İçeriğe Yönlendir

Türkiye'de en beğendiğiniz yer

Özgür Karasüleymanoğlu

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Karadeniz beni şu anda aşar...

Ya çocuklar olmadan olacak tı. yada 3-4 sene daha bekleyeceğiz.. :)

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Nemrut Dağı (zirve), Kapadokya, Safranbolu, Karadeniz elbette! (Rize yaylaları, Kaçkar Dağları bölgesi kısaca Fırtına Vadisi bölgesi.) İlk fırsatta resimleri de ayrıca ekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Bodrum da Görüşürüz Okyay bey :rolleyes: Haftaya nasipse...

inşallah , bekleriz efendim .

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan

Doğa; Gümüşhane/Şiran Tomara şelalesi (Bizim köyün yanı:rolleyes: ) , Karadeniz, Bolu/Gölcük

Deniz; Didim/Akbük

Yorum bağlantısı
Serkan Öz
Karadenizde sahil kalmadı ama haberiniz olsun . Ne varsa yukarılarda , yaylalarda ...

2 şerit uğruna anasını bellediler karadeniz sahilinin ... denize girecek yer kalmadı ..

Evet Samsun'dan sonra öyle maalesef, Sinop'a kadar güzel hala.

Ama Sinop'a da nükleer santral yapacaklar, böylece karadenizde içine edilmemiş yer kalmamış olacak.

Karadeniz sahilyolu geçen yerlerde denize T şeklinde çıkıntılar yapmışlar kum tutsun diye, bazı yerlerde kum dolmaya başlamış T lerin içleri..

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Kayseri :rolleyes: Erciyes, Kapuzbaşı şelalesi (Dünyanın 2. büyük şelalesi), Sultan sazlığı (Kuş cenneti),

Sultan sazlığı malesef kuraklığa yenilmekte idi sağolsunlar devlet büyüklerimiz, zamantı nehrinden tünel ile bölge köylere su getirdi,

inşallah sazlık'ta nasibini alacak..

Karadeniz bölgesinin yeşilliği ve doğası ayrı bir güzellik tabii..

Yorum bağlantısı
Serkan Öz
Sinop şehirlerarası yol güzergahı üzerinde olmadığından çok şanslı . Üstelik harika kumsallara sahip ...

2 hafta sonra oradayım :)

Yorum bağlantısı
ARTVİN

Şavşat karagöl,Borçka-camili(macahel),Kafkasör ve diğer yayla şenlikleri,Hopa cankurtaran(yağmur sonrası),yusufeli-çoruh rafting- yok artık dedirten barajlar ve yollar, yeşil yeşil yeşil ....

Daha ne olsun!!!

bir savsatlı olarak size sonuna kadar katılıyorum :)

Yorum bağlantısı
Dünyanın en büyük 2. kanyonuda Kastamonu'daymış . Daha neler öğreneceğiz bakalım . Gezmeden öğrenilmiyor ...

buyuk kanyondan sonra dunyanın en buyuk (uzunluk bakımından) ikinci kanyonu usaktaki ulubey kanyonları

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

çok güzel günlerimin geçtiği Denizli.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Çok küçükken ailemle gittiğimiz hayal meyal hatırladığım fethiyedeki inlice köyünde kargı koyuydu yanlış hatırlamıyorsam, ama sadece denizi güzeldi kayalıktı ancak balıklara hayran kalmıştım diskoveri çenıl :) gibi.

(bi kargı koyuda bodrumda var ama oldum olası sevemedim orayı.)

onun haricinde ayvalık sarımsaklı 15 yıldır gideriz (denizi soğuktur ama harikadır).

Köyceğiz ekincik koyunda ekincik pansiyonda gece konaklayıp gündüzleri ise ekincik muhtarının ayarladığı bir motorla(kayık gibi bişe) istuzu sahiline geçip göle ve denize aynı zamanda girmek süper oluyo. kayıkla devam edip labirent gibi sazlıkların arasından kaplıcalara ulaşmak ensonda dalyanda rakı balık yapıp geri dönmek mükemmel oluyor tavsiye ederim. bu arada Samsun doğumluyum ama karadeniz beni boğuyo doğası yeşili bitarafa, EGE Gibisi yok.

bodrumda hersene mutlaka gittiğim biyerdir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

doğusu ile batısı, kuzeyi güneyi ile ülkemizin her yeri güzel. ama değerlerini bilemiyoruz.

Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

fethiye göcek oniki adalar buraları görmeden güzelliğin tarifi olmaz bence

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt
(düzenlendi)

karadeniz

tarihinde Hasan Aks tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

sinopta erfelek şelaleleri , hamsilos, sonra trabzon sumela .oradan bizim memlekete rizeye yaylara dağlara . buraları görmek ve gezmek herkese nasip olsun .

Yorum bağlantısı
Serkan Öz
sinopta erfelek şelaleleri , hamsilos, sonra trabzon sumela .oradan bizim memlekete rizeye yaylara dağlara . buraları görmek ve gezmek herkese nasip olsun .

Erfelekte Tatlıca Şelaleleri var 28 katlı ve tırmanmak için halatlarla desteklenmiş bir patika var suyun içinden yürüyorsunuz çok güzel.. Akgöl ve İnaltı mağaraları var Ayancık'ta.. Hamsilos koyu var.. Bu konu Sinop reklamı olma yolunda ilerliyor :)

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

o su gerçekten çok soğuk bide cadı kazanlarının derinliğini merak ettim dalayım dedim fakat yanımdakiler izin vermedi.

Yorum bağlantısı
Mazhar Uzun

benim köyüm çankırı şabanözü karaören köyü babamın tarlası anamın bostanları

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...