İçeriğe Yönlendir

Koltuk kılıfı

Mustafa Sarı

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Yeriniz bana çok yakın birgün tanışmaya uğrarım.Bu arada mesajınızıda aldım :)

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
Yeriniz bana çok yakın birgün tanışmaya uğrarım.Bu arada mesajınızıda aldım :)

tamamdır o zaman beklerim... iyi günler

Yorum bağlantısı
Ruhan Özgen Özgür

İlker abi selam, nasılsın? Hatırlar mısın bilmem, Polatlı'dan İlhan'ın kardeşiyim ben. 2000 focus var bende, bir kılıf ayarlayabilir miyiz ona?

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

biri bana şaka yapıyor sanki ne tanıdıklarım na tanıyanlarım varmış bu forum da hayret ettim.. hatırladım seni merhaba.. ne gererkiyosa yardımcı olurum

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
Ilker bey, gercek deri doseme de terleme ve soguk tutma problemi yapar mi ? Ben gercek deri terletir ama soguk tutmaz, aksine gec isinir gec sogur diye biliyordum ama ?

merhaba.. (geç ısınır geç soğur) anlamı aynı şey işte geç ısınana kadar soguk tutar...

Yorum bağlantısı
Barış Çelik

Bende Fiesta cool 2008'in koltukları sert geldiği için wrc nin koltuk kılıflarını aldım ve hem o kadar rahatki bazen uyuyasım geliyor ve görsel olarakta çok harika görünüyor. Sizinle paylaşmak istedim kullandığım koltuk kılıfı fotoğraftakidir. Ve 2 ön tarafta ve ayrıca wrc'nin sattığı ürünler biraz pahalı ve ayrıca emniyet kemer yastıgı var şimdi ise almak istediğim wrc vites topuzu vites topuz kılıfı içinde mavi ışık yanıyor ve anten bunları da alınca tam teşkilat olacak. :good1:

ottsp7330.jpg

4070_buyuk.jpg

4064_buyuk.jpg

4073_buyuk.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Çelik

Muhsin vites topuzunda ışık orjinal kendisi yanıyor ama en kısa zamanda gösterecem olmadı gider kamereya çeker gösteririm. :)

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

göze hoş görünüyor bence ama kulanımıda önemli, hayırlı olsun yakışmış :kutlama:

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Erdal Yokarıbaş

Dün tdci ghia'yı nihayet aldım.Çok falza kullanamadım ama çok güzel bir arabaya benziyor. Koltuk rengi açık olduğundan kirlenecektir. İstanbul için tavsiye edebileceğiniz oto kılıfçısı varmı acaba?

Yorum bağlantısı

hayırlı olsun arabanız.kazasız cezasız kullanmanız dileğiyle.ilker abi (ilker kadılar) ankarada bu işi yapıyor.o size yardımcı olacaktır.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Guest Mehmet Agilli

Geçtiğimiz hafta koltuk kılıfı taktırdım, kılıf var diye söylemesem kimse anlamaz, süper oldu... Kılıf arayanara tek isim öneririm; İLKER KADILAR.. Teşekkürler İlker Bey.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Dün tdci ghia'yı nihayet aldım.Çok falza kullanamadım ama çok güzel bir arabaya benziyor. Koltuk rengi açık olduğundan kirlenecektir. İstanbul için tavsiye edebileceğiniz oto kılıfçısı varmı acaba?

Bence koltuk kılıflarını koltuklar kirlenince düşünün keyfini çıkarın şimdilik aracınızın.. :D

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Öylece kullanın bence, o kaliteli döşemenin keyfini çıkarın. Kılıf bence çok kötü görünüyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mahmut Türkmen
Geçtiğimiz hafta koltuk kılıfı taktırdım, kılıf var diye söylemesem kimse anlamaz, süper oldu... Kılıf arayanara tek isim öneririm; İLKER KADILAR.. Teşekkürler İlker Bey.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. ben de Ankaraya yolum ilk düştüğünde ilker beyin yanına uğramayı düşünüyorum. Benim endişem kaza anında hava yastığını yapılan kılıfın engellemesiydi sanırım bir şekilde o problemi çözdünüz. Mümkün olursa yapılan kılıfın fotolarını foruma yükleyebilir misiniz? ve eğer mahsuru yoksa maliyet ne oldu acaba?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Şenol Günseren

Selamlar,

ilker Bey focus1 lere uygun koltuk kılıfınız var mı?fiyat ve resim varsa yukler misiniz..tesekkurler

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Hafta sonu kosla halı ile koltuklara girişicem. eğer istediğim sonucu alamazsam bana da kılıfçının yolları gözükecek.

KOSLA-VANISH-MAKINE-HALI-SAMPUANI-900-GR_10698_medium.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mikail Sevinç
bence koltuk kılıfını araç üzerinde yaptırmak daha iyidir.hazır satılanlar koltuklara ya dar geliyor,yada bol.biraz maliyetli olur ama içinize siner hiç değilse..

çok doğru abi bende ölçtürdüm biçtirdim özel diktirdim kumaşınıda focus kumaşı kullandı kalite.. gören orijinal sanıyor ve diyorki abi buna bi kılıf al kirlenmesin:)

arka kemer girişlerinin çevresi özenle kesilip biçilmiş özellikle koltuk başlıkları hiç belli değil kılıf oldugu yakın zamanda foto paylaşıcam..

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Murat Yeşil

Arkadaşlar uzun süredir kılıf arıyordum, Ankarada İlker Kadılar, yani Döşemecioğlu Oto kılıf ı buldum. arkadaş sağolsun arabama özel kılıfı uyarladı. çok temiz işçiliği var.

Kıılflarıda gerçekten kaliteli. Bu şekilde işçiliğe 350-400 lira isteyende olmuştu. sağolsun ben 150 Tl verip tertemiz kılıf yaptırdım. Fotğraflarıda yüklüyorum, bu kadar güzel işçiliğe teşekkür etmek gerekir.

13042524.jpg

52030428.jpg

95648637.jpg

68941237.jpg

62067147.jpg

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Hamit Sakarya

İlker bey merhabalar.Focus 2 HB aracıma bende koltuk kılıfı taktırmak istiyorum.Bayramda ankaraya gelirsem bu işi yaptırmak istiyorum nasipse.Acaba fiyat ne olur.birde kaç saatde işim biter.

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Mehmet Göktürk

B6  passat araca koltuk kılıfı düşünüyorum ön arka. iki opsiyonum var iyi birşey yaptırıp orijinal gibi kullanmak, ya da kllimli gibi captur işi gibi hafif bir şey yaptırmak.  İstanbul'da neresi? kim kaça?

Ankara daki döşemecioğlu'nun ürünlerini istanbul'da kim takar? öyle operasyonu var mı?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Emre Şimşek

Daha önce Focus 2 koltuk kılıfı söken var mı? Sadece arka koltuğun kılıfını sökmek istiyorum.

Not: İstanbul'da her türlü oto döşeme için uğrayabileceğiniz İçerenköy sanayide amcamın oğlu var. Temiz işçilik ve dürüstlük garantisi veriyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...