İçeriğe Yönlendir

İlginç ve Komik İlanlar

Okyay Pay

Recommended Posts

Ali Gök
8 dakika önce, Recep Demirci yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-bildiginiz-tum-vtec-2-leri-unutun-ezber-bozan-vtec-podyumda-447852717/detay

Ne diyeceğimi bilemiyorum çıta yükseliyor sanırım hedef yakında 100bini bulur.Gerçekten yazan kişi buna bu parayı verecek birini bulabileceğine nasıl inanıyor hangi kafayla anlam vermek çok güç. 63bin km de 60.750 TL fiyat aman Allahım :) . Yalnız buda Adanadan muhtemelen Antepli gibi iyi bir yemek yedirir herhalde.

arayıp 59 olurmu denmeyi bekliyor:D

Yorum bağlantısı
Recep Demirci
3 dakika önce, Ali Gök yazdı:

arayıp 59 olurmu denmeyi bekliyor:D

Çok bekler gerçi belli olmaz bir bakarsın satıverir :) 

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
1 saat önce, Recep Demirci yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-bildiginiz-tum-vtec-2-leri-unutun-ezber-bozan-vtec-podyumda-447852717/detay

Ne diyeceğimi bilemiyorum çıta yükseliyor sanırım hedef yakında 100bini bulur.Gerçekten yazan kişi buna bu parayı verecek birini bulabileceğine nasıl inanıyor hangi kafayla anlam vermek çok güç. 63bin km de 60.750 TL fiyat aman Allahım :) . Yalnız buda Adanadan muhtemelen Antepli gibi iyi bir yemek yedirir herhalde.

İlanın verildiği mahallenin ekseriyeti fellahtır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
39 dakika önce, Recep Demirci yazdı:

@Mehmet Ozyurek abi yeni değiştirdiğiniz profil resminizin tahmini kullanım süresini 3 ay olarak düşünüyorum. :) 

Hayırlısı.. sen ne zaman yükleyeceksin :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Antep deyince @Ali Eren de sessizliğe karıştı, geçenlerde önümde 27 plaka tempra vardı arka camında da ali eren yazıyordu, foto çektim ama gece ve beceriksizliğimden dolayı net yakalayamadım..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
18 dakika önce, Ali Gök yazdı:

https://www.sahibinden.com/ford-mondeo-2.0-tdci-vignale    250 milyara mondeo

yeni mondeonu deri döşemeli koltuk ısıtmalı soğutmalı modeli çıkmış

otokoçta bu arabayı satan elemana madalya takmak lazım 250 milyara ford satmış eleman helal olsun

İstesek yapabiliriz mantığıyla ürettiklerini düşünüyorum.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Güleyimmi üzüleyim mi bilemedim çok saf bir dille ilanı vermiş.Allah kurtarsın.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

C5 in konusunda dün geçmişti bu. Servet alıp 50 bin harcayıp adam etsin demiş idim. Yapar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
C5 in konusunda dün geçmişti bu. Servet alıp 50 bin harcayıp adam etsin demiş idim. Yapar.

Evet. 50 bin kafadan harcar. Çünkü arada iki takım da enjektör bozar. [emoji23]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
5 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

Freelanderin ford/psa motorlu olanlari makbul :)

Freelanderin en makbulü arkadaşında olanı.. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Servet'in freelanderin direksiyona geçtim üçüncü km.de polis çevirdi.. Noldu dedim hiiiç öylesine dediler, ehliyet ruhsat herşey tamam, iyi yolculuklar dediler yola çıktık. F16 daha çevirmeye girmedi, 100 bin km.dir bende.. :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
"Şunu başımdan alın..."

[mention=13526]Servet Aydın[/mention] yedek parça niyetine alsın bunu... [emoji3]

Bende ki zır orjinal taş gibi maşallah

Evet. 50 bin kafadan harcar. Çünkü arada iki takım da enjektör bozar. [emoji23]

Başkan direksiyona geçmediği sürece bişey olmaz
Servet'in freelanderin direksiyona geçtim üçüncü km.de polis çevirdi.. Noldu dedim hiiiç öylesine dediler, ehliyet ruhsat herşey tamam, iyi yolculuklar dediler yola çıktık. F16 daha çevirmeye girmedi, 100 bin km.dir bende.. [emoji3]

Baktılar sürücü arabada emanet duruyor, çalmış olabilir dediler de durdurdular
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Bu araç alınır arkadaş. 10 bin masraf yapsan bile bence kurtarır. Kilometresi çok iyi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...