İçeriğe Yönlendir

Opelci Focus alirsa...

Halil Hilmi Tuncer

Recommended Posts

Cavit Doğan
Ama kalbimi kırıyorsun Aga, bak ilk görüşmede senin arabanı çizcem komple.

Focus 1 iyidir bu arada, Focus 2 sedan tdci kötü, örnek seninki :dance2:

Benimkisi benzinli canım.. :dance2:

Hehehe,ilahi Fahri çok yaşa.

Yakında kapıya koyacaklar ikimiz, demedi deme :D

Acaip bi hayran kitlemiz var bizi paralamak isteyen...

Yok canıııım..Kim yapar onu.. :kutlama: ''Kim olursan ol yine gel'' .. :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

opel in iç malzeme kalitesi ve trim sesi focusa nazaran çok azdır.benzinli araç alacak olsam astra alırım.ama iş dizele gelince ne yazık ki astra focusa göre zayıf kalıyor.varsın ses gelsin ama yoldada astranın yanından el sallamak var.

gelelim focusa F1 malzeme kalitesi f2 den daha iii dir.F1 lastik ve yol sesini F2 den daha fazla alır

Focus un şirket aracı olarak görülmesi otosanla ilgilidir.şirketlere yüksek iskontalarla verilmesi bu aracın tercih edilme nedenini artırmaktadır.

teknik açıdan astra cdtı focus tdcı göre daha az sorunludur.ama zayıf bir motordur.ford ta en sorunsuz dizel araç fiestalardır.

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

focusun şirket aracı olarak kullanılmasına fazla takılmamak gerekir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

1.3 multijet motor en iyi motor seçilmişti.yokusu ne kadar sürede çıktığı motorun kalitesini ölçmez.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Filo araçlarına yakından bakarsanız, Passat 1.6 nın şirket aracı tescilini kimse kolay kolay geçemez.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Opelci Focus alirsa... ''Focus ne kadar güzel bir arabaymış'' der durur. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Can Karacaer
Filo araçlarına yakından bakarsanız, Passat 1.6 nın şirket aracı tescilini kimse kolay kolay geçemez.

+ 407 HDi

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

rent işinde en çok satılan araç

clio

fiesta

focus

çok eskiden astra idi.

özellikle uzun dönem kiralamada şuan ford lider.doğal olarak binek müşterisi aracını rent olarak görüyo.sinir bozucu.

benim son zamanlardaki favorim Ranger Hi-Rider.bide az yaksa.alınacak tek araba.iç sesi inanın focustan az.çekiş süper.biraz virajlarda dengeli olmak lazım.ama o paraya (34 civarı) alınacak en iiyi araç

ranger4ms9.jpg

Yorum bağlantısı
Gülin Sancak

"Arabamdan bu kadar şikayetçi olsam kesin satardım..Peki siz niye satmıyorsunuz.? :) "

Maalesef satılmıyor. Maddi olarak hazır olduğumuz ilk zamanda , ederinin altında gitse dahi satılacak derhal.

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

gözlük saklama kabı ile ilgili, focus coll. larda gözlük saklama kabı standart diye yazıyordu, ama böyle bir şey yoktu.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

sw bmw güzel araç ancak 43000 ytl fiyatı, bir de 2001 model olması yüzünden almazdım ben.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...