İçeriğe Yönlendir

İlginç ve Komik İlanlar

Okyay Pay

Recommended Posts

Serkan Toker
4 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orjinal-renault25-tx-405071763/detay

Sağ kapıda elektrikli ayna kontrolü. İlginç geldi...

Yıllar önce rot balans yaptırırken bir Citroen sahibi arabasıyla geldi. Araba kendisi çöküp düzelenlerden. Sağına soluna bakarken adam arabayı 10 dakika içinde sağdan direksiyonlu yapabilirim demişti. Sanki bu araba da öyle bir şey. Fransız bunlar, ne yapacakları belli olmaz. Göbeği sabit direksiyon yapmış adamlar, herşey beklenir.. :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Misafir

Bir de gırtlak dolu yazanlar var. Ne yani "Sen düşünmeden ben her şeyi yaptım, taktım mı demek bu şimdi?" Yurdum insanı yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Full+full  ne demektir? 

Benim adaş(Bülent) ablam ne diyor;

fevkaladenin fevki

fevkalade: alışılmış olandan faklı, görülmemiş, bilinmeyen, işitilmemiş

fevk: üst

fevkaladenin fevki: görülmemişinde en görülmeyeni, işitilmemişin hiç işitilmemişi, bilimeyenin en bilinmeyeni

Bana pek mantıklı gelmiyor.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Serkan Toker

İlan bu, açıklama kısmını kopyalayıp aşağıya yapıştırdım. Adam satar falan göremeyen olmasın diye. Şahsen beni güldürürken düşündürdü.. :D

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2009-mondeo-sw....titanyum-x-tdci..uzun-yol-aile-arabasi-417666634/detay

2.0 TDCİ 140 BG..  SW DİZEL OTOMATİKDİR.. TİTANYUM-X Modelidir..

Araç en full modelidir.. TV, novigasyon, geri görüş kamerası, açılır tavan, park sensörü, dvd, elektirili ve ısıtmalı yarı deri koltuklar..xenon farlar, 9 hava yastığı...vs.. webasto dahi vardır. (yani araba çalışır çalışmaz anında kalolifer ısıtmaya başlar..).

Tv daha iyi çekmesi için extra uyduda takımıştır. Seyir halinde tv seyredebilisiniz..)

80-90 BİN TL VERİP DE SIFIR DİYE ALDIĞINIZ BİR ÇOK ARAÇLA KIYAS BİLE YAPILMAZ.. UZUN YOLU VE KONFORUNA DİYECEK YOKTUR.. 

3 yıldır kendi kullandığım şahsi aracımdır..  O KADAR YOL YAPTIM Bİ GÜN BİLE TIK DEMEDİ...

EN FAZLA 25 BİN TL YE KADAR...Düşük değerde bir araçla takas da olur...

Araç sağ yandan bariyerlere sürtmüştür. özellikle yapmışlar zaten kaskodan para almak için..  araç zaten yetkili servisin sahibinin kendi aracıymış.. 8 o zaman geldiğinde içinde expetzi vardır, aracın sol arka dingiline bile değişcek yazmışlardı..) 

Sağ yan kısmı ve kapudun yarısı dıştan boyalıdır... sağ ön far ve sağ ayna harici değişen hiç bir parçası yoktur...ama araç yetkili serviste expertzi yapılıp en ufak çizik sürtme olan parçası dahi değişcek diye masraf çıkardıkları için 29.200 tl hasar kaydı çıkmaktadır.. o da nası olduysa 3 yıl aradan sonra çıktı.. Edremitten bir müşteri mesaj atmış o söyledi... halbuki çıkmıyodu.. sanırım 1 ay önce  sigortasını yeniledik.. başka firmadan ondan oldu sanırım.. araba sattığım bir müşteriminde 2 yıl sonra başına gelmişti... Tramer işte.. Memleketin başına bi tramer belası almış başını gidiyor... (ne Avrupada var ne de dünyanın hiç bir ülkesinde var.. biz çok gelişmiş ülke olduğumuz için anca bizde olur zaten...)

Milleti ikinci el araçlardan soğutup ne yapıp edip sıfır araç aldırmak dertleri.. Bu arada 5664  bahanesiye mesaj  başına 8 tl den de trilyonları götürüyolar.. (yılda en az 2 milyon araç el değiştiriyo bu memlekette..) Görende memleketim insanına faydalı bişey yapıyolar sancak.. niye habire medyada, tv lerde haber yaptırıyolar sanıyonuz.. kim kime bu memlekette karşılıksız iyilik yapmışki... 

