İçeriğe Yönlendir

Fiesta mı? corsa mı?

Selçuk Aluç

Recommended Posts

Guest Sinan Akg
onuda düşündüm ama lpg de çok yakıyor en mantıklısı dizel dizel daha az yakar lpg den

10litre yakıcak aşşağı yukarı.1.60x10= 16 ytl.Kmde 16 ykr. Dizel ne kadar yakıcakki?

Yorum bağlantısı
Selçuk Aluç
10litre yakıcak aşşağı yukarı.1.60x10= 16 ytl.Kmde 16 ykr. Dizel ne kadar yakıcakki?

dizelde 4 litre yakıyor 100 km de

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Siz bilirsiniz.Bakımıda 600ytlden başlar...4litreden kazandığınızı verirsiniz.Fikir sizin güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Selçuk Aluç
Siz bilirsiniz.Bakımıda 600ytlden başlar...4litreden kazandığınızı verirsiniz.Fikir sizin güle güle kullanın.

ben mercedes benz de çalıyorum otomotiv teknisyeniyim

bakım sorun değil benim için hallederim yeterki az yaksın

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Hayırlısı olsun o zaman.Mercedes benzimi göstermeye gelirim size o zaman.

Yorum bağlantısı
Selçuk Aluç

ayrıca 600 ytl dediniz nedir açarmısınız?

Hayırlısı olsun o zaman.Mercedes benzimi göstermeye gelirim size o zaman.

buyurun gelin ist mahmut bey has otomotiv

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Ben şirket arabaları clioları goturdugumde 450 ytl alıyorlardı rutin.Çok km yapıyorduk ama.Turbo filan arızalanmıştı 600 ytli bulmuştu.Enjektorlerde cabası.

Yorum bağlantısı
Tolga Sansar

selcuk bey bende 2005 dızel fıesta kullananlardanım ve sehır ıcı 4 lıtre bu arabayla cok zor sehır dısı dumduz ruzgarsız bır yolda vede 88 ıle ancak dolayısıyla verılen yakıt tuketım oranlarına cokda ınanmayın

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

bence de dizel yerine lpg sizin için daha mantıklı hem kendi aracınızı kullanmaya devam edeceksiniz hem yakıt ekonomisi yapmış olacaksınız hemde bir alt sınıfa gecmemiş olacaksınız

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Şehiriçi kullanacaksanız 4 litre çok hayali bir rakam. Eski Fiesta olacaksa bence Fiesta bu sınıfın en kötüsü. Gitmiyor, devirlenmiyor ne yapmak istdiği anlaşılmıyor. Ayrıca son derece kalitesiz bir iç mekanı var. Ekonomi yapılacaksa en cazibi Clio. Getz de çok daha iyi bir alternatif...

Yorum bağlantısı
Selçuk Aluç
selcuk bey bende 2005 dızel fıesta kullananlardanım ve sehır ıcı 4 lıtre bu arabayla cok zor sehır dısı dumduz ruzgarsız bır yolda vede 88 ıle ancak dolayısıyla verılen yakıt tuketım oranlarına cokda ınanmayın

orası öyle ama ilk defa dizel kullanıcam bende pek bilmiyorum açıkcası

benim corsam vardı

bi daha mııı

aman allah korusun .

neden öyle dediniz bi sorun mu oldu corsa ile ?

Şehiriçi kullanacaksanız 4 litre çok hayali bir rakam. Eski Fiesta olacaksa bence Fiesta bu sınıfın en kötüsü. Gitmiyor, devirlenmiyor ne yapmak istdiği anlaşılmıyor. Ayrıca son derece kalitesiz bir iç mekanı var. Ekonomi yapılacaksa en cazibi Clio. Getz de çok daha iyi bir alternatif...

ortalama kaç yakarki 6 yaksın şehir içi

ama benim focus 10 litre yakıyor şehir içinde

eger alcagınız arac 2005-2006 ise corsa

2005 2006 alıcam ama neden özellikle corsa dediniz?

arkadaşımda 207 var 1.6 dizel yol bilgisayarında bakıyorum gayet guzel anlık yakıt tüketimini gösteriyor hoşuma gitti onu öle gürüp te hala benzinli arabaya binmek bana mantıksız geliyor

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
İlker Demir

Fiesta uzun yolda 3,8 litre/ 100 km , şehir içi 5,7 litre/100 km yakar. Opel corsa da hemen hemen aynı yakar. Vergileri farklıdır. 2005-2006 model corsa 137,5 TL ,aynı model fiesta 245 TL ( 6 aylık vergi). ikisinin gücü aynı. Değişik bir açıdan yorum tabii ki benimki. İlk olarak ekonomi demişsiniz. O zaman corsa tabii ki.

Ben bunları yazarken zaten seçim yapıp almışsınızdır hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...