İçeriğe Yönlendir

Yeni makinemden kareler

Onur Demir

Recommended Posts

Onur Demir
Güzel fotolar Onurum emeğine sağlık :)

Burası bizim gittiğimiz pist değil mi ?

Sağol Can, evet orası. Bu akşam Draglar vardı. Çok iddalı araçlar vardı ancak soğuktan üşüyüp döndüm seyredemeden. Ama bi VTS den bahsediyorlar ne corvette bırakmış nede başka bişey.

ellerine sağlık Onur güzel resimler.

Sağol Lokman Abicim

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Onur resimler guzel, ben alakasiz bir seye takildim, o nasil bir vites tasarimidir arkadas, konsoldan "sey" gibi firlamis resmen ? :)

:f1:

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Onur resimler guzel, ben alakasiz bir seye takildim, o nasil bir vites tasarimidir arkadas, konsoldan "sey" gibi firlamis resmen ? :f1:

:):p Bir ara bunun benzeri 87 model Şahinlerde vardı yuh demiştim.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mustafa Özcan
(düzenlendi)

Çok güzel fotolar.Her biri diğerinden daha güzel.Emeğine sağlık.Gerçekten resimlere bayıldım... :) :) :)

Hangi makinayı kullanıyorsun? :unsure2: :unsure2: :unsure2:

tarihinde Mustafa_Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Onur güzel fotoğraflar kardeşim..

Foruma fotoğraf yükleme sıkıntılı olmasa bende açıcam böyle bi konu ama üşeniyorum :)

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Çok güzel kareler yakalamışsınız..

Emeğinize sağlık.. :nazar:

Yorum bağlantısı
Talip Eren

Fotoğrafcılığın yetenek işi olduğunun kanıtları resmen.Çok güzel kareler,tebrik ederim.Neredeyse hepsi duvar fotoğrafı olabilecek ustalıkta.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Çok güzel fotolar.Her biri diğerinden daha güzel.Emeğine sağlık.Gerçekten resimlere bayıldım... :) :) :)

Hangi makinayı kullanıyorsun? :unsure2: :unsure2: :unsure2:

Teşekkür ederim, Canon 400D kullanıyorum. lens olarakta f1.8 50mm , 18-55mm, 70-300 Tele makro kullanıyorum.

Onur güzel fotoğraflar kardeşim..

Foruma fotoğraf yükleme sıkıntılı olmasa bende açıcam böyle bi konu ama üşeniyorum :)

Sağol Fatih, imgur çok güzelmiş tavsiye ederim.

Çok güzel kareler yakalamışsınız..

Emeğinize sağlık.. :nazar:

Teşekkürler.

Fotoğrafcılığın yetenek işi olduğunun kanıtları resmen.Çok güzel kareler,tebrik ederim.Neredeyse hepsi duvar fotoğrafı olabilecek ustalıkta.

Çok sağolun, çok az kullanıyorum makinemi, aslında daha fazla zaman ayırmam lazım. Gören makineyi yenimi aldın diyor o derece az fotoğraf çekiyorum :D

Safariye mi çıktın?

sayılır Abi :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...