İçeriğe Yönlendir

Lpg yazılım cdsi

Özgür Karasüleymanoğlu

Recommended Posts

Özgür Karasüleymanoğlu

Arkadaşlar ben brc sequent 24 lpg sistemimin ince ayarlarını kendi laptopumla yapmak istiyorum.Yazılım programı nerden bulabiliriz bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu
Lpg'cinden bulabilirsin Özgür..

Abi onlar vermezler birde hava atarlar biliyorum.Uzmanlık ister sen yapamazsın gibisinden.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Murat İnce bir aralar kurcalamayı düşünüyordu ama ilerleme katedebildimi bilmiyorum... Ona bi sor istersen...

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

İyi haberlerinizi bekliyorum.Bu işi kafaya taktım rüyamda kendimi kalibrasyon ayarı yaparken görüyorum :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Murat İnce bir aralar kurcalamayı düşünüyordu ama ilerleme katedebildimi bilmiyorum... Ona bi sor istersen...

Arabasına bi kavuşsa dener belki abi :)

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu
Adaptörün var mı ki ?

Bir arkadaş adaptörüde bulmuştu bende bulurum.

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Bu arada alt devirlerde motor ağır kaldığı için lpg enjektör hortumlarını biraz kısaltıp,regülatör üzerindeki gaz basınç ayar vidasını yarım tur gevşettim.Gaz basıncını biraz artırmanın bir mahsuru ve eski kalibrasyon ayarına bir zararı olur mu acaba?

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu
İyide bence siz o kalibrasyon işini biraz fazla hafife alıyorsunuz. Önce sorunun o olduğundan emin olmak lazım.

Ne kadar hafife alsamda gazcılar kadar hafife almam herhalde.Programla en azından ufak tefek ayarlarını kontrol ederim,boyumu aşan işlere girmem diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Uğraşmak iyidir, hepimiz bir yerlerini mıncıklamaya severiz ama lpg yi mıncıklarken dikkat!

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Basınç ayar vidasını tam yarım tur gevşettim olmazsa eski haline getirebilirim.Bu arada benim arabadan hiç anlamayan bir arkadaşım lavato cdsini bulmuş ve her ayarı kendi yapıyor.Zaten menüde her şey yazıyor.Biraz dikkatli kurcalandıktan sonra bir problem çıkacağını sanmıyorum.Çıkarsa da gazcıya götürürsün olur biter.Hiç bir gazcı ayara kendi arabası gibi özen göstermiyor sonuçta.

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Evet dikkatli olmak lazım kesinlikle.Ama bu işi yavaş yavaş öğrenmek lazım.Binlerce insan gazcılar yüzünden arabasından soğuyor gaza lanet ediyor.

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Teşekkür ederim Mertol biraz daha yol gösterirsen daha bilinçli kurcalacağım arabayı.Bu elm327 nedir acaba lambda değerini veren cihaz mı yoksa?

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Ben Megane'a geçtim(geçmez olaydım).Bu cihaz ucuz mu ben alsam abartmış olurmuyum acaba?

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Peki lambda değerinden başka ne gibi işlerde kullanabiliriz.Birde ebay uzun iş geliyor bana burdada buluruz herhalde o zaman üç beş yukarı fiyata.

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu
(düzenlendi)

Tam bana göreymiş bu alet araştırmaya başlıyorum.Teşekkürler.Bu arada sık araba değiştiriyorum bu aletin arayüzü genel olarak çoğu araçla uyumlu mu acaba?

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Peki lambda değerinden başka ne gibi işlerde kullanabiliriz.Birde ebay uzun iş geliyor bana burdada buluruz herhalde o zaman üç beş yukarı fiyata.

Forumda satan arkadaşlar vardı yanılmıyorsam.. gittigidiyorda 100 lira civarına bulunabiliyor ancak forumdan daha uygun bulabilirsiniz bence..

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Ebayda baktım 70 dolar elimize geçmesi 200 ytl bulacak gibi.

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Bu kadar fiyat oynamasını anlamadım.Bir yanlışlık olmasın bu cihazda.

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Ben hemen al fiyatı diye gördüm 3.99 $ ı yanılıyormuyum yoksa?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Giderken boş giden bavul, kaç kg olarak geri gelecek :D

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Valla fiyat bedavaymış o zaman.Toplu olarak alsak mı ne yapsak.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...