İçeriğe Yönlendir

Koltuk kılıfı

Mustafa Sarı

Recommended Posts

Okan Yücel

Kendim bizzat alıp kullanmadım fakat, yazın sıcaktan terlettiğini, kışın ise buz gibi olduklarını daha önce forumda yazılmıştı... Ayrıca resimde görüldüğü gibi araç koltuğuna "cuk" oturmuyormuş...

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

"Bütün binek araçlara uygundur" yazıyor ama Airbag ile ilgili hiç birşey yazmıyor, Yoksa benmi göremedim?..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Arkadaşlar buraya sadece fiyatı açısından gerçekten ucuz ve fırsat olduğunu düşündüğünüz ilanların linklerini ekleyelim.Yani benim ihtiyacım olsa kaçırmazdım dediklerinizi.Anlayışınız için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
Herşey bir yana focusun içinde hiç güzel duracağını sanmıyorum bunların.

yavuz bey merhaba ben koltuk kılıfını profosyonel yapanlardanım ve çok da iddialıyım benim yaptığım işleri görseydiniz fikriniz değişmeyiple kalmaz bana neden hep tavsiye üzerine geldiklerinide görseniz daha iyi anlar ve farklı düşünüyor olurdunuz ... saygılarr.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

merhaba koltuk kılıfı konusunda profesyonel olarak sanırım bu forumda tekim.. bilgilerimi ve tecrubelerimi sizinle paylaşmak istiyorum kafanıza takılan konuları siz söleyin ben yanıtlarım.. :D herkese iyi sürüşler.... :D

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
merhaba koltuk kılıfı konusunda profesyonel olarak sanırım bu forumda tekim.. bilgilerimi ve tecrubelerimi sizinle paylaşmak istiyorum kafanıza takılan konuları siz söleyin ben yanıtlarım.. :D herkese iyi sürüşler.... :D

slm bende ankarada ikamet ediyorum bej renkli deri döşeme yaptırmak istiyorum arabama kışın ve yazın olumlu ve olumsuz yönlerini ve birde fiyatını yazarsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

birde unutmadan yazmak istiyorum bu forum bilgi alışverişi ve bilgilendirme üzerine kurulu olduğu için ben de sizleri bilgilendir mek istiyorum ankaradan koltuk kılıfı konusunda bir ihtiyacı olan olursa içcilik ,fiat ve kalite konusunda benim referansım olur.. saygılarrr

deri döşeme yapmıyorum ama yapan arkadaşım varr deri döşeme derken sunimi? hakiki derimi? kulanışı ben ce çok tavsiye etmem yazın terletme kışın soğuk olur aracınızın modelini ve markasını yazarsanız daha net bilgilendirme yapabilirim

Yorum bağlantısı
Mustafa Sarı

ilginize teşekürler ilker bey. Benim 2004 focus sedan arabam var. Orjinal kılıflarının kirlenmemesi için (malum çocuk olunca kirlenmemesi biraz zor) kılıf almak istiyorum. Daha önce tipo ma bi kılıf taktırmıştım köpekler gibi pişman oldum. kaydı durdu altımızdan. bizim araçlara uygun (deri olmayan) kılıfı nasıl seçeriz veya nerden buluruz ? Galiba ortopedik kılıf olması gerekiyor. Keşke ankarada olsaydım. internetten önerebileceğiniz marka çeşit varmı? Cevaplarsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
birde unutmadan yazmak istiyorum bu forum bilgi alışverişi ve bilgilendirme üzerine kurulu olduğu için ben de sizleri bilgilendir mek istiyorum ankaradan koltuk kılıfı konusunda bir ihtiyacı olan olursa içcilik ,fiat ve kalite konusunda benim referansım olur.. saygılarrr

deri döşeme yapmıyorum ama yapan arkadaşım varr deri döşeme derken sunimi? hakiki derimi? kulanışı ben ce çok tavsiye etmem yazın terletme kışın soğuk olur aracınızın modelini ve markasını yazarsanız daha net bilgilendirme yapabilirim

o halde döşemeleri bej olarak kalite ortapedik ve kaymayan bir koltuk kılıfı yaptırırsak maliyeti ne olur 2009 focus hb tşk.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
o halde döşemeleri bej olarak kalite ortapedik ve kaymayan bir koltuk kılıfı yaptırırsak maliyeti ne olur 2009 focus hb tşk.