3. yıldır şahsi bindiğim aracımdır.. 2 kez yurt dışına bile çıktım.. şimdiye kadar tık demedi.. gel görki.. ağır hasarlıdır diye etiket yapıştırmışlar 3 yıl aradan sonra.. çok da umrumdaydı... 5664 e adeta baştacı edip 2 EL ARABALARDAN SOĞUYUP, SOLUĞU SIFIR ARAÇ SATAN BAYİLERDE ALANLAR ÜZÜLSÜN.. HAKTIR SİZE... araba almayanlar üzülsün.. hiç durmayın gidin  bayiye sıfırı 185 bin tl.. 5-10 yıl taksitte yapıyo bankalar.  öde öde bitmez..

20.FL.345 özel seri Plakalıdır... PAZARLIK İÇİN ARAMAYIN LÜTFEN. ZATEN FİYATI UYGUNDUR

Sormak istediğiniz bir şey olursa öğlen 12 den sonra arayınız lütfen.. iyi günler.

HERKESE HAYIRLI PAZARLAR..  TAKAS FİYATIM FARKLIDIR.. NEDENSE HERKESİN ARABASI PEK KIYMETLİ OLUYOR..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

@Serkan Toker abi bu ilan uzun zamandır yayında, mk4 dizel oto.sw mondi baktığım dönemlerden takip ediyordum, hatta Önder abiye önerdiğim c5 ilanının sahibi de aynı kişi. İhaleden alım-satım yapan birisi ama onun da canına tak etmiş heralde tramer olayı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

O mondeo sanırım 2 yıldır ilanda. İlk başlarda kazaları söylemeyip sonrada tramer çıkıyor diye ağlamak da bir garip. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
1 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

@Serkan Toker abi bu ilan uzun zamandır yayında, mk4 dizel oto.sw mondi baktığım dönemlerden takip ediyordum, hatta Önder abiye önerdiğim c5 ilanının sahibi de aynı kişi. İhaleden alım-satım yapan birisi ama onun da canına tak etmiş heralde tramer olayı

Ben de senin o ilandan ilerlerken buldum adamı. ;) Artık sıkı bir takipçisi olacağım inşallah.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
1 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Ben şimdi ne kadar büyük bir kumpasla karşı karşıya olduğumu anladım. Bu C5 şansa falan bi satılırsa, tüm forum stop edecek. Bilinçi bir kampanya ile karşı karşıyayız. Cumadan sonra devasm ederim :angry:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
5 saat önce, Serkan Toker yazdı:

İlan bu, açıklama kısmını kopyalayıp aşağıya yapıştırdım. Adam satar falan göremeyen olmasın diye. Şahsen beni güldürürken düşündürdü.. :D

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2009-mondeo-sw....titanyum-x-tdci..uzun-yol-aile-arabasi-417666634/detay

2.0 TDCİ 140 BG..  SW DİZEL OTOMATİKDİR.. TİTANYUM-X Modelidir..

Araç en full modelidir.. TV, novigasyon, geri görüş kamerası, açılır tavan, park sensörü, dvd, elektirili ve ısıtmalı yarı deri koltuklar..xenon farlar, 9 hava yastığı...vs.. webasto dahi vardır. (yani araba çalışır çalışmaz anında kalolifer ısıtmaya başlar..).

Tv daha iyi çekmesi için extra uyduda takımıştır. Seyir halinde tv seyredebilisiniz..)

80-90 BİN TL VERİP DE SIFIR DİYE ALDIĞINIZ BİR ÇOK ARAÇLA KIYAS BİLE YAPILMAZ.. UZUN YOLU VE KONFORUNA DİYECEK YOKTUR.. 

3 yıldır kendi kullandığım şahsi aracımdır..  O KADAR YOL YAPTIM Bİ GÜN BİLE TIK DEMEDİ...

EN FAZLA 25 BİN TL YE KADAR...Düşük değerde bir araçla takas da olur...

Araç sağ yandan bariyerlere sürtmüştür. özellikle yapmışlar zaten kaskodan para almak için..  araç zaten yetkili servisin sahibinin kendi aracıymış.. 8 o zaman geldiğinde içinde expetzi vardır, aracın sol arka dingiline bile değişcek yazmışlardı..) 

