İçeriğe Yönlendir

Yeni makinemden kareler

Onur Demir

Recommended Posts

Samet Karabulut

sen yanlış mesleği icra ediyosun bence onur abi:D hep merak etmişimdir şimşek,yıldırım gibi anlık olayları nasıl yakalıyosun?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Onur eline sağlık.

Bir kaç tanesinde netlik yok.

Bazılarında ışık patlaması olmuş diyaframı biraz daha kıs.

Fıskıyeli olanı beğendim :good1:

Fotoğrafların altına exiflerinide eklersen iyi olur, Diyafram pozlama vs vs

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

İstanbul'a gittiğimde Üsküdar'da Salacak'ta kız kulesi konaklarında kaldım bir gece. Havuz kenarına indim, Kurdum tripodu. Ve 8-10sn lik pozlamaları ayarladım. Diyaframda duruma göre 4.5-5.6 arası bişeylerdi. Şimşeklerin çakacağını hissettiğim anda bastım deklanşöre. 10saniye gibi bir süre açık kaldığı için arada çakan şimşekler haliyle gözüküyor fotograflarda. Netlik ve ışık patlamaları konusuna gelince; Malum İstanbul Boğazı habire gemi geçiyor tepesinde ışıklar vs. Ve acayip yağmur ve rüzgar vardı. Tripodda somali spec acayip çelimsiz bişey. Vizörden çok zor şartlarda baktım bunada şükür. Ve alanım kısıtlıydı çok fazla açı yakalayamadım. Ha birde ek olarak; Fotograf çektiğim yerin tam önüne ip gerip birsürü CD bağlamışlar, Arada istemeden onlarada netlediğim oldu. ELimle onları havayakaldırıpta çektim hepsini.

Sadece fıskıyelerin olduğu fotoda gayet müsait ve temiz bir ortam vardı.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...

Onur abi, bence en güzel S2000 çıkmış. Tabi bunda benimde s2000 beğenmeminde +'sı büyük. Deklanşörüne sağlık. :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Onur abi, bence en güzel S2000 çıkmış. Tabi bunda benimde s2000 beğenmeminde +'sı büyük. Deklanşörüne sağlık. ;)

Sağol Burak, Yarışlar geç saatte başladı, 3-5 araç sonra hava karardı zaten iyice. Ama Asıl pazar günü yapılacak draglarda güzel kareler çıkar herhalde ;)

Yorum bağlantısı
Onur Demir
güzel resimler emeğine sağlık

Sağol Fatih.

Bugünkü Draglardan Fotoğraflar...

80988464.jpg

79094438.jpg

95209226.jpg

29635732.jpg

60518954.jpg

15852729.jpg

96484381.jpg

97324059.jpg

38188512.jpg

13925576.jpg

31372022.jpg

82283797.jpg

61180232.jpg

73274225.jpg

81665237.jpg

88686035.jpg

img6798u.jpg

51692157.jpg

img6785o.jpg

img6790.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özdemir Erten

Hondalar sayısal olarak iyi rakamlarda katılıyor herhalde drag yarışlarına :nazar: Güzel resimler elinize sağlık.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)
Hondalar sayısal olarak iyi rakamlarda katılıyor herhalde drag yarışlarına :) Güzel resimler elinize sağlık.

Teşekkür ederim, Bu draglarda fransızlar hem sayıca, hemde performans olarak iyilerdi. Fotograflardaki honda fazlalığı benden kaynaklı :)

Güzel kareler Onur yüreğine sağlık :good1:

Bi benim arabanın fotolarımı çekmedi bu adam :lol:

Sağol Can, Doğru dersin bi senin düldülü çekemedik ya. O akşamda Evren Abi'lerle gelincede artık son şansınıda tepmiş oldun :) Kardeşini ziyarete falan gelirsen artık bakarız :)

Edit: İmla

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özdemir Erten
Teşekkür ederim, Bu draglarda fransızlar hem sayıca, hemde performans olarak iyilerdi. Fotograflardaki honda fazlalığı benden kaynaklı :good1:

Honda hayranlığı devam ediyor herhalde sizde.İkinci bir Honda macerası olabilir mi? :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir
İmza çok şık olmuş, nasıl yapılıyor? Connect + As kamyonet harika...

Abi Photoshopla yaptım, Cihan Tiftik sağolsun :rofl: O öğretti, 1 saatte anca bi yazı yazdım :) Connect te blow off ta var cuff cuff baygınlık geçirtti bana, çok gereksiz çuflatıyordu.

Honda hayranlığı devam ediyor herhalde sizde.İkinci bir Honda macerası olabilir mi? :D

Aynen devam :D Dedim ya kısmet artık denk gelirse.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Abi Photoshopla yaptım, Cihan Tiftik sağolsun :D O öğretti, 1 saatte anca bi yazı yazdım :rofl: Connect te blow off ta var cuff cuff baygınlık geçirtti bana, çok gereksiz çuflatıyordu.

Türkçe karakterleri yazamazsan eğer worde yazıp kopyala yapıştır yap..Ç lerde ş lerde sorun olmaz.. :D Gerçi Onur Demir de sorun yok, başka şeyler için düşün..

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
(düzenlendi)

begendim gayet iyi ama sanki ışık ayarlamaların yetersiz gibi yada mercek ayarından dolayı netlik sorunu var gibi geldi bana biraz daha iyileştirebilirsin bence.bu linkteki bayanın fotolarını incele ben yıllardır takip ediyorum bu linki.

imzan çok iyi olmuş.

http://www.zeynepinyeri.com/

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Onur Demir
(düzenlendi)

img8468kopyala.jpg

img8472kopyala.jpg

img8459kopyala.jpg

img8456kopyala.jpg

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...