İçeriğe Yönlendir

Kasko Şirketiniz Hangisi ?

Emre Gülşen

Recommended Posts

Onur Çiftçi

Basak sigortalıyız, mini hasar oldugu icin bugune kadar basımız agrımadıgı ıcın bır araba pert ettik baska bir arabamızı caldırdık ikisindede sıkıntı cıkarmadan o gunku pıyasa degerinden daha fazla bir para odedıler arabalarla yetinmedik evide basak sigorta yaptırdıkk saka gibi olucak yaptıktan 1 ay sonra catı aktı 7 mılyarlık bir hasar cıktı nedir bu basagın bizden cektigi gibi bir durum oldu :nazar: birde sehırler arası yolda telefonumun dogru durust cekmedigi bir yerde kamyoncu arkadasların yola bıraktıgı takoz yuzunden seyır halındeyken tas arabanın altına gırıp kartelı kırmıstı 30 dk ıcınde cekıcı gonderdıler ankaraya cekıcı usutunde gelmıstım bırde araba vermıslerdı 1 haftalıgına kendı arabamızı alana kadar hıc sıkıntılı durum yasamadık basakta tecrubelerımız boyle oldu memnunuz

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

dün tatil dönüşünde sigortacı bi abimizle konuştuk da oda başağı çok övüyo acaba fiyatları nasıl ben ak sigortadan yaptırcaktım fiyatı düşük hemde auto king hizmeti vardı ama babam tutmuş axa ya yaptırmış :) seneye başaktan mı yaptırsak

Yorum bağlantısı
Talip İnal

Çalıştığım şirket, Başak Groupama acentesi. Başak Groupama'nın verdiği hizmete karşılık fiyatları da makul düzeyde. Özellikle, hasar geçmişi olmayan sigortalılarda fiyatlar oldukça uygun çıkıyor. Ancak, 1 yılda 2 ya da daha fazla hasar olmuşsa prim oldukça yükseliyor. Bir anlamda o poliçeyi yapmak istemiyor.

Yorum bağlantısı
Ömer Açay

bende cuma günü başak(550 ytl) axa(535 ttl) ak sigortadan(520 ytl ) fiyat aldım.allıanz 454 ytl fiyat verdi.ona yaptırdım.kasko ful.aksesuarlarıda kaskolattım.%30 hasarsızlık indirimim vardı

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ersin Gülergün

9-10 yıldır anadoludayız %60 indirimli gayet memnunuz.. servis bile tavsiye ediyor: ))

Yorum bağlantısı
Mustafa Sarı

başak sigorta. Ben ve ailemin diğer üyeleri başak sigorta. Ne zaman işim düşse hiçbir zaman pişman olmadım. Her defasında işlerini gayet iyi yaptılar. Ama gelecek kasko döneminde Emmiye bi özel mesaj atmayı düşünüyorum.:D

Yorum bağlantısı
Kıvanc Sefa

Geçmiş olsun arkadaslar..

Bende aracımı yeni aldım ve askeri personel olduğu için Axa Oyaktan yaptırmayı düşünüyorum..Aracın yedek anahtarı kayıp fakat kasko bunun sorun olmayacağını ve hatta araç çalışır durumda çalınsa bile masrafın % 75 nin karşılanabileceğini belirtti..Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz alabilrmiym??

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bende aracımı yeni aldım ve askeri personel olduğu için Axa Oyaktan yaptırmayı düşünüyorum..Aracın yedek anahtarı kayıp fakat kasko bunun sorun olmayacağını ve hatta araç çalışır durumda çalınsa bile masrafın % 75 nin karşılanabileceğini belirtti..Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz alabilrmiym??

Axa Oyak değil artık.. Sadece Axa..

Diğer konuya söyleyecek bişey yok.. Karşılıyorlarsa, ne güzel..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Abdülkerim Demir

parsızlıktan yaptıramadık maalesef. kaskosusuz.

Yorum bağlantısı
Muhsin Küçüktuna

Kaskom Genel Sigorta'dan. Ancak listede göremedim.

Yorum bağlantısı
Yakup Amanvermez

Benim kasko şirketi de Dubai Group ama göremedim.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Pek sık tercih edilen bir şirket değil sanırım.

Yorum bağlantısı
Misafir

İlk defa araç çalışır haldeyken çalınması durumunda masrafın %75'nin ödendiğini duyuyorum. Şimdiye kadar gördüğüm bütün poliçelerda aracın anahtar içerisinde unutulması nedeni ile çalınması teminat haricidir yazıyordu. aracın çalınması sonucu araç piyasa bedelinin %75'nin ödenmesi gibi bi şart varsa poliçenizde ozaman çok güzel.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Mahmut Şahin

En düşük fiyatı verdiği için Liberty sigortayı seçmek zorunda kalmıştım. şimdilik ihtiyaç duymadık. inşallah kasko poliçem hiç bir zaman lazım olmaz.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

10 yıl üstü araçlardaki kasko sıkıntısını giderdiği için emmi sigorta

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Forumdaki "Alyans" kullanıcıları artmış... Niye acaba? :)

Bir çok yere sordum, ya direkt olarak 10 yaş üstü araçları yapmıyoruz dediler ya da çok yüksek fiyatlar söylediler. Bir de emmiye soralım dedim, yaparız dedi, yol gösterdi ve yaptık. Yani koskoca kayeride sigortacı bulamadık, gittik bir nevşehirliye yaptırdık. Ama pişman değiliz.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Bıyıklı kasko :)

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şimdilik kaskosuz gezenlerdenim :)

8bin'liralık aracım varken bile bin liralık kaskomu yaptırıyordum.

Çalınsa, pert olsa 8bin'i kim verecek bana?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

8bin'liralık aracım varken bile bin liralık kaskomu yaptırıyordum.

Çalınsa, pert olsa 8bin'i kim verecek bana?

Emmi :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi :p

E been yazacaktım... Sen yazmışsın :D

Bıyıklı kasko :)

Hatamı yaptım diye düşünüyorum... Bu ne kardeşim.. tüm haklar aynı anda kullanılmaz ki..

Arkaya çarptılar, aç dosya..

Kapı çizik, yaz beyan...

Cam kırık, orijinal isterim...

Kiralık araba 5 gün yetmez 7 gün isterim, Çağlar efendi arabayı toplamasın aşk vadilerinde gezsin, sonra dönün kaskocuya kiralık araba süresini uzat... :)

Sigortalı dediğin, peki abi demesini bilecek... olmuyor dedin mi.. Hımm.. demekki olmuyormuş diyecek.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...