İçeriğe Yönlendir

Focus 1 Uzaktan Kumandalı Anahtar

İsmet Oruç

Recommended Posts

İsmet Oruç

Ankarada Carrefour alt katında bir anahtarcıyla konuştum bugün Yücel Anahtar'dan Uğur bey.

Focus 1 uzaktan kumandalı anahtarını İngiltere orjinli anahtarlara kopyalıyor. Anahtar içinde kullandığı chipe kadar (Tüp çip kullanıyormuş).

garantili şekilde.

Chine malı anahtarları önermiyor.Dolayısıyla benim Chinden gelmesi muhtemel anahtarlarla başım ağrıyacak gibi. :D

Bugün için aldığım fiyat 160.- YTL.(Dolar kurundaki yükselme nedeniyle).Yedek anahtar ihtiyacı olan veya yaptırmak isteyen arkadaşlarla paylaşmak istedim.

Yorum bağlantısı
Erkan Kıyak

Bir ay kadar önce Yozgat'ta serviste 100 ytlye yaptırdım kumandalı anahtarı.

Yorum bağlantısı
Ali Tütün

anahtarı gödermeden yaptırabilirmiyiz. bunu banada lazım izmirde sorduğumda maliyetleri yüksek çıkmıştı

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bahsi geçen anahtarcı benim akrabam Ali hocam.Yardımım olursa burdayım.Fiyatları soracam teli kapalı,yarın sorar forum indirimi isterim.

Yorum bağlantısı
Ali Tütün

sekan bey fiyat dışında benim araç izmirde anhtarımı göndermem gerekli olacak nasıl oluyor onu anlamadım

onu öğrenirde bilgi verirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Abi anahtarı sanırım kopyalıyorlar.Ancak tam olarak öğrenir yarın bilgi veririm tabiki.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bahsi geçen anahtarcı benim akrabam Ali hocam.Yardımım olursa burdayım.Fiyatları soracam teli kapalı,yarın sorar forum indirimi isterim.

Çok güzel bir gelişme... :seytan::nazar:

Yorum bağlantısı
İsmet Oruç
(düzenlendi)
Aynı yerde ben mayıs ayı gibi 80 liraya; benden bii 10-15 gün önce Osman Bala 80 liraya, ondan bi on gün önce Ruhi Gökhan 65 liraya yaptırmıştı.

Dolar kuru mayıs ayından bu yana çok arttı Hakan bey. ;)

Bu arada umarım indirim konusunda olumlu bir gelişme olur.Ford servislerinde şu ana kaça yapılıyor acaba ?

tarihinde ?smet Oru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Ordan anahtarlık almıştım, elimdeki yedek anahtarı görünce istersen bunu da orjinal yapalım demişti, 80YTL fiyat vermiş idi..Kur çıkmış olsa bile 160ytl fazla gibi..

Yorum bağlantısı
İsmet Oruç
Ordan anahtarlık almıştım, elimdeki yedek anahtarı görünce istersen bunu da orjinal yapalım demişti, 80YTL fiyat vermiş idi..Kur çıkmış olsa bile 160ytl fazla gibi..

Elçiye zeval olmaz ;)

Ben fiyat sordum oda söyledi fiyatının artma nedenininde dolardaki artış olduğunu söyledi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

60 milyona kumanda mekanizmasını yapıyolar bizim burda ama işin zor kısmı immobilizer galiba (şunun yazması ible zor yapması kim bilir nasıldır :kafa: )

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

50+kdv maliyet.baya düştü fiyatları,muhtemelen çindne getirdiler bu parti malları

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Arkadaşlar konuştum şimdi.Kumandalı orijinal anahtar (İngiliz malıymış.Orijinalliğini bilmiyorum öyle dedi) 150 lira nakit fiyatı.Forum indirimi ile.Kumandasız anahtar (İtalyan malı) 80 lira.Yine nakit fiyatı.Umarım işinizi görür.

Yorum bağlantısı
Kaan Aydın

Bursa da ünlü bir anahtarcıdan fiyat aldım, forumda da adresi vardı sanırım;

Aracınıza yedek anahtar yaptırmanız tabiki mümkün.İki seçenek sunmuşsunuz.Her ikisinde de anahtarı biz temin ediyoruz. Siz sadece aracı getirmeniz yeterli olucak.

1. Kumandalı anahtar yapım ücreti 150 ytl artı kdv olur

2. kumandasız manuel anahtar kapıları açar aracı çalıştırır. 80 ytl artı kdv olur.

her iki işlemdede sizin için eski(kaybettiğiniz) anahtarı beyninden sileriz .yani bulunsada aracı çalıştıramaz.

Toplam bu işlemler de bekleme süreniz 20 dakikadır.

Yorum bağlantısı
Ali Tütün
50+kdv maliyet.baya düştü fiyatları,muhtemelen çindne getirdiler bu parti malları

bu fiyat nerede mustafa bey

Yorum bağlantısı
İsmet Oruç

Arkadaşlar.Ankarada ki servislerin (Tan Oto-Başer - Oto Koç ) fiyatları hakkında bilgisi olan varmı ?

Yorum bağlantısı
İsmet Oruç
(düzenlendi)
Arkadaşlar.Ankarada ki servislerin (Tan Oto-Başer - Oto Koç ) fiyatları hakkında bilgisi olan varmı ?

Bu soruma cevabı kendim vereyim :rolleyes:

BAŞER OTO :

-Orijinal Anahtar 36 .-YTL

-Yeni Diş açılma 40.-YTL

+ Diğer ?

Toplam : 136.-YTL KDV dahil

tarihinde ?smet Oru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsmet Oruç

Kumandalı Osman Bey..Elimizdekilerin aynısı..Yanlız anahtarın kopyalanabilmesi için Aracında serviste olması gerekiyormuş..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

hocam elimde uzaktan kumanda mekanizması var anahtarda var ama işlenmiş aracımın kumandası bozuk dediler aslında bozuk değilmiş pil değişiminde yeniden kodlanması gerekiyomuş neyse ben başka bi kumanda buldum kendiminkini ona taktım sonra kurcalarken diğerinide çalıştırdım sadece kapa ma tuşu biraz sert

04112008001dr9.jpg

04112008002mv3.jpg

Yorum bağlantısı
Osman Bala
Kumandalı Osman Bey..Elimizdekilerin aynısı..Yanlız anahtarın kopyalanabilmesi için Aracında serviste olması gerekiyormuş..

Bir servis için iyi fiyat.

Yorum bağlantısı
İsmet Oruç
Bir servis için iyi fiyat.

BİLGİ :

Osman bey; Sadece anahtarı 65 YTL den satıyor başer (KDV dahil)

İmmo kodlama ve diş açımı bu fiyata dahil değil

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...