İçeriğe Yönlendir

Araba kendine geldi..

Cavit Doğan

Recommended Posts

Mert Can Üzger

Ya Cavit abi ben bu kromları hiç sevmiyordum ama senin arabada ve başka gümüş gri bir Focus'ta görünce cebim kaşınmaya başladı. Alsam mı acep :p

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Ya Cavit abi ben bu kromları hiç sevmiyordum ama senin arabada ve başka gümüş gri bir Focus'ta görünce cebim kaşınmaya başladı. Alsam mı acep ;)

Mert, Tavsiye ederim çok hoş duruyor.Zaten moda gibi birçok model krom kullanmaya başladı.

Forumda arştırdığımda Omsa olmasını sanki sen tavsiye ediyordun gibi aklımda kalmış.. :p

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
(düzenlendi)

Cavit abi güle güle kullan... ;):p

tarihinde Serdar Yeni tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

güle güle kullanın. krom bagaj çıtasıda olsaymış tam olacakmış.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

Abi çok yakışıklı olmuş güle güle eskit.

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar..

güle güle kullanın. krom bagaj çıtasıda olsaymış tam olacakmış.

Mustafa doğru söylüyorsun hatta aklımda ince bir spoiler bile vardı ama kendimi dizginledim biraz, malum piyasa koşulları...

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar..

Mustafa doğru söylüyorsun hatta aklımda ince bir spoiler bile vardı ama kendimi dizginledim biraz, malum piyasa koşulları...

Cavit Abi, zeten hepsini birden yapmak iyi değil. araban şöyle biraz sıkıldığın zaman ufakta olsa yeni bir şey yapacaksın. ben aldım alalı sadece film taktırdım. dediğim gibi sıkılmaya başladığım zaman, far, spoiler v.b. gibi şeyler taktırmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

Arabaların içindeki ve dışındaki krom detaylar oldum olası çok hoşuma gitmiştir.Bu nedenle ben çok beğendim.Güle güle kullanın Cavit Bey.

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

çok güzel olmuş.umarım kromlar kararmaz,bunların içinde en iyi marka voyager dir.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
(düzenlendi)
Mert, Tavsiye ederim çok hoş duruyor.Zaten moda gibi birçok model krom kullanmaya başladı.

Forumda arştırdığımda Omsa olmasını sanki sen tavsiye ediyordun gibi aklımda kalmış.. :)

Evet abi Omsa'yı ben tavsiye etmiştim. Ben Corolla'mıza krom kapı eşikleri almıştım. 1 yıldan fazla kullandım ve memnun kaldım. Dediğim gibi bu tarz krom aksesuarları başka arabalarda görünce çok sırıttığını düşünmüştüm. Özellikle de koyu renklerde. Ama bizim gri sedan Focuslar'da görünce çok hoşuma gitti. Taktırayım mı taktırmayayım mı diye düşünürken senin de taktırdığını görünce niyeti bozdum. :) Piyasaların durumu belirsiz olması beni frenliyor ama belki bir delilik yapar taktırırım bu aralar...

Tekrar söyliyeyim güle güle kullan abicim...

tarihinde Mert Can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burak Balıkçı
Bu kadar güzel arabamız yokki Sonaxa gidelim :(:) Güle güle kullan abi kazasız belasız :)

+1

Yorum bağlantısı
Fatih Yüce

Güle güle kullanın.Yanlız nacizane fikrim arka tampondaki siyah çıtayıda gövde rengine boyatırsanız çok şık olur.Zaten bu arabalarda bi türlü anlam veremedim o çıtanın siyah olmasına.İyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Ümit Yıldız

cavıt bet cam cıtası(krom)ne kadara aldınız

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Güle güle kullanın.Yanlız nacizane fikrim arka tampondaki siyah çıtayıda gövde rengine boyatırsanız çok şık olur.Zaten bu arabalarda bi türlü anlam veremedim o çıtanın siyah olmasına.İyi günlerde kullanın.

Haklısınız, Sefa biloyu boyatmıştı çok güzel olmuştu, ilerde artık.. Teşekkür ederim..

Kollar ve çıta 100 lira, birisi 43 diğeri 60 ama handisi 43 unuttum.. :) (Omsa marka, netten araştırın)

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

cevizlibağ oto shop ta var.

Yorum bağlantısı
Hayati Aydın

Harika olmuş güle güle kullanın en kısa zamanda bende yaptıracam inşallah.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
nerden aldınız cabıt bey

Adamın adını düzgün yazın yav... :clapping:

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Ghia arması şart abi. Cila atma ama onu mutlaka tak :clapping:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dün bir filmde; kadın taksiyi durdurdu, taksi albea idi.. baktım ghia arması yerindeydi.. :clapping:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
K.vadisi :rolleyes:

Sende iyi yakalamışsın.. :clapping:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...