İçeriğe Yönlendir

Mondeocu Arkadaslarin Dikkatine

Burak Olur

Recommended Posts

Mehmet Barın
20.000 ytl ye böyle ibr arabayı satmaya razı olan birisi, 20.500 den sağa sola haber salarak neden 1 hafta beklemez anlamam. Umarım galeriden alan yeni sahibi ruhsatı üzerine alır!

Galeride şu an 29500 fiyatla yeni sahibini bekliyor. :D

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
Alınır alınır hem de o biçim alınır.

2005 trend 28500 km'de orjinal mondeo dizel.

Arkadaş galeriye satıp gelmiş,kaça mı?20,000 ytl'ye.

:selo::selo::selo:

beni neden bulmazki böyle ucuz arablar anlamam ki...

bence mondeonun dizelini alın derim yalnız güzel bir yere içini dışını detaylı inceletip alın.mondeoların dizelleri transit motoru valla uçak gibi gidiyor.

Yorum bağlantısı
Burak Olur
hayırlı olsun. fiyat nedir acaba. diğerlerine yakın mı...

20.750 ye el sıkıştık.

hayirli olsun. guzel secim. kronik sorun olarak yasayacaginiz bazi seyler var, kilit sistemleri sacmalayabiliyor bazen mondeolarda, ona dikkat gerek, wd40 bulundurmakta fayda var, polen filtresi degisirken, cam onundeki bakalitleri kirarlarsa (ki kirmamak mumkun degil bence), araba iceriye su aliyor, bakimda bunu ozellikle belirtmenizde fayda var, yakiti bildiginiz yerden alin, bence deponun dibini gostermeyin araca basinizi agritabilir (agritmayadabilir ama ben riske girmem). lastikte continental cok guzel sonuc veriyor, ama forumda lastik konusunu benden cok cok daha iyi bilen abilerimiz var, bilgi vereceklerdir.

bir de spoiler bulursaniz, kimseye gostermeyin, saklayin, fotograflarda da fotoshop'layin belli olmasin. bir sabah kalkarsiniz ve bir bakarsiniz yerinde yeller esiyor :D.

Tesekkurler Muhlis Bey, bu wd40 dediginiz sanirim yag olsa gerek, belli bir marka mi yoksa onereceginiz bir marka var mi?

ve forumda Ankarada bu tür bakımları yaptırmam için onerilecek yerler var mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
bu wd40 dediginiz sanirim yag olsa gerek, belli bir marka mi yoksa onereceginiz bir marka var mi?

Bir çeşit yağdır.. Markası Wd40'tır..

Yorum bağlantısı
Burak Olur
Hayırlı olsun.Mehmet bey gibi;

Fotoğraf isteriz,kaça aldınız,niye aldınız,nasıl aldınız,aracın özellikleri ne?

Resimlerini falan cekmek nasip olmadi ama en kisa zamanda cekip araclar linki altina ekleyecegim.

Ozellikleri ise sanirim 6 airbag yan kapılarda göremedim, 2 ortada 2 arkada 2 onde. yol bilgisayarı yok, park sensoru yok klasik trend işte.

BMW 3.16ti compact vardi cok güzel bir LPG sistemi yaptirmiştim az dfa yakıyordu bir alıcı cıkınca verdim sonra mondeo da karar kıldım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...