İçeriğe Yönlendir

Yeni arabam mercedes e 200 avantgarde

Uğur Yorulmaz

Recommended Posts

Okyay Pay

Gökteki yıldızı tanrı

yerdekini biz yarattık .

MERCEDES-BENZ

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

ahh keşke benimde olsa :fiuw:

Yorum bağlantısı
Taha İlgen
Gercekten muthış bır marka Mercedes.

Şoyle duşunun bir suru rakıbı var ama aslında rakıbı ve örneği yok dunyada.

Audı,Bmw,Porche vs vs Mercedesin Binek ürün gamındakı rakıpleri ama bu markaların HTA(Hafif ticari) ve Ticari araçları yok

Binek ve hafif ticari araçları olan rakibi VW var ama ağır vasıtada aracı yok.

Ağır vasıtada rakıplerı kım Man,Scania vs vs ama bu markaların binek aracı yok.

Otobuste zaten pazarda % 96 ile pazarın tartışmasız lideri

Dünyada tüm bu meziyetlere sahp başka bir marka yok benim bildiğim.

Yakında uçakta üretecek ondan korkuyorum:D

kısmen ona da girmiş durumda.bildiğim kadarıyla uçaklara motor üretiyor.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
İnşallah bi gün seninde olur kardeşim :lol2:

işaallah CUB um yaa. :blink:

Yorum bağlantısı
Akif Tanık

Allah (C.C.) kaza bela vermesin, hayırlı günlerde kullanın inşallah...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Guest Sinan Akg

Resim isteriz resim....Mercedes sport modda kaldığında özellik clk modellinde bu çok sakat işte hemen fırlıyor...Ancak şöle bişi daha var çok sağlam lastikle mercedes bmw gibi yanlamaz esp varmı bilmiyorum yalnız araçta ama var ise korkmadan kışın sür gitsin abi..Bizim e kasadan biliyorum bi sorun yaşanmıyor biraz konsolda ışıklar yanıp sönüyor aynen devam...Arka amortisörleri kontrol edilmedi dışa doğru bel verebiliyor.Deri koltukları bol bol besleyici kremle bakım yapılmalı yazın güneşin altına park edilmemeli...Perdiyodik bakımları kesinlikle aksatılmamalı eğer parça bulunmazsa söle abi bana bizim servisten yollasınlar.Ön farlar sararabilir bu kronik sorun c kasalardada var...Sis farlarıda sararır.Xenon yoksa kesınlıkle orjınal takılmalı ben silicek motoru yakan xenon görmüştüm o zaman 640 ytl idi...Aklıma gelen bunlar bol bol yazarım daha :D

Yorum bağlantısı
Uğur Yorulmaz
Resim isteriz resim....Mercedes sport modda kaldığında özellik clk modellinde bu çok sakat işte hemen fırlıyor...Ancak şöle bişi daha var çok sağlam lastikle mercedes bmw gibi yanlamaz esp varmı bilmiyorum yalnız araçta ama var ise korkmadan kışın sür gitsin abi..Bizim e kasadan biliyorum bi sorun yaşanmıyor biraz konsolda ışıklar yanıp sönüyor aynen devam...Arka amortisörleri kontrol edilmedi dışa doğru bel verebiliyor.Deri koltukları bol bol besleyici kremle bakım yapılmalı yazın güneşin altına park edilmemeli...Perdiyodik bakımları kesinlikle aksatılmamalı eğer parça bulunmazsa söle abi bana bizim servisten yollasınlar.Ön farlar sararabilir bu kronik sorun c kasalardada var...Sis farlarıda sararır.Xenon yoksa kesınlıkle orjınal takılmalı ben silicek motoru yakan xenon görmüştüm o zaman 640 ytl idi...Aklıma gelen bunlar bol bol yazarım daha :good1:

sağol Sinan kardeşim resim havalar biraz düzelsin inş. ekleyecem şimdi depoda yatıyor zaten bozuk havalarda pek çıkartmıyorum.Gerçekten dediğin gibi sport modda inanılmaz fırlıyor ya

1-Esp nin olduğunu nasıl anlayacağım

2-srs diye bişey var bu nedir

3-amortisörü nasıl kontrol edeyim veya ettireyim gerçi yani lastik alacam ama hangisini tavsiye edersin üzerinde michelin var

4-deri koltuklara nasıl bir besleyici krem alayım tavsiye edeceğin bir marka varmı

5-sol ön ve arka tekerleklerin bijonları eksik izmirde bulamadım bu konuda yardımcı olursan sevinirim.

