İçeriğe Yönlendir

Yeni arabam mercedes e 200 avantgarde

Uğur Yorulmaz

Recommended Posts

Uğur Yorulmaz
Güle güle kullanın. Linkteki araç sizin aldığınız mı yoksa temsili olarak mı bu linki koydunuz?

evet çağlar abi benim aldığım araç bu temsili değil yani

Hayırlısı olsun bu benim bulduğum araba değilmi abi ya :D

evet sinanım senin bulduğun araç yani ne diyeyim demekki nasip olacakmış allah seni vesile yaparak bu aracı bana aldırdın allah razı olsun gerçekten çok güzel lokal boya dahi yok arabada herşey çalışır konumda

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
evet sinanım senin bulduğun araç yani ne diyeyim demekki nasip olacakmış allah seni vesile yaparak bu aracı bana aldırdın allah razı olsun gerçekten çok güzel lokal boya dahi yok arabada herşey çalışır konumda

Abi allah sendende razı olsun güle güle kullan kazasız belasız iyi günlerde :D Sevindim bu işe şimdi :D

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Güle güle kullanın...Eski aracınızla kıyaslayıp yorumlarınızı yazsanıza...Canımız çeksin biraz... :D

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

Hayırlı olsun.iyi günlerde kullanın inşallah.

Yorum bağlantısı
Uğur Yorulmaz
Güle güle kullanın...Eski aracınızla kıyaslayıp yorumlarınızı yazsanıza...Canımız çeksin biraz... :D

Anlatılmaz yaşanır desem uygun olurmu şaka bir yana gerçekten çok müthiş yapmışlar arabayı virajları alışı,geniş tur kabiliyeti,güvenli sürüş sağlaması herşey mükemmel allah sizede nasip etsin inş. gerçekten arabaya binince alışkanlık yapıyor.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Abi soğuk havalarda yokuşta otomatik şanzıman kaydırabilir yağ ısınana kadar sakın sorun var sanma :D

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Kazasız belasız güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
:D İyi günlerde Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Güle güle kullanın. :D

Araç özel üretim herhalde ilanda önden çekişli HB 5 kapılı yazıyor :)

Yorum bağlantısı
Uğur Yorulmaz
Güle güle kullanın. :nazar:

Araç özel üretim herhalde ilanda önden çekişli HB 5 kapılı yazıyor :D

ya ilana bakma ilanda mor yazıyor ama ruhsatta violin mavi lacivert olarak geçiyor.baya bi yanlış yazmışlar yani olsun ben beğendim ya boşver gerisini

Abi soğuk havalarda yokuşta otomatik şanzıman kaydırabilir yağ ısınana kadar sakın sorun var sanma ;)

sağol sinanım senden öğreneceğim daha çok şey var başını ağrıtırsam kusura bakma

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

aynısından bende istiyorum ama döşemeleri siyah olsun :nazar:

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Hayırlı olsun gercekten E serisinin en güzel kasalarından bitanesidir 210 kasa.Tavsiyem kesinlikle kaskosuz binmeyin ve kışın cok kullanmamaya gayret gösterin.

Tayfun bey bu konular hakkında biraz daha açıklayıcı olurmusunuz kusura bakmayın merak ettimde.

Yorum bağlantısı
Uğur Yorulmaz
Merhabalar Allah kaza bela vermesin :nazar:

Hala aklımdaki arabalardandır E200 ve 5 kasa :wub:

Allah sizlerede nasip etsin inş. daha güzellerini

aynısından bende istiyorum ama döşemeleri siyah olsun :rolleyes:

inş. alaattin kardeşim sende birgün kavuşursun döşemesi o kadar da önemli değil :)

Hayırlı olsun gercekten E serisinin en güzel kasalarından bitanesidir 210 kasa.Tavsiyem kesinlikle kaskosuz binmeyin ve kışın cok kullanmamaya gayret gösterin.

tayfun bey kışın çok kullanmamaya gayret gösterin derken neden acaba kullanmayalım bunuda açıklarmısınız gerçekten merak ettim.kasko konusuna gelince zaten diğer arabamda vardı aynı şartlar ve indirimlerle bunuda başlatacağım inş.

Yorum bağlantısı
Taha İlgen

aracın arkadan çekişli olmasından heralde. kar da gerçekten büyük sorun arkadan çekişli araçlar.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
inş. alaattin kardeşim sende birgün kavuşursun döşemesi o kadar da önemli değil :nazar:

teşekkür ederim Uğur bey.

Yorum bağlantısı
Uğur Yorulmaz
hayırlı olsun gercekten iyi seçim yapmışsınız bizde babama arıyoruz temiz bi tane ama fiyatlar cok yüksek siz kaça aldızınız acaba..kazasız belasız günlerde kullanın

sağolun ahmet bey 30000 TL'ye aldım ben bu arabayı allah sizede nasip etsin

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak
Biliyorsunuz Mercedes'in istisna modelleri dışında hemen hemen hepsi arkadan itişlidir.En ufacık bir dikkatsizlikte hemen spin atar tabi olay sadece dikkatsizliklede alakalı değil torku yüksek olan araçlar olduğu için pedal tepkilerini biraz daha yavaş yapmak gerekiyor bu dediğimi kışın mercedes kullanan arkadaşlar çok iyi bilir.Onun için Kışın cok kullanmamaya gayret edin dedim

Geçen kış kuzenimin 94 E200'le kalkış esnasında "gaza" gelerek biraz fazla gaz vermesi sonucu arabanın spin atması ve ardından kontrolü kaybetmesi ve yolun her iki tarafındaki kaldırıma sağlı sollu vurmasıyla 4 jantı kullanılmaz hale getirmesi sonucu kendisini başarısından dolayı takdir ettiğim olay.. :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bende topu topu bir kere arkdan çekişli araba kullandım :D oda yeni c 220 cdi idi test etmiştik hastası oldum u dönüşü yaparken az kalsın bariyerle haşir neşir oluyorduk o yüzden arkadan çekişlilerden tırsmıştım ki araçta çekiş kontrol vardı göya :)

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
(düzenlendi)

arkadan itişli olsunda şahin olsun valla onun zevki hiçbirşeyde yok. alıştıktan sonrada hiçbirşey olmaz.

tarihinde Alaattin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...