İçeriğe Yönlendir

Zorunlu Trafik sigortası

Cavit Doğan

Recommended Posts

Cavit Doğan

Bugün acenteden aradılar,(axa) Zorunlu trafik sigotamın günü doluyormuş..Eski poliçem + sigorta ile birlikte 195 ytl idi..

Yenisi için 250 ytl dediler niye bu kadar dedim, :huh: Yıl içinde üç kere zamlandı dediler..Ne dersiniz fiyat normalmi.

Başta Nevşehirdeki sigortacı büyüğümüz olmak üzere :nazar: yorumlarınızı bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Emmi Ltd.Şti.'den gelecek yanıt doğrultusunda hareket edebiliriz. :nazar:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Allianze dan çekici hizmeti paketi dahil bir üst seçenkte yaptırmıştım 200 civarı idi. Tarfik sigortasına serbets fiyat geldi yani isteyen sigorta + - %15 ve muhtelif ilave paketli yapabiliyor, bence inceleyin. İstanbul da acente tavsiyesi lazım ise yardımcı oluruz, Emmi bi yazsın da...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Cavit Ağa.. TC kimlik no ve plaka olmadan bilgi vermem yanlış olur... Yanlış fiyat verebilirim..

Özelden atarsan bunları.. Seve seve cevap veririm...

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
(düzenlendi)

Sağolun arkadaşlar..

250 liralık ücreti itiraz ederekten kabul ettim.. :) İtiraz ettim, çünkü İki ay sonra kaskom doluyor. Kasko poliçemede faiş fiyat uygulamasınlar diye.Yani kaz gelen yerden tavuk esirgemedim..Yalnız büyük bir sorun var, Bu kaz meselesini onlarda benim düşündüğüm gibi düşünüyorsa vay benim halime.. :lol: (Emminin affına sığınaraktan) :D

(Düzenleme nedeni: İmla hatası)

tarihinde Cavit Do?an tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

167 lira abi...

Müşteri kaz değildir ya... Öyle gören yolacak kaz bulamaz.. :lol:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
167 lira abi...

Müşteri kaz değildir ya... Öyle gören yolacak kaz bulamaz.. :D

167 liramı.. :lol: Vayyyy..

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

Ben bugün fiyat aldım.trafik sigortası %10 hasarsızlık indirimli.

Bşak=162 ytl

Kç = 153 ytl

Asa = 145 ytl

Aksa ya yaptırmaya karar verdim.

klavyede sorun olmuş.başak,koç ,aksa demek istemiştim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Cavit aga, trafik ve kasko fiyatları birbiri ile ilntisizdir, bence 250 ytl lik teklifi kabul etme derim.

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Bşak=162 ytl

Kç = 153 ytl

Asa = 145 ytl

klavyede sorun olmuş.başak,koç ,aksa demek istemiştim

Bahadır bey, bu fiyatlar düz fiyat olabilir..Bana söylenende + trafik sigortası diye birşey daha var, yani teminatı birazdaha arttırıyormuş..

Cavit aga, trafik ve kasko fiyatları birbiri ile ilntisizdir, bence 250 ytl lik teklifi kabul etme derim.

Acente aynı ama..Eğer trafik sigortamı başka yerde yaptırırsam bir şekilde acısını kaskoda çekerim diye düşündüm.. :lol:

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir
Bahadır Bey... yaşa göre de değişiyor fiyatlar...

Mehmet Bey,

yaş büyüdükçe fiyat ne yönde değişiklik gösteriyor.Tecrübeyle bağlantılı ise düşmesi lazım.Başka bişey aklıma gelmedi şimdilik.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Düşüyor Bahadır Bey... Ama bu basit bir uygulama değil.. yılların istatistiki bilgileri doğrultusunda hareket ediliyor...

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

ya bu trafik sigortası çok ilginç aynı piyasa bedeli olan iki araçta ruhsatta otomobil yazan kamyonet yazana göre daha ucuz ne alaka anlamadım..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ya bu trafik sigortası çok ilginç aynı piyasa bedeli olan iki araçta ruhsatta otomobil yazan kamyonet yazana göre daha ucuz ne alaka anlamadım..

Bedelle alakası yok ki.. Ferrari ile Hacı Murat da aynı.. :rolleyes:

Burda olay aracın bedeli değil.. Kazalarda zarar verme ihtimalleri, hatta istatistikleri...

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Benimki de dolmuştu. Hatta 2 gün gecikmeli gittim. Bir de %5 gecikme cezası aldılar. Size tavsiyem geciktirmeyin arkadaşlar. Toplam 128 ytl ödedim. Aksigorta. Benimki biraz düşük mü ne?

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Bedelle alakası yok ki.. Ferrari ile Hacı Murat da aynı.. :)

Burda olay aracın bedeli değil.. Kazalarda zarar verme ihtimalleri, hatta istatistikleri...

hmm peki aynı kişiye ait araca niye farklı oluyorki, sahibi aynı, sadece birinin ruhsat otomobil diğeri kamyonet :)

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

ben aracı alırken ( 1 ayı biraz geçti) güneş sigortadan ilk sigorta mı 165 ytl ye yaptırmıştım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kamyonet bir kazada çarptığı araca daha çok hasar verdiği ve hasar priminin otomobile göre yüksek olduğu için...

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Koç alyanz 170 e yapıyor abi
167 lira abi...

Bşak=162 ytl

Kç = 153 ytl

Asa = 145 ytl

Benim Vw iki hafta önce yapıldı 120 YTL.
ben aracı alırken ( 1 ayı biraz geçti) güneş sigortadan ilk sigorta mı 165 ytl ye yaptırmıştım.

Arkadaşlar bilgiler için teşekkür ederim..Ben pahalı yaptırmışım, ama acente ısrarla fiyatın doğru olduğunu zam geldiğini ve yeni düzenlemeler yapıldığını söylüyor, Bende araştırdım ve doğru çıktı. Bilginiz olsun..

İşte bilgi : http://www.guncelhaber.com/Ekonomi/Buyuk-I...rtti-95032.html

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu bilgiler ışığında, İlden - ile nakliyat firması aramaya başlayacağım :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...