merhaba şimdi bilmediğiz bişey var, koltuklara orta pedik kılıf olmaz koltuğun kendisi ortapediktir.ölçülerine göre hava yastıgı çıkabilecek.arka koltuklar katlanabilecek güneşten solmayacak, ,kullanım ömrü uzun ,yıkanmalarda kolay çıkıp takılanabilecek. kesinlikle kayma yapmayacak(takmatik)..arkadaşlarınıza dostlarınıza yapılan işten memnun kaldığınız için tavsiye edebileceğiniz bir kılıfın maliyeti (130) liradır . saygılarr

Yorum bağlantısı
Mustafa Sarı
merhaba şimdi bilmediğiz bişey var, koltuklara orta pedik kılıf olmaz koltuğun kendisi ortapediktir.ölçülerine göre hava yastıgı çıkabilecek.arka koltuklar katlanabilecek güneşten solmayacak, ,kullanım ömrü uzun ,yıkanmalarda kolay çıkıp takılanabilecek. kesinlikle kayma yapmayacak(takmatik)..arkadaşlarınıza dostlarınıza yapılan işten memnun kaldığınız için tavsiye edebileceğiniz bir kılıfın maliyeti (130) liradır . saygılarr

ortopedik kılıf olmaz diyorsunuzda bazı kılıflarda özellikle kenarlarda sünger takviyeleri var. sizin önerebileceğiniz bi marka varmı?

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

focusun özellikle 2 kasası ortopedik kılıfa çok müsait değildir değim gibi koltugun kendisi ortopedikdir.. herhangi bir marka bilmiyorum kendim haricinde ...

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
ortopedik kılıf olmaz diyorsunuzda bazı kılıflarda özellikle kenarlarda sünger takviyeleri var. sizin önerebileceğiniz bi marka varmı?

acele etmezseniz size volkswagen passat marka araca yaptığım krem renk kumaşı resim olarak beğeninize sunabilirim..resimlerden fikir üretebilirsiniz.. saygılar..

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
acele etmezseniz size volkswagen passat marka araca yaptığım krem renk kumaşı resim olarak beğeninize sunabilirim..resimlerden fikir üretebilirsiniz.. saygılar..

çok iyi olur bir kaçtane resim yükleyebilirseniz tşk.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
çok iyi olur bir kaçtane resim yükleyebilirseniz tşk.

kesinlikle yüklerim.. önemli olan oto kılıf konusunda iyi işcilikle nenasıl oluyor kanıtlamak istiyorum... saygılar...

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
(düzenlendi)

saygıdeğer abicim ekte yolladığım resimlerin tamamı 1998 ww passat a aittir. yapılan kılıf rahat sökülüp takılabilir (takmatik) yıkanabilir. özellekle kayma yapmayan kumaştan özel olarak dikilmiştir. saygılarımla...

[

tarihinde ?lker Kad?lar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Levent Ayhan

bence koltuk kılıfını araç üzerinde yaptırmak daha iyidir.hazır satılanlar koltuklara ya dar geliyor,yada bol.biraz maliyetli olur ama içinize siner hiç değilse..

Yorum bağlantısı
Okan Yücel

Bence çok güzel olmuş... İstanbul'da var mı bu işi iyi yapan bildiğiniz bir yer???

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
Bence çok güzel olmuş... İstanbul'da var mı bu işi iyi yapan bildiğiniz bir yer???

malesef yok okan bey ankarada olsaydınız yardımcı olabilirdim..saygılar

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tebrik ederim görünüş olarak orjinal döşemeden bir farkı gözükmüyor.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

Çok şanslıyım ankaradayım çok beğendim döşemeleri bende yaptırmak istiyorum ama gri yada bej karar veremedim. Yeriniz nerdeydi

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

teşekkür ederim belkide ilk referansım siz olacaksız .. bu forum bilgi alış verişi ve bilgilendirme olarak bilgimi ve tecrubelerimle yardımcı olmak isterim libya caddesi no:27 k.esat ankara (seyrankız öğrenci yurdu karşısı) (döşemeci oğlu).0312 4316356 .

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
Tebrik ederim görünüş olarak orjinal döşemeden bir farkı gözükmüyor.

mesajınızın karşılığı olarak mesaj yazdım ama gelmemişde olabilir burada yeni olduğum için daha kavrayamadın ....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...