İçeriğe Yönlendir

C-Max vs Caddy

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Hakan Turan

connekt mi cady mi dersek cady

ama ikisindende iyisi c max derim hepsini kulandım c max direksiyonu rahatlığı yol tutuşu , ekonomisi vede görünüşü en iyi c max bence

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Yanar

şu haliyle connect (2010 model) varken caddy almak bence çok doğru bir karar değil.connectin en dolusu ile caddy nin en dolusunu kıysalayın her yönden.Hem yerli üretim olması hem de caddy de olmayan esp ve bazı donanımları barındırması kesinlikle sebebiyle connect .(Bu arada caddy ilk çıktığı zamanlarda gerçekten tutuluyordu ve ben de beğeniyordum ama ford connect sürekli geliştirildi.Ülkemde böyle bir araba yapılorsa ben bu sınıfta başka araba düşünmem şahsen)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Şunu bir türlü anlamıyor bizim millet, bir vosvostur passat tır gidiyor, hala şu doğan şahin düşünce tarzı var millette, passat ve golf daha iyi olmakla beraber çokta süper arabalar değiller bunlar, halk arabası sonuçta hala düğme, konsol boyası dökülmesi, cam indirme kaldırmada elektrik sorunları vs. gibi basit hatalar vw da devam ediyor, fiyatı da doğuş yüzünden haketmediği kadar kazık, hele gidipte full passat dizel alanlara sinir oluyorum, yahu ona o para verilirmi gidin Audi A4 alın, passat ne ki? Sinir oluyorum vallahi ya. Örneğin : En baba passat tdi highline 170hp 103 milyar en baba ötesi Audi A4 quatro Allroad 2.0 TDi 170 hp, üstelik 4X4 gidip bunu almayıp boyası soyulan vw alana bişey demiyorum artık.

Caddy ise ayrı bir alem, baskı balata sorunu kronik ve hala devam ediyor, DSG iyi gibi ama bir derdi vardı, o denk gelirse şanzıman değişimi gerekiyor ve ultra kazık fiyata sahip.

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yakup Amanvermez

Arkadaşlar açık ve net olarak bütün samimiyetimle söylüyorum.İleride focusumu satınca jetta almayı düşünüyordum ve geçen galerinin birinde gördüğüm jettanın kapı kolları,cam açma düğmeleri ve teyp fonksiyon tuşlarını görünce kesinlikle vazgeçtim.Siyah boya kavlamış ve alttan beyaz kısımlar sırıtıyor.İnanın abartmıyorum.Bu kadarı 2000 bej döşeme focus ghialarda bile yok.Bne döşemeye çok önem veririm.Adam bana bunun gayet normal olduğunu bütün jettalarda böyle olduğunu sadece maun kaplama passatlarda bu sorunun omadığını söyledi.

Bu arada dediğim jetta 2007 model ve 138.000 km.de.

Bunun kilometreyle de doğrudan bir alakası yok onu da söyleyeyim.Sonuçta araba kullanırken ellerimiz kapı kounu üstünde veya parmaklarımız cam açma düğmesi üstünde gitmiyoruz.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ufak ama mide bulandıran sorunlar, isterse çift turbo olsun, boyası dökülen 100.000 tl lik aracı ne yapayım ben.

Yorum bağlantısı
Yakup Amanvermez
Ufak ama mide bulandıran sorunlar, isterse çift turbo olsun, boyası dökülen 100.000 tl lik aracı ne yapayım ben.

Ali Bey inanın bu ufak görünen sorunlar benim için çok önemli.Ben otomobilde estetiğe çok dikkat ederim.Sırf bu yüzden almaktan vazgeçtim jettayı.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İyi yapmışsınız, bende baya kullandım, zevksiz bir araçtır kendisi.

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Siz genelde siyah olan aGa arabaları hakkında nasıl konuşuyorsunuz böyle bakayım :(:bravo:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Arkadaşlar açık ve net olarak bütün samimiyetimle söylüyorum.İleride focusumu satınca jetta almayı düşünüyordum ve geçen galerinin birinde gördüğüm jettanın kapı kolları,cam açma düğmeleri ve teyp fonksiyon tuşlarını görünce kesinlikle vazgeçtim.Siyah boya kavlamış ve alttan beyaz kısımlar sırıtıyor.İnanın abartmıyorum.Bu kadarı 2000 bej döşeme focus ghialarda bile yok.Bne döşemeye çok önem veririm.Adam bana bunun gayet normal olduğunu bütün jettalarda böyle olduğunu sadece maun kaplama passatlarda bu sorunun omadığını söyledi.

Bunun kilometreyle de doğrudan bir alakası yok onu da söyleyeyim.Sonuçta araba kullanırken ellerimiz kapı kounu üstünde veya parmaklarımız cam açma düğmesi üstünde gitmiyoruz.

O mesele araba kokusu ve el kremi ile de biraz ilgili ve 2006-2007 araçlarda mevcut. Daha sonraları düzelttiler.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

ben de jettadan döndüm ve iyi ki dönmüşüm.baktığım araç da 2006 jetta confort 8v 102 beygir 28.000 istiyordu(bu para verilmez o arabaya) ve 40.000km de ama iç aksamda soyulmayan düğme yoktu.amcamda 2006 focus var 90.000 de onda en ufak bir soyulma yok.önceki aracım bora bu jettadan falan daha kaliteliydi.iyi ki focus dizel almışım az daha yanılıyordum.

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...