İçeriğe Yönlendir

Uzun zaman sonra beğeninize sunabildim :)

Ali Gürsoy

Recommended Posts

Ali Gürsoy
(düzenlendi)

uzun zaman oldu nerdeyse bu siteye üye olalı ve siz değerli ark.larım dan olduk ça önemli şeyler öğrendim biraz geç kalmış olsam da alın size göz bebeğimi sunuyorum gözleri bilodan nakil oldu :) çokda güzel oldu...

21042008183cr0.jpg

w2592.png

21042008184bw4.jpg

w2592.png

31102008248cr6.jpg

w2592.png

31102008249tb5.jpg

w2592.png

20012008020cw3.jpg

w1944.png

07112008268bb7.jpg

w2592.png

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
D
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

saolasın o şekilde açılıyo ama ben beceremedim nasıl oldu anlamadım yaa :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Resimleri eklerken 600x800 seçeneğini işaretleyin lütfen.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Resimleri eklerken 600x800 seçeneğini işaretleyin lütfen.

işaret ledim ama olmadı resim ekle ikonundan yaptım onudada sistem hata verdi bende web adresi ekle den yolladım bunlar oldu

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Erdemin verdiği linklerden resimi açın, forum için verilen linki mesajınıza yapıştırın.İkinci link resimin yanında.

Yorum bağlantısı
Mustafa Sarı

iyiki arkadan çektiğin fotoda plakayı kapatmışsın. :) :lol2:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
OV olması çok güzel ama stil pakette kapı kolları ve aynaların siyah plastik olması kötü. Hadi kapı kolları neyse de aynalar çok sırıtıyor.

dimi abi sorma ya bi hevesle resimlerini koyuyum dedim arabanın birsürü aksilik oldu bende şimdi bakınca gördüm ov ne acaba hemen düzeltiyorumm kusura bakmayın ark.lar acemilik diyelim buna bence :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Güle güle kullanın...

saolun teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Kazasız belasız kullanın. :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

saolun teşekkür ederim umarım kimseler kaza yapmaz :)

Yorum bağlantısı
Aykut Aydoğdu

aracınız çok güzel güle güle kullanın :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
OV olması çok güzel ama stil pakette kapı kolları ve aynaların siyah plastik olması kötü. Hadi kapı kolları neyse de aynalar çok sırıtıyor.

bencede araçla en azından aynı renkte olsa iyi olurdu,jantlar sonradan alındı galiba

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
bencede araçla en azından aynı renkte olsa iyi olurdu,jantlar sonradan alındı galiba

boyatmayı düşünüyorum aslında ama su aralar pek müsait değilim jantlar orj.jant. Sıfır alındığında sunroof sisfarı ve çelikjantlı olarak alınmış aynısının siyahı da arkadaşımda var

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

boya değilde krom daha çabuk uygulanabilir,tabi zevk meselesi

jantlar pek bu araçlarda rastlamadımda genelde 5 kollu ghia jantı oluyor,sunroof güzel

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
:lol2:

Güle güle kullan arkadaşım. Farlarıma iyi bak :)

saol sefa abi dediğin gibi yeni bi hayat buldu senin farlar :mellow: st jant da kafamda yer yapmaya başladı bende satılmassa ankaradaki jantları alıcam olmadı yaza dört kapı st olarak giricek hayırlısıyla bizim focus

boya değilde krom daha çabuk uygulanabilir,tabi zevk meselesi

jantlar pek bu araçlarda rastlamadımda genelde 5 kollu ghia jantı oluyor,sunroof güzel

2005 deki pakette genelde hep bu jantlar var galiba tarabyada 3 veya dört tane araç olması lazım hep bu jantlardan görüyorum ama dediğin gibi keşke ghia jantı koysalarmış süper olurmuş

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan

ben beğendim arabayı. sunroof ve jantlar hoşuma gitti.

bu renk arabaya krom uygulama gitmez. bence en güzeli gövde rengine boyatmak olacaktır siyah renkli yerleri...

güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

güle güle kullanın. teypten memnun musunuz? birkaç gün önce gaziantepte fiyatını sordum 1050 TL imiş.

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

güle güle kullanın. farlarda güzel olmuş. model trend in stil paketi mi oluyor.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
güle güle kullanın. teypten memnun musunuz? birkaç gün önce gaziantepte fiyatını sordum 1050 TL imiş.

saolun gayet memnunum doğrudur fiyatıda o civarlarda olması lazım

güle güle kullanın. farlarda güzel olmuş. model trend in stil paketi mi oluyor.

evet abi trend in stil paketi yapmışlar bende yaza doğru trend in st paketi yapmak istiyorum :)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Güle küle kullan..Ghia'dan pek bi farkı kalmamış.. :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

saol abi bikaç fark var işte onlarda zamanla kaybolur heralde :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...