6-xenon orjinalinden var ama mercek filen yok neden xenon koymuşlar anlamadım

bütün cevaplar için teşekkürler şimdiden diğer arkadaşlardanda mercedes hakkında bilgisi olan varsa beni aydınlatırsanız sevinirim.:)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Alper Aksakal
sağol abi teşekkür ederim

ama ruhsatta 136 kw yazıyor galericide öle dedi ben de tam bilmiyorum onların dediğini yansıttım

bende kompressor var 186 beygir bununda orjinali 136 beygir :good1: hayırlı olsun güle güle kullanın acilen uzun yola gitmenizi tavsiye ederim :):D o yola gidişi bir harika kaputtaki yıldızı izleyerek gitmek dahada harika :)

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal
sağol Sinan kardeşim resim havalar biraz düzelsin inş. ekleyecem şimdi depoda yatıyor zaten bozuk havalarda pek çıkartmıyorum.Gerçekten dediğin gibi sport modda inanılmaz fırlıyor ya

1-Esp nin olduğunu nasıl anlayacağım

2-srs diye bişey var bu nedir

3-amortisörü nasıl kontrol edeyim veya ettireyim gerçi yani lastik alacam ama hangisini tavsiye edersin üzerinde michelin var

4-deri koltuklara nasıl bir besleyici krem alayım tavsiye edeceğin bir marka varmı

5-sol ön ve arka tekerleklerin bijonları eksik izmirde bulamadım bu konuda yardımcı olursan sevinirim.

6-xenon orjinalinden var ama mercek filen yok neden xenon koymuşlar anlamadım

bütün cevaplar için teşekkürler şimdiden diğer arkadaşlardanda mercedes hakkında bilgisi olan varsa beni aydınlatırsanız sevinirim.:)

dilimin döndüğü kadarıyla ben size bilgi vereyim.

1-esp nin olduğunu bilmek için; kadran kısmında vdo yazar o kısımda aracı çalıştırdığınızda üçgen içinde ünlem işaretli sarı bir lamba yanar söner eğer böleyse şayet esp vardır.

2- srs (airbag) hava yastığıdır.

3- amortisörü bilmiyorum :D ama mercedeste mıchelinden şaşmayın benim mersodada mıchelın var çok memmunum.

4-deri koltukların en güzel bakım kremi ve besleyicisi SONAX deri koruyucusudur.kaliteli alman malı bende bunu kullanıyorum.

5-mercedes parçacıları var forumun birinde ben orayada üyeyim arkadaşlar çok yardımcı oluyor isterseniz yönlendiririm.

6-mercek olayı tahminim aksesuar olarak düşünüp koymamışlar bundan sonraki kasalarda w211 kasaların hepsinde mercek mevcut.eğer sizde mercekli far isterseniz satılıyor.

umarım birazda olsa yardımcı olabilmişimdir

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Mesoların far yapısı xenona göre deiye biliyorum. O yüzden rahatasız etmez mesela karşıdakini

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
Güle güle kullanın...Eski aracınızla kıyaslayıp yorumlarınızı yazsanıza...Canımız çeksin biraz... :D

Zamanında böyle yazmışım... :D Çekmiş demek ki?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Çukur
bende kompressor var 186 beygir bununda orjinali 136 beygir :f1: hayırlı olsun güle güle kullanın acilen uzun yola gitmenizi tavsiye ederim :):fiuw: o yola gidişi bir harika kaputtaki yıldızı izleyerek gitmek dahada harika :f1:

Haklısınız da ben sadece araçtan indiğimde görüyorum yıldızı. :secret:

Koltuğu öyle bi ayarlamışım ki karşımda kadran onun üzerinde yol ama 1mt önümü görmüyorum orada da park sensörü devreye giriyor :p

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

benim kompressore kardeş gelmiş :) hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
benim kompressore kardeş gelmiş :rolleyes: hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.

Teşekkürler Alper

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...