Sağ yan kısmı ve kapudun yarısı dıştan boyalıdır... sağ ön far ve sağ ayna harici değişen hiç bir parçası yoktur...ama araç yetkili serviste expertzi yapılıp en ufak çizik sürtme olan parçası dahi değişcek diye masraf çıkardıkları için 29.200 tl hasar kaydı çıkmaktadır.. o da nası olduysa 3 yıl aradan sonra çıktı.. Edremitten bir müşteri mesaj atmış o söyledi... halbuki çıkmıyodu.. sanırım 1 ay önce  sigortasını yeniledik.. başka firmadan ondan oldu sanırım.. araba sattığım bir müşteriminde 2 yıl sonra başına gelmişti... Tramer işte.. Memleketin başına bi tramer belası almış başını gidiyor... (ne Avrupada var ne de dünyanın hiç bir ülkesinde var.. biz çok gelişmiş ülke olduğumuz için anca bizde olur zaten...)

Milleti ikinci el araçlardan soğutup ne yapıp edip sıfır araç aldırmak dertleri.. Bu arada 5664  bahanesiye mesaj  başına 8 tl den de trilyonları götürüyolar.. (yılda en az 2 milyon araç el değiştiriyo bu memlekette..) Görende memleketim insanına faydalı bişey yapıyolar sancak.. niye habire medyada, tv lerde haber yaptırıyolar sanıyonuz.. kim kime bu memlekette karşılıksız iyilik yapmışki... 

3. yıldır şahsi bindiğim aracımdır.. 2 kez yurt dışına bile çıktım.. şimdiye kadar tık demedi.. gel görki.. ağır hasarlıdır diye etiket yapıştırmışlar 3 yıl aradan sonra.. çok da umrumdaydı... 5664 e adeta baştacı edip 2 EL ARABALARDAN SOĞUYUP, SOLUĞU SIFIR ARAÇ SATAN BAYİLERDE ALANLAR ÜZÜLSÜN.. HAKTIR SİZE... araba almayanlar üzülsün.. hiç durmayın gidin  bayiye sıfırı 185 bin tl.. 5-10 yıl taksitte yapıyo bankalar.  öde öde bitmez..

20.FL.345 özel seri Plakalıdır... PAZARLIK İÇİN ARAMAYIN LÜTFEN. ZATEN FİYATI UYGUNDUR

Sormak istediğiniz bir şey olursa öğlen 12 den sonra arayınız lütfen.. iyi günler.

HERKESE HAYIRLI PAZARLAR..  TAKAS FİYATIM FARKLIDIR.. NEDENSE HERKESİN ARABASI PEK KIYMETLİ OLUYOR..

yok abi satılmaz bu 2 senedir zaten ilanda çok çeşitli metinleri oldu bu yeni versiyonu da fena değilmiş :D

ne tesadüftür ki tüm ilanları hep ağır hasarlı hatta birini köksal abi atmış yanık c5 :D

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
32 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

C5 denmiş, bildirim geldi? :D

cebeş yazsak da geliyor mu abi :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
24 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

cebeş yazsak da geliyor mu abi :D

Sence ? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)
20 dakika önce, Doğuş Bağ yazdı:

Allah herkese en başta akıl fikir versin çok önemli çok, çünkü sonra gidip böyle ilanlar veriyor insaoğlu

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-modifiye-araclar-otomobil-dunyanin-en-aksesuarli-en-temiz-masrafsiz-ozel-yapim-tek-vw-bora-422982237/detay

ALLAH'Im sen koru bu tip arızalardan .yuhhhhhhhhhhhhhhh diyore ,çüş diyoreeeeee

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şimdi, Okan Tansel yazdı:

ALLAHIm sen koru bu tip arızalardan .yuhhhhhhhhhhhhhhh diyore ,çüş diyoreeeeee

efsane ilanlar kategorisine alırdım ben olsam 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
33 dakika önce, Doğuş Bağ yazdı:

Allah herkese en başta akıl fikir versin çok önemli çok, çünkü sonra gidip böyle ilanlar veriyor insaoğlu

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-modifiye-araclar-otomobil-dunyanin-en-aksesuarli-en-temiz-masrafsiz-ozel-yapim-tek-vw-bora-422982237/detay

Hiç okuyup değerli vaktimi bu ilana harcamam. Resimlere, fiyata baktım içimden dedim kapa kapa :oghk:

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

İlanı görünce aklımda beliren tek soru? "Ama neden?" :shok:

Ayrıca o paraya aksesuar dükkanı açılır. Şaşırmış...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Tüm ilanlarını incelerseniz ruh sağlığının pek iyi olmadığını anlayabilirsiniz. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...