar hata etmişim şimdi anladım :D:p

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Serhat ipeksoy

leon let altlarda ve farlarda 24 RENG SECENEYİ VAR İÇİNDE FULL tehsisatlı arac dabıl teyıp dvd navıgasyon usb hafıza kartı bir suru ozelli var daha sayamadım 2 parca degişeni var sol arka kapı ve on tampon servısde orjinanıyle cızıklerden dolayı belden asyası komle boyaya verdım reng degısıklı olmasın dıye 2015 .6 ayınakadar muyanesı yapıldı ( SIFIR ALACAM İÇİN SATIYORUM HERANGIBI BIR SORUNUN YOK ARACIN )

aciliyetim yok gelen bakar ve gorur alır gıder kacmayacak bır focus  3500 tl aksesuar var uzerınde 

kendı cep telefonumu  yazamıyorum sısdem ızın vermıyor buraya mesaj atın cevap verırım... 

alan arkadasa şimdiden hayırlı ugurlu olsun ..

adminler iş başına :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sahibinden kazasız değişensiz LPG li uçak, siz daha arabaya lpg ayarı tutturmakla uğraşın, ahanda bunu alıp tepenizden atlayacağım  :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hava-araclari-ucak-super-1966-cessna-150f-full-dolu-tam-evrakli-32.000-usd-124852740/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

" 1966 CESSNA KAZASIZ     FULL DOLU    AVİYONİK   İLK      SAHİBİNDEN    TAM EVRAKLI  CONTİNENTAL O-200 A MOTOR.... MCCAULEY M69-50 PERVANE.... MİTCHELL MX170B NAVCOM...  AT50ANVCOM.. TRANSPONDER W ENCODER  .... HORTON STOL KİT ...CARB.TEMP. GAUGE..CHT GAUGE... .ORİGİNAL LOGS..WHEEL PANTS...VE DAHA BİR ÇOK ÖZELLİK ......KAZASIZ  İLK SAHİBİNDEN....BU FİYATA KAÇMAZ FIRSAT.... İLETİŞİM LÜTFEN SADECE MESAJLA OLACAKTIR...LÜTFEN UÇAK ALMAYA KARAR VERMİŞ BÜTÇESİ UYGUN KİŞİLER ARASIN...TAKAS İMKANI YOKTUR...BU UÇAKLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ İLE İLGİLİ.... NE KADAR YAKAR... KAÇ SAAT HAVADA KALIR... SON NE OLUR ....VESAİRE GİBİ SAÇMA SORULARLA MEŞGUL ETMEYİN... KAÇIRILMAYACAK FIRSAT ALANA ŞİMDİDEN HAYIRLI UĞURLU OLSUN....BU UÇAK LAR HAVACILIKTA KENDİNİ  SAĞLAMLIK VE UZUN OMÜRLÜLÜKTE İSPAT ETMİŞ UÇAKLARDIR...DÜNYAYI GEZEZEBİLİR ÖĞRENMESİ VE UÇMASI MOTORSİKLET KULLANMAK KADAR KOLAYDIR..SADECE ÜZERİNDEKİ AKSESUAR BU PARAYI EDER..."

:D  :D  hemide modifiyeli, performans pervaneli :)

:)

:)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı

Sahibinden kazasız değişensiz LPG li uçak, siz daha arabaya lpg ayarı tutturmakla uğraşın, ahanda bunu alıp tepenizden atlayacağım  :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hava-araclari-ucak-super-1966-cessna-150f-full-dolu-tam-evrakli-32.000-usd-124852740/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

" 1966 CESSNA KAZASIZ     FULL DOLU    AVİYONİK   İLK      SAHİBİNDEN    TAM EVRAKLI  CONTİNENTAL O-200 A MOTOR.... MCCAULEY M69-50 PERVANE.... MİTCHELL MX170B NAVCOM...  AT50ANVCOM.. TRANSPONDER W ENCODER  .... HORTON STOL KİT ...CARB.TEMP. GAUGE..CHT GAUGE... .ORİGİNAL LOGS..WHEEL PANTS...VE DAHA BİR ÇOK ÖZELLİK ......KAZASIZ  İLK SAHİBİNDEN....BU FİYATA KAÇMAZ FIRSAT.... İLETİŞİM LÜTFEN SADECE MESAJLA OLACAKTIR...LÜTFEN UÇAK ALMAYA KARAR VERMİŞ BÜTÇESİ UYGUN KİŞİLER ARASIN...TAKAS İMKANI YOKTUR...BU UÇAKLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ İLE İLGİLİ.... NE KADAR YAKAR... KAÇ SAAT HAVADA KALIR... SON NE OLUR ....VESAİRE GİBİ SAÇMA SORULARLA MEŞGUL ETMEYİN... KAÇIRILMAYACAK FIRSAT ALANA ŞİMDİDEN HAYIRLI UĞURLU OLSUN....BU UÇAK LAR HAVACILIKTA KENDİNİ  SAĞLAMLIK VE UZUN OMÜRLÜLÜKTE İSPAT ETMİŞ UÇAKLARDIR...DÜNYAYI GEZEZEBİLİR ÖĞRENMESİ VE UÇMASI MOTORSİKLET KULLANMAK KADAR KOLAYDIR..SADECE ÜZERİNDEKİ AKSESUAR BU PARAYI EDER..."

:   hemide modifiyeli, performans pervaneli :)

:

:

<>

Anaaa. Benim uçak ya la  ;)  :D  :D Toprağam satıyomuş. Fiyatta yardımcı olunur :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...