İçeriğe Yönlendir

İlginç ve Komik İlanlar

Okyay Pay

Recommended Posts

Murat Dere

Prensip olarak bu şahıslardan selam almıyorum abi :D Sakata gelecekmişim gibi bir his doğuyor içime :D :D

Güzel prensip janim. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

o hoooo,burası ne hale gelmiş,eskiden hep tutluktu buralar :fiuw:

ne diyo yahşi batı filmindeki kızılderili şefi kıızılkayalar,"keşke geçen hafta gelseydiniz,yerli malı haftası vardı"  :crazy: 

Yorum bağlantısı
Murat Dere

o hoooo,burası ne hale gelmiş,eskiden hep tutluktu buralar :fiuw:

İşte o zamanlar alacaktın 2 dönüm. Bak, biz aldık. Almazsınız almazsınız, sonra böyle konuşuruz durursunuz bidi bidi... :crazy:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Demirdöküm' den çıkmış Kaya, Borusan' a girmiş..  :fiuw:

İyiki Koluman da değilmiş  :D

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Caner Kırmacı

Araç kalorifer musluğu bozuldu deyince nedense hep bu çözüm aklıma geliyor, türk miyim neyim

fft20_mf4917407.Jpeg

Yorum bağlantısı
Tamer Geveci
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
Murat Dere
(düzenlendi)

Hemde bir Mondeo.. 

Aracına 60 bin lira istiyor işte nedeni!

Trabzon'da yaşayan Atilla Kandaz, "06 AKP 05" plakalı 2006 model otomobilini 60 bin liraya satışa çıkardı.

http://www.milliyet.com.tr/aracina-60-bin-lira-istiyor-iste-otomobil-2002873/

Salak desem olmaz, demeyeyim ben. :seytan:

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

jatco mu acaba :p

Onu bilemem de, Ghia-X olduğu kesin.. Sunroof, far yıkama filan. 60 olmasa da 55 e alınır.. :crazy:

Salak desem olmaz, demeyeyim ben. :seytan:

Deme hocam, deme.. Benimde aklımda salak.. pardon dahiyane bir fikir var. Malum Fb plakalı aracım..  ;)  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Deme hocam, deme.. Benimde aklımda salak.. pardon dahiyane bir fikir var. Malum Fb plakalı aracım..  ;)  :biggrin:

Demedim zaten caanım, demem de hem. :spiteful:

Yorum bağlantısı
Misafir
Misafir

Sahibi tanınmayanlar da vardı bu ilan Ozan. Linkin hatalı. Doğrusu aşağıda. ;) Araç resmen pestil olmuş. Ölüsü bile deli para ediyor ama. :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-2008-passat-1.6-fsi-plakali-rusatli-hasar-kayitsiz-198192123/detay?searchResultsViewPreference=std&showViewPreferences=true&hideSearchFilter=false

Başlığı bulamamistim bu da komik geldi :D valla resmen pestil ve adamlar utanmadan hasar kayıtsız demiş. Yani al topla millete kepirt
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Toplanmaz artık bu ya , yoksa toplanır mı :s 

Yorum bağlantısı
Misafir

Bizim sanayiciler için imkansız diye bir şey yok :)
Yorum bağlantısı
Misafir

Afaki bir örnek ama, Lokman abimin GRL yi toplayıp, çizik boyası var diye satan bir zihniyetiz.  ;)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Afaki bir örnek ama, Lokman abimin GRL yi toplayıp, çizik boyası var diye satan bir zihniyetiz.  ;)

Ya o aracın gideri vardı yine bu nefes almıyor artık :D :D 

Yorum bağlantısı
Misafir

Afaki bir örnek ama, Lokman abimin GRL yi toplayıp, çizik boyası var diye satan bir zihniyetiz. ;)

Benim de o aklıma gelmişti. Ve daha neler var neler. Tech turkey diye bir yer var. Orada bi ara paylasimlar olmuştu. Özellikle Bu zor bulunan spor araçlar ile ilgili. Hepsi öyle kazalardan toplanmış ki. İnancım tam otomobil üretimine baslasak dünya lideri oluruz :D
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
(düzenlendi)

Sıkıntı yok gönderin bu tarafa daha geçenlerde burda küçük bir tamirhanede adamlar 2010 üstü camoroyu doğrultuyordu birde şu video var bu sayfadaki videoları izlemenizi tavsiye ederim aşağı tarafta bir tane beyaz range rover var o videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

https://www.facebook.com/CASgeorgia?fref=ts

tarihinde Mehmet Yeter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Sıkıntı yok gönderin bu tarafa daha geçenlerde burda küçük bir tamirhanede adamlar 2010 üstü camoroyu doğrultuyordu birde şu video var bu sayfadaki videoları izlemenizi tavsiye ederim aşağı tarafta bir tane beyaz range rover var o videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

https://www.facebook.com/CASgeorgia?fref=ts

Adamlari takdir ettim. Temiz ve titiz iscilige benziyor. Range Rover 'i iyi adam ettiler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...