İçeriğe Yönlendir

Aracınız kaskolu mu?

Osman Bala

Arac?n?z kaskolu mu?  

302 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Firuz Şahin

2001 Focus ghai için full kasko su 730 tl 8 taksit e yaptırdım iyimi kötümü vallahi bilemiyorum parama acımadım desem yalan olur

Yorum bağlantısı
Taner Dağlıgil
(düzenlendi)
2001 Focus ghai için full kasko su 730 tl 8 taksit e yaptırdım iyimi kötümü vallahi bilemiyorum parama acımadım desem yalan olur

Acenteden acenteye fark var sanırım fiyat konularında. Gerçi bu farklılık neye göre onuda bilmiyorumda..

Araç kundaklama olayları artmaya başladı, benim arabama birşey olmaz demek yanlış olur şu dönemde. Yaptırmak lazım

tarihinde Taner Da?l?gil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Caner Üstün

Kaskolu olması elbette insana güven verir. Ama istenmeyen şey başınıza geldikten sonra şirket kendini düşünüyor. Müşteri memnuniyeti gibi bir şeye inanmıyorum. Acenta memnuniyetine inanıyorum. 30 Ekim 2009 tarihinde kayınpederim şehir içinde zincirleme bir kazaya karıştı. Kırmızı ışıkta beklerken arkasındaki araca, arkadan çarptılar,kayınpeder de önündeki araca çaptı. Yani sıralamada toplam 4 araçta önden ikinciler. Araç önden ve arkadan baya bir hasar aldı. (2008 Chevrolet Aveo 1.4s) Kasko değeri 21 bin, 2.el piyasa değeri 17 bin, tamir masrafı kdv dahil 10.500. Perte çıkmasını beklerken (ekspertizin de görüşü de böyleydi) demezlermi tamir olacak diye. Adam memur emeklisi, Mart 2009 da 2008 model aracı bayiden 0 Km. alıyor 15 gün içine kasko yaptırıyor, 7 ay sonra suçsuz olarak kazaya karışıyor ve yeni arabasını tamir ettiriyorlar. Yalnız araç özürlü aracı. Belki bu nedenle aracı perte çıkartmadılar. Ama ne olursa olsun sonuçta biz mağduruz.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Yilmaz Özbay

İstanbul gibi yerde kaskosuz arabaya binilirmi nezaman neyin nerede geleceği belli değilki.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...