İçeriğe Yönlendir

Araba kendine geldi..

Cavit Doğan

Recommended Posts

Cavit Doğan
nerden aldınız cavit bey

Şirinevler (Omsa)

Adamın adını düzgün yazın yav... :rolleyes:

Evet... :clapping:

Ghia arması şart abi. Cila atma ama onu mutlaka tak :rolleyes:

Orjinalin çiftine yaklaşık 60 lira dediler, yine çalınır diye korktum almıyorum ..(Yeni kasalardada yok)

Şaban göndermişti eski tip armalardan,çıkarttım..

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Cabit Bey, korkacak bişey yok, traktöre dokanmaz kimse.

Nacizane görüşünüz bizi çok bahtiyar etti Ali Elöver bey..

(Cavit sakin ol..) :jedi:

Yorum bağlantısı
Ali Emre Öksüz

Allah kaza bela vermesin. Araç focus bide gri oldu mu modeli kaç olursa olsun krom alşımlar yakışıyor, özelliklede kapı kolları.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serkan Toker

Parayı bastırıp güvenlik paketli alırsanız var ama disk fren.Clio da var ama durmuyor işte.Kampana ile hiç durmaz demişler standart yapmışlar.Frende arka disk olmuş kampana olmuş bir şey farketmez öyle aman aman.Yol ve lastik durumu daha etkilidir ani frende. :clapping::)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bizim Hacı Murat 'da 4 fren disk.72 modeldi.Fiestayı alırken vergi indirimi için almıştım. :)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Bilakis ben istedim kampanalı olmasını..Çok lüks olupta,Görmemişin oğlu olmuş tutmuş şeyinin kesmiş demesinler diye. :p:)

Ya ali sen benim focusumdan ve benden ne istiyon arkadaş..Kıskanıyon dimi.

Not: Kampanalı teker pırıl pırıl, Disk olan tekerler balata tozu nedeni ile çok kötü duruyor..Böyle lüks bir ghia focusa yakışmıyor, acaba önleride kampana yapsam olmazmı.? :clapping:

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

TDCI olmadığı halde arabanın adı traktör kaldı valla... :)

Kampanalı teker pırıl pırıl, disk olan tekerler balata tozu nedeni ile çok kötü duruyor.. Böyle lüks bir ghia focusa yakışmıyor, acaba önleri de kampana yapsam olmaz mı? :clapping:

Bizim vosvosun hepsi kampana... Amerikan krom jantlar pırıl pırıl her zaman. Tavsiye ederim :p

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
(düzenlendi)

Ali senin astra gözüme bu plastik araba gibi geldi..Olmadı ben bitane bundan alayım bulabilirsem, Nasılsa senin gibi sonradan disk falan takarız bol olan paramızla, tavanıda keseriz olur sana astra..Yok yok, astra olmadı naylon clio olur..hemide 4 diskli..sonrada sana satarım hem clio hemde 4 diskli... :)

tarihinde Cavit Do?an tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
(düzenlendi)

Maşallah Boya koruma çoook faydalı bişey Özellikle yeni araçlarda gerçekten çoook fark ediyor Güle güle kullan abi Focuslarda Özellikle ghia larda 4 disk fren değilmiydi ? Dizel olmadığı için mi böyledir acaba ?

tarihinde Burak Erdin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...