İçeriğe Yönlendir

Uzun zaman sonra beğeninize sunabildim :)

Ali Gürsoy

Recommended Posts

Mert Can Üzger

Ali Bey merhaba. Öncelikle kazasız belasız kullanına aracınızı. Benim dikkatimi çeken bir konu var. Bazı resimlerde aracın plakası APP bazılarında ise standart plaka. Tahmin ediyorum ki daha sonradan App plaka yaptırmışsınız. Bu işlemin maliyeti ne oldu? App plakalar çift mi yoksa tek mühürlü mü? Saygılar...

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Ali Bey merhaba. Öncelikle kazasız belasız kullanına aracınızı. Benim dikkatimi çeken bir konu var. Bazı resimlerde aracın plakası APP bazılarında ise standart plaka. Tahmin ediyorum ki daha sonradan App plaka yaptırmışsınız. Bu işlemin maliyeti ne oldu? App plakalar çift mi yoksa tek mühürlü mü? Saygılar...

saolun allah hepimizi kazasız günlerde yaşatsın evet sonradan yaptırdım 100 tl civarı oldu .benim app lerde tek mühür var kısacası trafik şubesine göre değişiyo benimki k.çekmece şubesi ve vermiyo ama ark.ımın aracı b.taş şubesinden alınmış onun app ler çift mühürlü

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Bazı araçlarda görüyorum da APP yaptırdık diye harfleri rakamları biçimsiz plakalar yaptırıyorlar. Sizinkinin yazı fontu ve şekli orjinal APP ile aynı. Çok beğendim. Plakaları yaptırmayı düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz bana?

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

benim aracın plakalarını galerici bi arkadaşım yaptırmıştı o gitmişti şubeye yani genelede galericiler veya trafik müşavirliği yapanlar kolaylıkla çıkartabiliyolar app plakayı bence tanıdığınız varsa daha ucuzada çıkara bilirsiniz ama yok diyorsanız presedür nedir onu öğrenir yardımcı olurum .

Yorum bağlantısı
Musa Can Koca

Bence bu Jantlar Ghia jantından daha güzel ve daha spor benim çok hoşuma gitdi

Kıymetini bilin aracınız çok güzel ;)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Kıymetini bilin aracınız çok güzel ;)

sağolun teşekkür ederim .Gerçekten severek biniyorum çok seviyorum onu :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Ali bey pioneer dvd ne kadara mal oldu acaba size... ;) Cebim kaşınmaya başladıda :)

Yorum bağlantısı
Sina Güran

Maşallah :)

Farlar çok güzel olmuş

Yan aynalar en acilinden gövde rengine boyanmalı

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Ali bey pioneer dvd ne kadara mal oldu acaba size... :p Cebim kaşınmaya başladıda :tap2:

ben 3 ay önce taktırdım 1300 e yaptırmıştım suan 1050 ile 1100 arası piyasada tavsiye ederim memnun kalırısınız usb de var 4 gb lık taktım cd ye gerek duymuyorum artık :tap2:

Maşallah :tap2:

Farlar çok güzel olmuş

Yan aynalar en acilinden gövde rengine boyanmalı

saol teşekkür ederim aklımda hep ama vaktim olmuyor ilk işim aynalar ve çıtalar olucak bu kesin kararım .sislerdeki kaşlarda hala kararsızım ama :tap2:

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Kıymetini bilin aracınız çok güzel

+1

Hiç oynamayın derim.

Teyp navigasyon desteği sunuyor mu?

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
:D navigasyon yok sanırsam ama windows işletim sistemi yüklenebiliyor teyibe ondan sonra navigasyonu yükleyebiliyosunuz
Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Pioneer, Sunroof ve farlar.. Çok güzel araç..Güle güle kullanın :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Ali Gürsoy
(düzenlendi)

bugun focusumun km si tamı tamına 66666 oldu üzülsem mi sevinsem mi bilmiyorum ama resimlerini çektim km nin saklıycam anı olsun diye :nazar:

17022009354fq6.jpg

w800.png

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selim Güneş
(düzenlendi)

Keyifli sürüşler.Allah kaza bela vermesin.

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

arkadaşın hyundai coupe'sinde 77777km yi görünce arabadan inip garip garip danslar etmiştik, videoya kaydetmiştik, bayağı eğlenmiştik :) :) :) :) :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Duruyorsa görelim videoyu.. :)

Ben focusunkini 111111'de çekmiştim.. Mondeo ile de geçtim orayı ama çekmedim galiba bunu.. :)

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
(düzenlendi)

aracınız çok güzel iyi günlerde kullanın ;):shok: st spoyler takarsan süper olur. birde kapı kollarını nikelaj, çıtaları ve dikiz aynalarını boyat. hatta bulabilirsen focus2 makyajsızlar için sinyalli dikiz takabilirsen süper olur.

tarihinde Deniz Tayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
aracınız çok güzel iyi günlerde kullanın ;):shok: st spoyler takarsan süper olur. birde kapı kollarını nikelaj, çıtaları ve dikiz aynalarını boyat. hatta bulabilirsen focus2 makyajsızlar için sinyalli dikiz takabilirsen süper olur.

teşekkür ederim . sade hali ile daha çok beğeniyorum satmazsam eğer st jantı ve yay dışında bi değişiklik düşünmüyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...