İçeriğe Yönlendir

Focus 1 Uzaktan Kumandalı Anahtar

İsmet Oruç

Recommended Posts

Osman Bala
BİLGİ :

Osman bey; Sadece anahtarı 65 YTL den satıyor başer (KDV dahil)

İmmo kodlama ve diş açımı bu fiyata dahil değil

Toplam 136 değil mi? Bu fiyat servis için çok iyi. Gerçi onlarda senin benim gittiğim anahtarcılarda yaptırıyorlar ama adam üstüne kar da koyabilir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

peki bana üste ki resimde bulunan anahtarın anahtar kısmı lzaım ne kadardır onun fiyatı

Yorum bağlantısı
İsmet Oruç
peki bana üste ki resimde bulunan anahtarın anahtar kısmı lzaım ne kadardır onun fiyatı

Mustafa bey yanılmıyorsam Başer Oto da 20 - 35 YTL arasıydı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

işlemese dahil midir acaba bide bazı anahtarcılar yapıyo bu anahtardanda plastiğe nasıl geçircez ısıtarak mı

Yorum bağlantısı
İsmet Oruç
(düzenlendi)

Mustafa bey;Eğer resimde ucunda sarı metal olan anahtardan bahsediyorsanız o bölüm butonlu anahtarlığa takılıyor, yani o iki parca bir arada.

Kumandasız isterseniz onun maliyeti daha ucuz.Ama o anahtarla da kapıları manuel açabiliyorsunuz.

tarihinde ?smet Oru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bende zaten kumandalı anahtar var ama başka araca aitti şimdi ucundaki metal kısmı alıp kumandayı ona takacam immobilizeri de kodlayınca artık 2 adet kumandalı 1 adet yedek anahtarımız olacak

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Cengiz Bayraktar
Abi anahtarı sanırım kopyalıyorlar.Ancak tam olarak öğrenir yarın bilgi veririm tabiki.

selam serkan bey..aynı anahtar sıkıntısında bende de var..bende yeni bir anahtar yaptırmak istiyorum.bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum..saygılar

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
selam serkan bey..aynı anahtar sıkıntısında bende de var..bende yeni bir anahtar yaptırmak istiyorum.bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum..saygılar

izmitte fetiye caddesinde club nokanın karşısında bi anahtarcı var onlar yapıyo bizim anahtarlardan gerekli tüm parça var ben sadece anahtar yaptırdım 25 liraya kumanda fiyatını bilemiyorum

Yorum bağlantısı
Ruhan Özgen Özgür

Ankara'daki arkadaşlar, ACITY'nin girişindeki anahtarcı immobolizer'li anahtar ve kumanda kopyası 105 TL'den yapıyor bilginiz olsun...

Yorum bağlantısı
Yücel Yıldız

Arkadaşlar merhaba

Sizlere anahtar ve kumanda fiyatları hakkında net fiyatlar vermek istedim çünkü herkezin kafası karışmış :) gibi görünüyor

Focus 1 Mondeo 2

Uzaktan kumanda 45,74 TL

Uzaktan Kumandalı anahtar 23,62 TL

Düz Anahtar 111,72TL

Focus 2 Fiesta Fusion

Uzaktan kumanda 45 TL

Uzaktan Kumandalı anahtar 27,95 TL

Uzaktan Kumanda Sustalı 301,15 TL

Sustalı Anahtar 132,65 TL

Düz Anahtar 117,67 TL

Not: Ocak 2009 KDV dahil F/O Liste fiyatlarıdır

Yorum bağlantısı
Tolga Alanköy

Focus I e ait biri kumandalı diğer düz 2 adet anahtar bulunuyor. ford un orjinal yedek anahtarı düzmü oluyor? megane da ikiside kumandalıydı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bende 2 tane kumandalı var bi tane düz :) düz olan arabayı çalıştırmıyor sadece kapıları açıyor :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Levent Temel

Benim yedek anahtar yok.Allaha emanet kaybolursa yandık.En kısa zamanda yaptırmalıyım şu an kullandığım uzaktan kumandalı anahtarı,aynısını yaptırsam 150 tl mi?

Yorum bağlantısı
Ali Öztürk
Benim yedek anahtar yok.Allaha emanet kaybolursa yandık.En kısa zamanda yaptırmalıyım şu an kullandığım uzaktan kumandalı anahtarı,aynısını yaptırsam 150 tl mi?

Evet 150 Tl. civarı. Ben servise sipariş verdim. Bu hafta sonu yaptırcağım. 1,5 - 2 saatlik işi olduğunu söylediler. (anahtar tek olduğu için bilgisayarla programlanacakmış.)

Yorum bağlantısı
Levent Temel
Evet 150 Tl. civarı. Ben servise sipariş verdim. Bu hafta sonu yaptırcağım. 1,5 - 2 saatlik işi olduğunu söylediler. (anahtar tek olduğu için bilgisayarla programlanacakmış.)

Kumandalı en ucuz anahtarın yapıldığı yer ozman istanbul oluyor.120 tl demişler

Yorum bağlantısı
Ali Öztürk
Kumandalı en ucuz anahtarın yapıldığı yer ozman istanbul oluyor.120 tl demişler

Evet İstanbulda oturanlar veya yakın olanlar için doğru. Ama uzak şehirlerde oturanlar için ve Bir Servis fiyatı olarak gayet makul bence.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Celal Düzen
Evet İstanbulda oturanlar veya yakın olanlar için doğru. Ama uzak şehirlerde oturanlar için ve Bir Servis fiyatı olarak gayet makul bence.

merhabalar ben 2 gün önce sordum muğla helvacıoğlu ford servisine herşey dahil 100 tl dedi usta kendide şaşırdı daha fazlaydı aslında dedi

Yorum bağlantısı
Caner Kırmızı

bizimkinin bagaj acma tusu bozuktu. anahtarı acınca ufak bı tus yerınden kopmustu.malesef o tusuda kaybettık.bunun tamıratı yapılabılıyormu yoksa anahtar mı degısmeli.

Yorum bağlantısı
İsmet Oruç
bizimkinin bagaj acma tusu bozuktu. anahtarı acınca ufak bı tus yerınden kopmustu.malesef o tusuda kaybettık.bunun tamıratı yapılabılıyormu yoksa anahtar mı degısmeli.

Sanırım yeni anahtar almanız gerekecek :)

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

merhaba caner iyi bir televizyon tamircisi bunu halleder oraya bagaj düğmesine bi düğme yapar fakat görünüş pek estetik olmaz o ayrı.

Yorum bağlantısı
Caner Kırmızı

aslında 2 lehimlik işi vardı ama tuşun kaybolması kötü oldu.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Koray Şimşek

ford'un resmi web sayfasında yedek parça fiyat listesine ulaştım. fakat malzemenin kodunu bilmediğimden anahtar fiyatını çıkaramadım. Focus I anahtarının yedek parça bilgisini bilen var mı? parça numarası veya parça adı.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ali Temizsoy
ford'un resmi web sayfasında yedek parça fiyat listesine ulaştım. fakat malzemenin kodunu bilmediğimden anahtar fiyatını çıkaramadım. Focus I anahtarının yedek parça bilgisini bilen var mı? parça numarası veya parça adı.

Arkadaşlar bugün urfada anahtarcıda kumandasız anahtarı 75 tl ye yaptırdım.Kumandalı olanıda 150 tl imiş.

:D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...